Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače | Czech.Lamareschale.org

Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače

Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače

DŮLEŽITÉ UPDATE: Tento proces už nefunguje. Aktualizovaný průvodce o těžbě Bitcoin číst tento příspěvek.

Pokud jste o Bitcoin Slyšel jste pravděpodobně také slyšeli o těžbě Bitcoin. Bitcoin těžba je proces otáčení výpočetní výkon na skutečné Bitcoins. To vám umožní vytvářet Bitcoins aniž by bylo nutné, aby skutečně koupit.

load...

Teď hodně lidí říká, že těžba nemůže být provedeno na domácím počítači a že je potřeba velmi drahé vybavení s cílem zahájit těžbu, ale to není tak úplně pravda.

load...

Anycomputer mohou být použity pro důlní Bitcoins, dokonce i nejstarší a nejslabší laptop jste ležet doma. Vlastně ne tak dávno úspěšný experiment byl proveden ve kterém bylo 55 roků starý počítač IBM používá k důlních Bitcoins.

Ale samozřejmě, když začnete hledat vodítka, jak těžit Bitcoins je to vždy složité technické výrazy jako „hash-rate“ a „SHA-256“ a všechny druhy jiných podivných podmínek. Tak se ocitnete zápasí s těmito podmínkami, dokud se nakonec prostě vzdát ponětí o těžebních Bitcoins dohromady a prostě jít dál.

Dobrou zprávou je, že canmine bitcoins doma, pomocí anycomputer jste, kterým se kolem v simpleand easyprocess.

load...

Jediná věc, kterou budete potřebovat, je počítač, který je připojen k internetu. Osobně doporučuji používat počítač, který není používán pro cokoliv jiného, ​​protože těžba proces je velmi náročná a bude pomalý počítač dolů výrazně.

DŮLEŽITÉ UPDATE: Tento proces už nefunguje. Aktualizovaný průvodce o těžbě Bitcoin číst tento příspěvek.

Za prvé, jděte na Bitminter.com. Na navigační liště zvolte „Připojit“ a vytvořit si účet. Ujistěte se, že si vzpomenout na své uživatelské jméno, jak budeme používat jej v následujících krocích.

Pak přejděte na „nástroje“, „Bitminter klienta“ a zvolte „poslední aktualizace“. Tím se soubor do vašeho počítače, který jí umožní zahájit těžební Bitcoins.

Poté, co byl soubor dokončení stahování jen spustit a postupovat podle jednoduchých pokynů k instalaci. Nezáleží na tom, jestli jste na počítači Mac, Windows nebo Linux, program poběží hladce na jakémkoli operačním systému, stačí, aby se ujistil, máte nainstalovanou Javu. Pokud nemáte program vás požádá ji nainstalovat, jakmile jej spustit.

Jakmile se program up click „Start motoru“, zadejte své uživatelské jméno a voila! jste nyní těžba Bitcoins z vašeho domácího počítače.

Několik důležitých věcí, než jsme došli k závěru. Ujistěte se, že udržet počítač ochladí pomocí ventilátoru nebo vyhrazený chladicí zařízení. Pokud nemáte v počítači může dojít k přehřátí po chvíli a poškodit sám.

Můžete si také všimnout, že když si moje na domácím počítači jste pravděpodobně těžba velmi pomalu a nebude mít dostatek Bitcoins aby ani pokrýt náklady na elektřinu na provoz počítače. Například na mém domácím počítači jsem udělal 13 satoshis za jeden celý den těžby.

Chcete-li vypočítat, kolik Bitcoins můžete důl na svém počítači stačí použít amining calculatorand zadat rychlost zpracování. Můžete vidět vaše rychlost zpracování v pravém dolním rohu programu Bitminter.

Chcete-li zvýšit své těžební rychlost můžete kdykoli připojit specializované Bitcoin horníky na svůj domácí počítač. Dnešní Bitcoin horníci jsou známy jako ASIC horníků, ASIC je zkratka pro Application Specific Integrated Circuit a je to v podstatě velmi výkonný počítač určen právě pro důlní Bitcoins. Můžete najít mnoho použitých horníky na eBay, nebo jen koupit novou online.

Chcete-li součet věci do pořádku můžete stále důlních bitcoins doma pomocí anyold počítače. Vy pravděpodobně nebude příliš efektivní, ale pokud se chcete dostat chuť, co to znamená být Bitcoin horníka, můžete tak učinit jen 2 minuty za použití techniky jsme právě diskutována.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Post Altcoin

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Post Altcoin

GAW Miners CEO na Titanu KNC: Scrypt Mining is My House

Post Altcoin

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Stát Dogecoin

Post Altcoin

Jak koupit Dogecoin s Paypal nebo kreditní kartou Okamžitě

Post Altcoin

Jak chránit svou peněženku Bitcoin

Post Altcoin

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Post Altcoin

Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít

Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Kickstarter pro Sluice Box Vlastní šifrovací zařízení

Post Altcoin

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV