Jak se dostat Bitcoins - Průvodce získáním Bitcoins rychle a zdarma v roce 2018 | Czech.Lamareschale.org

Jak se dostat Bitcoins - Průvodce získáním Bitcoins rychle a zdarma v roce 2018

Jak se dostat Bitcoins - Průvodce získáním Bitcoins rychle a zdarma v roce 2018

Už je to nějaký čas, co jsem napsal nový příspěvek, a je to dobrý pocit být zpátky! Dnes jdu k pokrytí všech dostupných způsobů, jak tam jsou, jak vydělat Bitcoins online. Než začnu, chci, aby se něco velmi jasně:

Neexistuje žádný jednoduchý způsob, jak vydělat značné množství Bitcoins

Stejně jako neexistuje žádný jednoduchý způsob, jak vydělat značné množství amerických dolarů nebo jakékoliv jiné cenné měnu na to přijde. Dobrou zprávou je, že pokud jste ochotni dát do úsilí, můžete dosáhnout některé velmi pěkné výdělky online. Později v tomto příspěvku, budu odhalit některé z mých vlastních příjmů, takže můžete vidět, co mám na mysli.

Také neexistuje žádná taková věc jako „volné bitcoins“. To bude vždycky něco stát získat Bitcoins. To nemusí být vždy peníze, ale něco, co musí být vynaloženo, ať už je to čas, e-mailovou adresu, zobrazování reklamy nebo cokoliv jiného.

Doufám, že nepraskl vaše bublina příliš hned na začátku tohoto příspěvku, ale pokud jste ještě tady se mnou, pojďme se ponořit do různých způsobů, jak můžete vydělat Bitcoins dnes.

# 1 - Micro Zisk

To je asi nejjednodušší výklenek se dostat do, ale je to také nejvíce časově náročné. Metody, které patří do tohoto výklenku obvykle zabírají hodně času a zaplatit poměrně malý (téměř irelevantní) množství Bitcoins. I když budete mít spoustu volného času na ruce, to ještě nepřinese vám moc příjmy. Také některé z webových stránek, které vyplácejí mikro příjmy mají vestavěný malware a virů, takže je třeba zůstat v bezpečí a neklikejte na odkazy, kterým nedůvěřujete.

PTC nebo paid-to-Click webové stránky ($ 0,4 / hod na avg).

Jak již název napovídá, jedná se o webové stránky, které vám dá malé množství Bitcoin pro zobrazování reklam a návštěvu webových stránek. Nejpopulárnější PTC web je dnes ads4BTC. Tato stránka vám dá na výběr mezi 5-ti sekundových reklamy, 10sekundových reklam a 20 vteřin reklamy, jak je znázorněno zde:

Jak můžete vidět, i když jsme se dívat na 20-druhé reklamy po celý den po dobu 24 hodin, budeme dělat 0.0216BTC. Takže v podstatě, budeme dělat $ 9,612 za 24 hodin práce.

Bitcoin Vodovodní baterie ($ 0,054 / h na prům.)

I přesto, že běží Bitcoin faucetcan být ziskové (více o tom později), za použití kohoutek není tolik. Kohoutky jsou webové stránky, které vám dá malé množství Bitcoins každých pár minut. Například naše Bitcoin faucetgives až 1000 Satoshis (0.00001BTC) každých pět minut. Ale i kdyby se vám podařilo zasáhnout 1000 Cenu pokaždé po dobu celých 24 hodin, měli byste být stále dělat pouze 0.00288BTC. Takže byste si asi $ 1.31 pro 24 hodin práce (a máme jednu z nejvyšších platebních baterií v průmyslu).

Mikropráce

Vždy existuje možnost ukončení mikro úkolů s cílem dostat zaplaceno malé množství Bitcoin. Coinworkeris dobrý příklad mikropráce Bitcoin místě. Práce může být cokoliv od testování webové aplikace v prohlížeči, aby retweeting příspěvek.

# 2 - psát o Bitcoin

Psaní o Bitcoin vyžaduje čas, znalosti a schopnost psát v požadovaném jazyce (obvykle v angličtině). Přes psaní, můžete začít dělat pěkné příjmy v závislosti na tom, kde se rozhodnete psát.

BitcoinTalk podpis kampaně ($ 2.67 / hodinu na prům.)

Někde kolem poloviny roku 2014, BitcoinTalk rozběhl podpisových kampaní. To znamená, že budete používat podpis svého BitcoinTalk k inzerování produktu Bitcoin a dostat zaplaceno za každý příspěvek píšete. Kompletní seznam kampaní si můžete prohlédnout zde. Samozřejmě, že to vytvořilo hodně „junk“ příspěvků na BitcoinTalk, stejně jako lidé říkají jen „děkuji“ nebo „úžasné místo“ a nepřidává žádný skutečný obsah.

Dostanete zaplaceno podle vaší úrovni členství v BitcoinTalk. Obvykle, někdo za řádného člena se nedostali zaplaceno, že mnoho nebo zaplaceny vůbec. Jak se stát plnoprávným členem, budete potřebovat alespoň 120 míst pod pás, a pak si můžete začít vydělávat 0.0005BTC v průměru na jedno pracovní místo. Existují rovněž omezení příspěvků můžete napsat jako „původních míst s 60 nebo více znaků“, „Nemůžete mít negativní důvěry nebo jiné reklamy“, atd Někdy je tu i požadavek na minimální příspěvek týdně.

Vidět, jak psát konstruktivní příspěvek ve výši nejméně 60 slovech trvá minimálně pět minut, můj odhad je, že pokud budete pracovat po dobu 24 hodin rovně, můžete 0.144BTC. Takže budete dělat $ 64,08 za 24 hodin práce. To ovšem nezahrnuje počet pracovních míst, které je třeba zapsat za účelem získání požadované úrovně členství na BitcoinTalk. Také, mnoho kampaní mají „maximální povolené příspěvky za týden“ politika, takže nemusí být schopen pracovat plných 24 hodin.

Psaní pro blogy a zpravodajské servery (31,25 $ / hod na avg).

Pokud si myslíte, že máte dostatek znalostí s cílem přispět k Bitcoin, můžete vždy se stal spisovatelem na blogu nebo zpravodajského webu. Mnoho míst je třeba naplnit denní kvótu pracovních míst, a jsou zoufale hledají pro spisovatele. Půjčujeme příležitostný spisovatel na 99Bitcoins stejně, a mohu říci, že plat blogu spisovatele budou významně lišit na základě vašich zkušeností, ovládání anglického jazyka a odborných znalostí. Pokud jste špičkový spisovatel, můžete si dokonce vytvořit až $ 80 za 1000 slovo blogu. V průměru Hádám většina spisovatel dostat někde kolem $ 35 za 1000 slovo blogu.

Ale psát dobrý blog post nějakou dobu trvá. Například, to mi trvalo asi čtyři hodiny k napsání tohoto 2400-slovo blog post. Takže řekněme, teoreticky, že mohu pracovat po dobu 24 hodin rovné; Budu dělat kolem $ 750. Pokud chcete, aby se stal spisovatelem, že nejlepší způsob, jak najít Bitcoin blogy, které hledají pro spisovatele je přes Coinality, který agreguje všechny úlohy Bitcoin byl vyslán online.

# 3 - Supply Bitcoin služby související

Tato kategorie je trochu široký, neboť zahrnuje všechny možné Bitcoin služby, které si můžete myslet, že někdo bude platit. Nejlepší způsoby, jak získat nápady na služby, které mohou poskytnout, je navštívit buď Coinality (které jsem zmínil výše) nebo služby threadon BitcoinTalk. Některé příklady pro lidi služeb hledáte:

  • Blockchain developer
  • Správce webových stránek
  • Grafický design expert
  • Důlní expert
  • On-line marketingu, atd.

Stát se Bitcoin escrow agenta

Jeden příklad službu, kterou může poskytnout stává Bitcoin escrow agent a dostávají zaplaceno za arbitráž v Bitcoin transakce (více o tom zde). Samozřejmě, bude to znamenat, že bude muset získat nějakou pověst pro sebe jako důvěryhodné osoby v komunitě.

Nemůžu dát odhad ceny v této kategorii, protože každý je jiný. To je něco, co bude muset osobně výzkum je v závislosti na službě, kterou chcete poskytnout.

# 4 - Bitcoin půjčování

Pokud vlastníte nějaké Bitcoins a chtějí zvýšit svou hodnotu, vždy můžete podívat do Bitcoin úvěrů. Myšlenka je velmi jednoduchá - můžete půjčit určité množství vašich mincí lidem projektů šifrování.OpenBSD související s (obvykle) a dostat je zpět se zájmem.

Dobrou zprávou je, že můžete dostat velmi vysoké výnosy prostřednictvím úvěrů. Špatnou zprávou je, že s vysokou návratností přichází také vysoké riziko. Někteří z lidí, které se půjčují nevrátí peníze, nebo možná budete muset honit, aby se ujistil, že zaplatí. To je důvod, proč je důležité, aby si vybrat své úvěrové projekty moudře. Tady je moje osobní zkušenost s Bitcoin úvěrů, a tady je návod, jak si vybrat dobrou úvěrovou projekt.

Současné době existují tři hlavní webové stránky, které se zabývají Bitcoin úvěrů - BTCJam, Bitbondand Loanbase.

Aktualizace: Já už to je to bezpečný způsob, jak vydělat Bitcoins. Jsi větší pravděpodobnost, že ztratí své peníze, než aby si to zpátky. Zde je několik věcí jsem learnedalong cestu.

Bitcoin investičních lokalit (vyhnout za každou cenu!)

Tam jsou stovky míst po celém internetu, které tvrdí, že může znásobit svůj Bitcoin, aby vám extra vysoké denní úrok na vaše mince nebo dělat všelijaké jiné „magické“ věci stačí poslat jim své mince, pokud. Tyto stránky jsou známé jako HYIPs (High Yield Investiční Programy) az mé osobní zkušenosti, že jsou 100% podvod.

Každý den jsem si alespoň jeden nebo dva e-maily od lidí, kteří byli stísněných těchto stránkách. Jaký místo obvykle dělá, je zaplatit členů pomocí nové členské vklady, které přicházejí. To pokračuje, dokud jeden den na místě rozhodne úplně zmizet z webu s většinou svých investorů peněz.

Nemohu dost, jak nebezpečné jsou tyto lokality jsou důraz - se jim vyhnout za každou cenu !! Nejedná se o způsob, jak vydělat Bitcoins, jsou způsob, jak přijít Bitcoins. Pokud si nejste jisti, zda je web důvěryhodně, nebo ne, doporučuji používat Bitcoin podvod testto zjistit.

# 5 - důlní Bitcoins

Budu stručně o této možnosti. Bitcoin mining není způsob, jak vydělat Bitcoin rychle, nebo bez. To vyžaduje spoustu času, výzkum a peníze, které budete muset investovat do důlního zařízení. Pokud jste nováček, pak jste pravděpodobně by neměl být sledují toto. Pokud jste veterán, pak jste pravděpodobně již víte.

Jistě, budete moci vytvářet Bitcoins i když budete používat svůj vlastní počítač doma, ale pokud budete používat dolování kalkulačku, uvidíte, že budete dělat 0.00000968BTC denně ($ což představuje 0,0043) a tráví snad 100x, že na účtech za elektřinu nebo ochlazování počítači (v naději, že to nedostane zničil v procesu). Pokud jste vynechal naše nejnovější video o hornictví Bitcoin, snad to bude vám jasnější vysvětlení toho, co těžba je a proč byste měli pravděpodobně zůstat pryč od toho:

Někteří z vás mohou říkat „ale viděl jsem některé cloud dolování webové stránky, které mi umožňují profitovat bez nutnosti hradit náklady spojené s těžbou“. No, v tom případě byste měli snad přečíst articleI napsal před nějakou dobou. TL; DR IMO, většina, ne-li všechny, Bitcoin cloud důlní stránky jsou Ponziho schemesthat málokdy používat vaše investice do důlních Bitcoins.

# 6 - Hazardní hry

Tato část nepotřebuje mnoho vysvětlení, myslím. Existuje spousta Bitcoin hazardu webových stránek tam, že budou rádi, aby vaše peníze pro šance na výhru větší hrnec. Tady je jen jeden příklad. Vzhůru o hazardních hrách je to, že nenese žádnou konkrétní dovednosti, kdo to dělá; Nevýhodou je, že je mnohem pravděpodobnější, že ztratíte všechny své Bitcoins než ve skutečnosti vyhrát cokoliv.

# 7 - Bitcoin obchodování

V současné době existuje mnoho forem Bitcoin obchodování k dispozici. Máte-li zájem o začátcích s obchodováním, je třeba, aby se ujistil, že máte potřebné znalosti. V následujících týdnech budu psát úplný začátečník je návod na Bitcoin obchodování, ale teď, tady jsou hlavní možnosti:

Bitcoin den obchodování

Den obchodování je nákup a prodej Bitcoins ve stejný den, na základě malé, krátkodobé výkyvy cen. Takže, pokud si myslíte, že Bitcoin je cena půjde nahoru, to je ten správný čas koupit nějaké Bitcoins a prodávat je pryč poté, co jste udělali zisku. Za účelem účasti ve skutečném obchodování den, budete muset vlastnit nebo koupit Bitcoins.

Bitcoin CFD (rozdílové smlouvy)

Bitcoin binární možnosti jsou formou obchodování, ve kterém jste předpovědět, zda se cena Bitcoin bude stoupat nebo klesat v určité množství času. Pokud máte pravdu, získáte vyplacení této položky; pokud jste nesprávné, můžete přijít o svou investici. Říká se jim „Binární Možnosti“, protože výsledek je buď vyhrát nebo prohrát; nic mezi tím.

V podstatě je to forma hazardu, který je pokrytý s hezkou jménem

Nikdo nemůže přesně předpovědět, co se stane s Bitcoin cena. Kdyby to bylo možné, byli bychom všichni miliardáři. Navrhuji, abyste zůstali daleko od Bitcoin binární možnosti, pokud budete chtít riskovat, a pokud ano, je to v pořádku myslím.

# 8 - Bitcoin affiliate marketing

Napsal jsem hodně v minulosti o tom, jak jsem generovat pěkné množství Bitcoins prostřednictvím affiliate programů. Myšlenka affiliate programu je, že budete podporovat někoho jiného produktu a zaplatí vám na oplátku za prodeje vám přinese. Takže například, mohu podpořit TREZOR (což je vlastně skvělý produkt, který já osobně používám), a pokud někdo rozhodne koupit TREZOR a přišli z mých stránek, dostanu provizi za to. Jen abyste pochopili potenciál v tom, tady jsou mé TREZOR příjmy z minulého měsíce:

* Negativní transakce na Janu 5. Je výplata z TREZOR za předchozího výdělku.

Jak můžete vidět, to může přidává až docela pěkné částky, zvláště když si uvědomíte, že jakmile jsem nastavit funkci, která vytváří doporučení, je to v podstatě všechno autopilot odtamtud. Máte-li zájem jít touto cestou, tady je trochu více informací o affiliate marketing s Bitcoin. A tady je listof mnoho affiliate programy Bitcoin venku.

# 9 - Otevřete kohoutek / rotátor

Přišel jsem vědět o této možnosti teprve nedávno. Jsem napsal obsáhlý příspěvek o tom, jak provozovat svůj vlastní Bitcoin kohoutek, ale pokud nechcete potíží správu kohoutek, můžete také zkusit postavit Bitcoin kohoutek rotátor.

Rotátor místo je web, který vám umožní rychle procházet různými kohoutky bez otevření nové stránky nebo kartu pokaždé. Odkazy na jednotlivé kohoutek uvnitř cyklonu jsou odkazům a majitel rotátor získává provizi z každého kohoutku, kterou navštívíte přes to stejně. Můžete se podívat na 99Bitcoins' rotátor, aby získali lepší představu o tom, co mám na mysli.

Nicméně rotators vyžadují údržbu stejně, protože Bitcoin kohoutky přicházejí a odcházejí velmi rychle a budete muset odpovídajícím způsobem aktualizovat své rotátor. Který uvedl, že pokud uděláte úspěšný rotátor s velkým množstvím provozu, budete pravděpodobně vytvářet pěkný příjem.

# 10 - Hrát hry vydělat Bitcoins

Kromě hazardu, který je také považován za hru, existuje celá řada Bitcoin her, které nevyžadují žádnou investici, a vám umožní získat Bitcoins zatímco jejich hraní. Myslete na ně jako zábavu kohoutek, protože budete pravděpodobně bude ztrácet svůj čas a vydělávat málo stejně.

ChopCoin, Coinbrawland Bitcoin cizinců mobilní appare jen některé příklady, jak můžete udělat úkol vydělávat malé množství Bitcoin příjemné.

# 11 - Získejte Bitcoins zodpovězením otázky

Webové stránky, které přišel do mé pozornosti, není to tak dávno, je Bitfortip. Myšlenka stránek je jednoduchý, někdo zveřejní otázku odměnu. Ten, kdo odpovídá na otázku co nejlépe dostane odměnu. Tyto otázky vyžadují nějaký výzkum on-line, zde jsou některé příklady:

  • Najít nejlevnější cenu pro daný model mobilního telefonu, on-line
  • Najít nejlepší Bitcoin reklamní platformu

Výše Bitcoin odměny je určena z tazatele. Minimální požadovaná částka je 0,0001 BTC. Zhruba $ 0,06 s aktuálním Bitcoin cenu.

Nejsem si jistý, kolik budete mít možnost získat s tímto webem, jak se zdá, že má novou otázku vyslán asi dvakrát týdně. To znamená, že na místě potřebuje získat trochu větší provoz, než se může stát životaschopný zdroj příjmů však byste měli určitě podívat.

Opční - Získat část / všechny své mzdy v Bitcoin

Bitwage je společnost, která poskytuje bankovní účet pro pracovníky v kterékoli zemi, kteří pobírají mzdu a obchodní výlohy z USA / EU / UK a pak zaplatí jim v Bitcoin. Tímto způsobem, pokud budete pracovat v jakémkoli zaměstnání, které mohou zaplatit na účet Bitwage se můžete dostat plat v Bitcoin. Můžete také zvolit, aby pouze část svého platu v Bitcoin a zbytek v fiat měně.

Zde je krátké video o tom, jak to funguje:

Neexistuje nic takového jako lehce vydělané peníze

Tady to máš; Toto je plná řada možností, jak vydělat Bitcoins online ještě dnes. Jak jsem již řekl na začátku, tam žádná taková věc jako volné Bitcoins - v každé z těchto variant bude buď stát čas ani peníze generovat více mincí. Zabalit věci do pořádku, jsem udělal tento graf ukazuje, kde každá z možností jsem právě uvedeným je umístěn na „úsilí - příjmy“ os.

Máte-li další nápady pro vydělávání Bitcoins on-line, uveďte je v připomínkovém části. Rád bych slyšel o nich.

Související zprávy


Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Post Altcoin

Bitcoinové peněženky: upřednostňujete webový software nebo byste radši šli mobilní?

Post Altcoin

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Post Altcoin

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II

Post Altcoin

Proč Reddcoin je sociální měna

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend