Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu | Czech.Lamareschale.org

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

V jednom z našich předchozích článcích jsme mluvili o tom, jak Bitcoin není zcela anonymní. Od chvíle, kdy jsme se dostat e-maily ptát, jak používat Bitcoin anonymně kolem webu. Takže my teď přivést před sebou kompletní návod k použití Bitcoin anonymně.

Proč zůstat v anonymitě?

Zvýšením úroveň ochrany osobních údajů sníží riziko dostat hacknutý, scammed nebo terčem zločinců. Poté, co zvládl, šíření povědomí o těchto technik bude postupně ztvrdne síť Bitcoin proti útočníkům všeho druhu. Bitcoin je blockchainis postaven na skálopevné kryptografie, který zabraňuje padělání a jiných typů podvodů, ale lidský faktor v Bitcoin transakce je vždy „nejslabší článek.“

Ačkoli to nikdy nebude nutné k ověření vaší totožnosti se, aby se stáhnout a použít Bitcoin peněženku, pro běžného uživatele to je místo, kde anonymita systému končí. Jakmile bude vaše adresa Bitcoin stane souvisí s vaší skutečnou identitou - těžké situace, aby se zabránilo při podnikání nebo přijímání dodávky - Vaše anonymita je ohrožena na této adrese.

Pomocí online pseudonym (Satoshi Nakomoto, pro např.) Zlepší vaše soukromí, ale mějte na paměti, že schopný vyšetřovatel můžete identifikovat přes standardní připojení k internetu. Většina Bitcoin peněženky vysílat své skutečné IP adresy, které pak mohou být snadno spojený s vaší adresou (es).

Bitcoin, jeho výchozí stav, by neměly být považovány za anonymní (nebo dokonce rozumně soukromé) peněžní systém. Bitcoin je pseudonymity je přinejlepším slabá; snadno ohrožena základní čisté dohledem. Výchozí Bitcoin je ještě mnohem více soukromí než kreditní karty, ale rozhodně méně než v hotovosti. Tato skutečnost vyvolává řadu otázek pro podnikání a soukromí.

Jako všechny Bitcoin transakce jsou předmětem veřejného záznamu, jakákoli adresa, která se stává spojené s vaší identity a / nebo podniku odhaluje 4 důležitých informací:

1) Kolik bitcoins držíš nebo držet v této adrese,

2) Kdy přesně jste obdrželi tyto bitcoins,

3) Kdo jste obdrželi tyto bitcoins z (pokud používají účinné metody ochrany osobních údajů)

4) další adresa, na kterou posíláte ty bitcoins (který, stejně jako 3, může určit svého majitele).

Na soukromí, při vědomí, že výše uvedené body jsou dost špatné. Ale situace ještě horší...

Nyní sice Bitcoin peněženky s mince controlfeatures vám umožní provádět platby z vybraných adres (nebo přesněji; UTXOs), způsobu, jakým Bitcoin peněženky zpracovává changeoften výsledky v různých adresách v rámci peněženky stává prokazatelně spojeny. Výsledkem je, že jedna adresa identity spojené pod kontrolou může informačního „únik“ o svých dalších, „neznámé“ adres.

Také některé vývojáři Bitcoin jádra pracují na zlepšení soukromí prostřednictvím Důvěrné Transactionsproject, v této fázi je fakt, že s použitím Bitcoin anonymně vyžaduje znalosti a trochu práce navíc.

Je to nikdy příliš pozdě, aby se stal anonymní

Předpokládejme, že jako náš výchozí bod, že všechny adresy v rámci vaší Bitcoin peněženky může být spojena s vaší skutečnou identitou v jedné cestě nebo jiný. Pokud jste si koupili mince z výměny s postupy Ověření identity nebo vykonané činnosti v rámci své skutečné jméno, je to dost možná ten případ. Dobrou zprávou je, vaše soukromí je možné částečně nebo úplně se zotavil z tohoto stavu. Číst dál…

Online bezpečnost je často charakterizován jako kompromis mezi účinností a pohodlí. Záleží jen na uživateli, aby si vybrat, na kterém konci tohoto rozsahu chtějí být jeden. To pak jim umožní kalibrovat, kolik času, úsilí a peníze vynaložit na zlepšení Bitcoin své soukromí.

Tato příručka nabízí několik metod, které zvýší váš finanční soukromí Bitcoin, počínaje technikami low-intenzitě a stupňující se k účinnějším, ale náročných metod. 

Jedna jednoduchá doporučení pro zlepšení Bitcoin soukromí

Kdykoliv je to možné, vyhnout se re-používání adres. Generovat nové adresy pro každou transakci, které obdržíte. Tam je smysl aktualizaci statickou adresu spojenou s vaší identity, jako je například Bitcoin hrotu adresu spojenou s profilem sociální média, ale doporučuje se to ve většině jiných situacích.

Varování: pokud používáte non-HD peněženku jako Bitcoin jádro, si uvědomit, že pouze 100 adresy jsou obsaženy v původním klíči poolgenerated od soukromého klíče Peněženka. Nezapomeňte zálohovat tyto peněženky pravidelně nebo na odkaz se dozvíte, jak zvětšit maximální velikost klíče bazénu. 

Zlepšení ochrany soukromí na internetu

Máte-li procházet internet ze stejného počítače nebo zařízení, které používáte pro Bitcoin, budete určitě chtít upgradovat své soukromí a funkce zabezpečení. Na stránkách informace, Prism-Break, nabízí řadu doporučení pro různé operační systémy a zařízení.

Minimálně zvážit instalaci reklamy a blokátory JavaScript, stejně jako popírání nebo pravidelné mazání cookies. HTTPS Everywhere je další dobrá volba.

Při výběru soukromí / security / šifrovací software, zralý a open-source řešení jsou obvykle výhodnější.

Správa hesel

Lidské-memorisable hesla bývají slabé. Tento problém a jeho řešení se nejlépe dokládá následující XKCD webcomic:

Pomocí vlastní variantu „správný kůň sešít baterie“ pro více účtů je také hrozná z hlediska bezpečnosti a ochrany osobních údajů; jeden ohrožena účtu může dojít k úniku všechna hesla k e-mailu, výměně Bitcoin a jiné citlivé účty. Se snaží zapamatovat si jiné heslo pro desítky nebo dokonce stovky účtů je podobně jako recept na katastrofu.

Řešením je použít dobrý, náhodné slovo heslo spolu s správce hesel, jako KeePassXor Password Safe. Software pro správu hesel vytvářet silné, dlouhé a náhodných hesel, které budete potřebovat nikdy zapamatovat; Program ukládá je v zašifrované podobě. Hesla budou přístupné pouze při zadání jedno hlavní heslo do manažeru.

Maskovat Vaše IP adresa se Tor

Navštivte TorProject.orgto stáhnout a nainstalovat Onion Router (Tor). Tor se otevírá jako samostatná, Firefox na bázi internetového prohlížeče, který maskuje svou IP adresu. Tor funguje tím, že porazí své připojení pomocí několika dalších zúčastněných počítačů. Konečným efektem je, že podle toho, co webové stránky můžete přistupovat uvidí svůj požadavek, že pocházejí ze zcela samostatný stroj, obvykle v jiném státě nebo zemi.

Ačkoli to zatemňuje IP adresy a některé potenciálně identifikační vlastnosti prohlížeče, Tor není v žádném případě úplné soukromí řešení. Pomocí své skutečné jméno, přístupu k pravidelné e-mail nebo se přihlásíte do sociálních médií přes Tor bude mít přesně stejnou de-anonymizace účinek jako dělání tak prostřednictvím pravidelných prohlížeče. Jedním z řešení je vytvořit vyhrazený darknet e-mailový účet pro použití Tor, jako je například Mail2Toraccount.

Tor také zakáže JavaScript ve výchozím nastavení; některé webové stránky nebudou správně načíst bez JavaScriptu, ale opětovná aktivace může být potenciálně de-anonymizace.

Tor vám umožní přístup k takzvaný „darknet,“ samostatnou vrstvu pravidelné internet (často označované jako „Clearnet“ od darknet uživatele), která je přístupná pouze via.onion odkazy. Cibule odkazy obsahují některé zdánlivě náhodné znaky, které nejsou snadno uložených; je to nejlepší praxe poznamenat oficiální odkazy na stránky, aby se zabránilo phishingové weby.

Abychom vám pomohli dostat nahoru a běží s Torem a darknet, podívejte se na náš návod k Přístup k darknet pod 2 minuty. Jakmile budete procházet Tor, můžete výzkum na internet anonymity dále bez zbytečného znepokojení nad zvědavých očí.

Můžete také přístup k náboji fórum, které hostí řadu vynikajících vodítka Clearnet, darknet a Bitcoin anonymity. K dispozici je nepřeberné množství relevantních informací v stickied závity lze nalézt v „začátečníky“ a sekce „Zabezpečení“. Jolly Roger je „Security Guide pro začátečníky“ závit je obzvláště užitečné. Spojení Hub's.onion je:

Varování: nemají přístup k LocalBitcoins přes Tor. Je tu známý attackby které škodlivé výstupní uzly v síti Tor sloužit falešnou verzi LocalBitcoins které phishes log-in údaje.

Běh Bitcoin přes Tor

Od verze 0.12, bude Bitcoin jádro automaticky připojí přes Tor, pokud zjistí jeho přítomnost. Chcete-li vynutit toto chování vyřešit, postupujte podle nich instructionson Bitcoin je GitHub. Zde jsou některé další tipson Reddit. Většina ostatních peněženky mají také možnost připojit přes Tor, konzultovat svou dokumentaci ke zjistit, jak.

Jako adresy ve vaší stávající peněžence mohou být spojeny s vaší IP a / nebo totožnosti, zvažte instalaci nového peněženku, která jen někdy připojuje přes Tor.Disable připojení k internetu a nakonfigurovat novou peněženku provozovat výhradně přes Tor před spuštěním ji. Poté můžete znovu povolit připojení k internetu a umožnit peněženka synchronizovat. Pokud používáte plnou peněženku, zkopírováním existující složku bloky (abyste zjistili, zda jste don'talso zkopírovat složku wallet.dat) do datového adresáře „Tor peněženka je“ značně urychlit proces synchronizační.

Přímo přenášet bitcoins ze starého peněženku s tímto novým bude poněkud nejasné vlastnictví těchto mincí. Nicméně, tam jsou mnohem sofistikovanější metody Přenesením (na něž se vztahuje pozdější), který bude účinnější při zatajování tohoto toku finančních prostředků.

(Volitelný) Připojení k virtuální privátní sítě (VPN)

Jak již bylo zmíněno, Tor není všelék soukromí; protivník, kdo je vlastníkem obou první a poslední stroje připojení prostřednictvím uvidí vaši IP adresu, stejně jako místa máte přístup. Pokud jste ochotni zaplatit za něco extra klid, zvažte službu VPN. Místo toho, aby přístup k Internetu - nebo Tor - přímo, připojení budou směrovány přes servery virtuální privátní síť je. Nedávno jsme si nastavili začátečník je průvodce pro VPNsif Chcete-li se dozvědět více o tomto tématu.

VPN má poněkud podobné výhody Tor; zakrývá svou IP adresu. Ve skutečnosti většina VPN umožňují zfalšovat státní vaší IP adresy (což může být užitečné pro přístup k datům pro určení lokality). VPN také bezpečnostní výhody; působí na obrazovku vašeho zařízení před malwarem přes firewally a proxy.

Na rozdíl od některých lokalit, které blokují přístup ze známých Tor trasách, VPN obvykle dovolit neomezený přístup a mnohem větší šířku pásma, než v síti Tor. Je zcela možné přistupovat Tor přes VPN pro další vrstvu mlžení.

Disk Encryption

Odcházející stopy vaší činnosti na pevném disku nebo vyměnitelné médium představuje další způsob, jakým může být ohrožena anonymita. Disk šifrovací software umožňuje šifrovat soubor, složku nebo celý disk tak, že již nemůže být přístup bez hesla. Zašifruje Bitcoin peněženku soubor a žádné citlivé informace uložené na vašem počítači, je dobré praxe. S decentním šifrování disku software, můžete vytvořit více, bezpečné zálohování vašich nejdůležitějších souborů a dat a rozptýlit je na paměťové karty USB a podobně.

Wikipedia nabízí dobrou comparisonof dostupné možnosti softwarové šifrování disku. Nespoléhejte se na programu Windows BitLocker; Na rozdíl od open source alternativy není prokazatelně bezpečná.

Varování: Pokud ztratíte nebo zapomenete heslo, ztratíte přístup ke všem šifrovaným souborům.

Maskovat Bitcoin transakce

Omílání Mince přes mixážní

Jak už název napovídá, mixér je služba, která se mísí nesouvisející bitcoins taková, že není jasné, které adresy budou odesílat bitcoins na jiné adresy. To je dobrý způsob, jak přesunout mince ze starého de-anonymní adresy nebo peněženku do nové, neveřejné jeden.

Pro účely ochrany osobních údajů, používáme pouze darknet mixéry, jako BitMixer.io: bitmixer2whesjgj.onion nebo gramy Helix: grams7enufi7jmdl.onion/helix/. BitMixer funguje docela rychle, míchání přes Helix může trvat několik hodin. Nevýhodou míchačky je, že převzít kontrolu nad svým bitcoins dokud mísení kompletní, což představuje odnětí riziko.

Trustless, decentralizovaná Způsob míchání lze nalézt v JoinMarket; implementace technikou první proposedby hlavního vývojáře soukromí zlepšující, Greg Maxwell. To infographic poskytuje jemný úvod do fungování JoinMarket. I když poměrně jednoduchý koncept, se současným stavem vývoje, JoinMarket představuje složitější podnik než posílání mince přes mísící místě.

Pokud máte dobré znalosti o Bitcoin a jste připraveni na více hands-o způsobu, JoinMarketis vysoce doporučeno. Kromě toho, že vám zpět kontrolu nad procesu míchání, ale také snižuje riziko a poplatek za transakci. JoinMarket dokonce můžete vydělat trochu peněz tím, že pomáhá ostatním míchat své transakce.

Zatemňovat stezka Altcoin Shifting

Proč se zastavit na směšování mezi Bitcoin adresami? Míchání mezi Bitcoins a soukromí orientované altcoins poskytuje další vrstvu neznáma. Tato metoda vyžaduje snad o něco méně důvěry než při použití centralizované mísící službu. Nejlepší altcoin použít pro tento účel je zřejmě Monero (XMR).

Tato krátká guidecovers kupují Monero s Bitcoin; anonymní proxy své bitcoins, jednoduše převést do XMR, předal jim na novou adresu Monero pod kontrolou a pak je převést zpět na novou, anonymní BTC.

Dvě velké lokality pro konverzi mezi Bitcoin a Monero jsou Shapeshift.ioand XMR.to. Nezapomeňte k nim přístup prostřednictvím Tor a nebojte se o sign-up; ani místo vyžaduje.

A konečně: The Amnesic Incognito kamer systému (ocasy)

Pokud jste vážně o své soukromí, budete chtít, aby všechny výše uvedené metody dohromady na bezpečném provozu environment.Unfortunately, standardní operační systémy nejsou priority soukromí. Windows 10, například, je neúprosná ve svém úsilí o sledování uživatelů. Proto dává smysl, jak zavést do zabezpečené, o ochraně osobních údajů, respektování operačního systému před pokusem o odeslání Bitcoin anonymně.

Nejlepší možnou volbou je zde ocasy, varianta Debian na bázi operačního systému Linux, který úmyslně opustí žádné stopy. Nebojte se, pokud jste nikdy předtím použit Linux, Tails má rozhraní, které bude povědomý každému uživateli Windows nebo Mac. Ocasy může dokonce napodobit vzhled Windows tak, že příležitostní diváci nebudou nic neobvyklého o vašem použití počítače všimnout!

Ocasy skrývá spoustu soukromí, zabezpečení a šifrování funkcí do obalu dostatečně malé, aby se vešly na přenosný USB disk - Tails dokonce obsahuje KeePassX a světlo ELECTRUM Bitcoin peněžence jako standard!

Nastartovat k Tails na start-up, musí být jednotka USB formátován jako zaváděcí pomocí programu, jako je univerzální USB Installeror Rufus.TAILS pak musí být staženy a nainstalovány na jednotce, což je poněkud zapojit proces. Všimněte si, že instalace a udržování ocasy aktualizované bude vyžadovat 2 takové zařízení USB.

Chcete-li začít s ocasy můžete použít tento jednoduchý online průvodce.

Měnit BIOSu na bootování z ocasů spíše než pevný disk umožňuje používat nedůvěryhodných počítačů a sítí bezpečně. Tak může anonymně posílat Bitcoin od dokonce veřejnosti, počítači sledovat, jako jsou ty v knihovně nebo internetové kavárně, beze stopy vaší identity nebo činnosti.

Zatímco ocasy se snadno porazit jakýkoli záznam dat softwarové bázi, mějte na paměti, že ocasy nemůže chránit proti hardwarovým klíčem loggersor hardwaru snímání obrazovky. Naštěstí ocasy obsahuje virtuální klávesnici a další aplikace pro zadávání textu myš-řízený. Pro zadávání hesel na nedůvěryhodných zařízení, využívající kombinaci obrazovce textového vstupu a spam-textové protokolování countermeasuresis doporučeno.

Ocasy ukládá žádná informace týkající se software, který používáte, jiných stránek (přes jeho vestavěný Tor Browser) nebo cokoliv jiného. Nicméně, ocasy dělá vám umožní vytvořit šifrovanou trvalý objem do USB zařízení (za předpokladu, že má dostatek úložného prostoru, se doporučuje 8 Gig hole).

Veškerá data umístěná v trvalé svazku budou udržovat mezi relací. Je doporučeno uložit heslo správce datového souboru v rámci tohoto objemu a vaši Electrumseed ve správci hesel (pokud si nejste absolutně jisti, můžete si to pamatovat). Zadání tohoto osivo vám umožní obnovit své ELECTRUM peněženku a přístup ke všem uloženým bitcoins.

Varování: pokud se vám nepodaří uložit nebo vzpomenout na své ELECTRUM semeno veškeré bitcoins uložené ve vaší peněžence Electrum budou navždy ztraceny, jakmile skončí ocasy relaci.

Anonymita přichází s cenou

Chcete-li součet věci do pořádku, je to jen na vás, rozhodnout, kolik anonymity skutečně potřebujete online. Čím více anonymní, že budete chtít být více úsilí budete potřebovat k jeho dosažení. Tato příručka vám přinesl hlavní nástroje a techniky k dispozici, takže můžete kombinovat podle toho, co funguje pro vás nejlepší.

Související zprávy


Post Altcoin

Myriads EasyMiner přináší Myriadcoin na nové trhy

Post Altcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Post Altcoin

Cryptocurrency bitva zelených

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

Jednoduchý nástroj pro dolování kryptocurrency pro X algoritmy

Post Altcoin

Výuka: Aktualizace peněženky Reddcoin POSV na počítači Mac

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Post Altcoin

Analýza Bitcoin proti Litecoin a Gold proti Silver

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin