Jak získat vlastní adresu Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Jak získat vlastní adresu Bitcoin

Jak získat vlastní adresu Bitcoin

Pravděpodobně jeden z nejvíce „nepohodlných“ otázky o Bitcoin je skutečnost, že vaše Bitcoin adresa vypadá to, že právě skládá spoustu náhodných čísel a znaků. Naštěstí existuje několik způsobů, jak můžete přizpůsobit svou adresu Bitcoin, takže to bude vypadat přitažlivější. Žádný ze způsobů, jak se budu prezentovat v tomto příspěvku bude dokonalé, ale můžete si vybrat ten, který se vám vyhovuje nejvíce.

load...

Varianta # 1 - třetí strana, plně přizpůsoben název

Onename.iois službu, která tvrdí, že je „digitální pas kolem webu“. Vytvořením jednoduché uživatelské jméno Onename (například důl je prostě „Ofir“), můžete mít lidé posílat Bitcoins se tímto uživatelským jménem. Bohužel to bude fungovat pouze s peněženkami, které jsou kompatibilní s Onename API a není mnoho v současné době.

load...

To je ekvivalent mít uživatelské jméno na Coinabse například a poté je omezena na jeho použití pouze tehdy, když někdo pošle vám Bitcoins přes Coinbase. Takže prosare velmi zřejmé - je to snadné použití a název vypadá pěkně. Consare, že nemáte úplnou kontrolu nad vámi privátní klíč (což je velký ne ne ve světě Bitcoin), a že jsou omezeny na konkrétní peněženky, které můžete posílat peníze.

Varianta # 2 - Použití marnost generátor adres

Adresa Vanity je jen Bitcoin adresa, která má nějakou žádoucí vzor na postavy, takže to vypadá trochu lépe. Byste být obvykle schopni přizpůsobit jen malý počet znaků, a nikoli celý adresy pouze, takže si můžete vložit své jméno nebo přezdívku. Zde jsou nějaké příklady:

load...

1BoatSLRHtKNngkdXEeobR76b53LETtpyT

1NiNja1bUmhSoTXozBRBEtR8LeF9TGbZBN

1NeiL1eBshdVaKRn4SVeeK4qT6bL9tSePu

1BTC24yVKQdQNAa4vX71xLUC5A8Za7Rr71

1stDownqyMHHqnDPRSfiZ5GXJ8Gk9dbjO

Stále máte následovat Bitcoin omezení adres, což znamená, že vaše veřejná adresa začne s „1“ a vytváření těchto adres zabere nějaký výpočetní výkon (protože je třeba „hádat“ jim, oni nejsou právě vytvořili).

Pokud nechcete dostat do technické části, jak brute forceyour cestu do vytvoření takové adresy můžete použít řešení, jako je BitcoinVanityGento vytvořit takovou adresu pro vás.

Při použití takového nástroje může být snadné, ale má 2 hlavní cons- 1. Je, že pokud někdo vytvoří svou veřejnou adresu pro vás to znamená, že vědí také svůj soukromý klíč a může ovládat veškeré Bitcoins zašlete na tuto adresu. 2. Je to, že obvykle stojí peníze.

Varianta # 3 - vytvořit snadno rozpoznatelnou adresu na vlastní pěst

Pokud si přesto chcete vytvořit svůj vlastní toaletní adresu, ale ne brát na sebe riziko někdo věděl svůj soukromý klíč můžete vytvořit tak, že sami. Než začnu vysvětlovat, jak vytvořit to chci, abyste věděli:

1. Tento proces vyžaduje počítače se systémem Windows. Můžete si také udělat na mac, ale je to mnohem složitější.

2. Chtěl bych poděkovat Neil Sardesai za jeho vynikající článek v CryptoCoinsNewswhich zakládám tento návod na.

3. Způsob je technický. Já vás projít, ale to může zdát trochu skličující pro někoho, kdo není technické povahy.

Aby bylo možné vytvořit vlastní Bitcoin veřejnou adresu, budeme muset najít ten správný soukromý klíč. Toho lze dosáhnout pouze díky tomu, co je známo jako „hrubou silou“ (v podstatě hádání, dokud jsme narazila na správnou kombinaci). Hrubou silou vyžaduje výpočetní výkon, takže budeme muset dát náš počítač k práci za to.

Krok 1: Stažení VanityGen

Začneme tím, že stáhnete program s názvem „Vantiygen“. Po otevření souboru ZIP, které jste stáhli, měli byste vidět následující obsah:

Vzhledem k tomu, já jsem za předpokladu, že většina čtenářů tohoto příspěvku jsou méně technické vybereme „VanityGen“ nebo „VanityGen64“, aby se využít naše CPU pro tento úkol.

Krok 2: Spuštění VanityGen

Otevřít okno příkazového řádku a stisknout „Start“ -> „Spustit“, a pak zadáním „cmd“ a stiskněte „OK“.

Dále budete muset buď napsat cestu k souboru, nebo stačí přetáhnout soubor EXE do černého okna cmd (funguje pouze z Windows 7 a vyšší). Pokud používáte 64bitové počítače pak vybrat VanityGen64.

Po stisknutí Enter uvidíte seznam možností VanityGen zásob. Nyní budeme chtít spustit VanityGen, aby hrubou silou naši adresu. Takže znovu dát do cesty souboru VanityGen ale tentokrát přidat „-v -i [5-6 znaky byste chtěli pro vaši adresu začínající 1]“.

Takže pro příklad mohu napsat -v -i 1cool“nebo‚-v -i 1test‘jako psaný v níže uvedeném příkladu.

Všimněte si, že „-v“ je určena pro žádosti o výstup s slova. Dále jen „-i“ je pro vyžádání to být malá a velká písmena (který trvá kratší dobu pro výpočet). Čím delší je výstup požadavku tím déle bude trvat program najít správnou adresu. Jakmile budete stiskem klávesy Enter uvidíte něco takového:

Informace v dolní části znamená následující:

Kkey / s - je rychlost, která je program pracuje v.

Prob - pravděpodobnost úrazu na Vámi požadovanou adresu v danou chvíli.

Poslední sada čísel znamená, že v 30,3 sekundy bude pravděpodobnost 50%. V závislosti na tom, jak máte štěstí, budete dostávat svou adresu někde mezi 50% a 100% pravděpodobností. Je-li výpočet provádí uvidíte následující:

Můžete vidět na veřejnou adresu a soukromý klíč na dně. Chcete-li použít tuto adresu budete potřebovat toimport tohoto soukromého klíče do vašeho Bitcoin peněžence. Pro více informací o Vanity adresy naleznete v tomto BitcoinTalk vlákno.

Mají chladné adresu, kterou jste již vytvořili? Vložte jej v sekci komentáře níže, abychom mohli vidět, jak kreativní jste...

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Post Altcoin

Bitový objem

Post Altcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Post Altcoin

Dogecon SF: strana, která byla překvapivě vážná

Post Altcoin

Anonymní kryptocity: jejich historie stručně

Post Altcoin

Sex a jediný Bitcoin

Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I

Post Altcoin

Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Post Altcoin

Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou