Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu? | Czech.Lamareschale.org

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Pokud jste přihlášeni k 99Bitcoins pak asi víte, že jednou za čas jsem se zeptat mých čtenářů, jestli existuje něco, co by chtěli, abych pokrýt. 1. Nejoblíbenější požadavek je „Jak mohu získat zdarma Bitcions“ :) 2. Nejoblíbenější požadavek na krytí těžbu cloud.

load...

Těžba Cloud se zdá dobré, aby to byla pravda

Vzhledem k tomu, těžba doma je tak neuvěřitelně obtížné mnoho lidí, kteří hledají levnější řešení, které nezahrnují nákup drahého hardwaru, který bude rychle zastarávají. Cloud miningseems jako dokonalé řešení - ti „pronájem“ nějaký výpočetní výkon, který je (prý) se nachází na vzdáleném místě a právě mají zisky, aniž by všechny potíží.

load...

V současné době, pokud google „dolování cloud“ Termín najdete nekonečné možnosti skočit na palubě. Většina z těchto webových stránek vám ukáže spoustu matoucích čísel (zvláště pokud jste nováček), a slibují, že těžba cloud je „nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak vydělat Bitcoins“.

Jeden z mých předchozích příspěvků se zabýval těžbou vs nákupu Bitcoins, a to v podstatě ukázal, proč těžba není nákladově efektivní způsob, jak získat Bitcoins, většinou kvůli hardwarové náklady a údržbu. Ale pokud budete mít tyto náklady pomocí dolování mraků se náhle stává velmi ziskový. Můžete použít dolování ziskovost calculatorto zjistit, kolik byste vydělat pomocí této metody. Takže vše vypadá v pořádku, kromě toho, nelze vždy spoléhat na tyto společnosti dodat svůj slib.

load...

Evoluce podvod

Chci odbočit na vteřinu. V oblasti finančních trhů, že je něco známé jako „Možnosti binární“, sakra existuje dokonce Bitcoin Binární Možnosti. Binární možnosti jsou formou obchodování, ve kterém jste předpovědět, zda se cena Bitcoin bude stoupat nebo klesat v určité množství času. Pokud máte pravdu získáte vyplacení této položky, pokud jste nesprávné ztratíte svou investici. Je to v podstatě hazard zabalené do hezké jméno (termín „binární“ pochází ze skutečnosti, že existují pouze dva výstupy - vyhrát nebo prohrát).

To samé se stalo v mém stanovisku se systémy Bitcoin Ponzi. Když Bitcoin začal nabírat rychlost hodně Ponziho schéma přišel hrát, ten nejslavnější bytí Bitcoin Úspory a důvěra, které se podařilo ukrást téměř 40 metrů $.

Co je to schéma Ponzi ptáš?

Forma podvodu, při které víra v úspěch neexistující podnik je podporováno zaplacení urychlený návrat do prvních investorů z peněz investovaných pozdějších investorů.

Je to něco jako HYIP (High Yield Investment Programs), kde platíte malou částku a dostat zaplacené obrovské výnosy. Jiný název pro Ponzi je „Pyramid Scheme“ - první lidé dát do své peníze dostat zaplaceno od těch, které přijdou po nich. Nakonec výplaty zastavit a lidé v dolní části pyramidy dostat v prdeli. Stejně jako to, co se stalo s Bitcoin Tradera před několika měsíci.

Skvělý! Ale co to všechno má co do činění s těžbou cloud?

No, podle mého názoru (a v mnoha respektovaných othersas i) většina cloud těžebních společností jsou prosté schémat Ponzi. Význam těchto společností nejsou ve skutečnosti žádnou těžebních plošin uvedených na vzdáleném místě a peníze, které budete platit slouží k vyplacení starších zákazníků a samotnou firmu. Samozřejmě většina lidí nebude obvinění proti 100, které byly ukradeny z nich $, takže když společnost zbankrotuje nebo prostě zmizí vše, co je vlevo je několik rozzlobených lidí, že nebude dělat nic o tom.

Jsi jen nenávidí! Existuje několik dobrých důvěryhodně společnosti venku.

Je pravda, že například já věřit Cex.iois zákonný (v současnosti největší cloud těžební společnost). Ale tady jsou některé nedávné příklady lidí, kteří přišli o své peníze v takových cloud důlních podvody.

Pokud hledáte pro minulé příklady nehledejte nic jiného než poštou BitcoinTalk se o cloud těžbou zdá se, že většina lidí na tomto závitu tvrdí, že to není možné profitovat z mraků Mining.

Pokud si přesto chcete vzít své šance ale zde jsou některé orientační pravidla:

Tip # 1 - Podívejte se na reference

Pro téměř všechny webové stránky na internetu, které je podvod, tam je vždy někdo, kdo již vyslán o tom. Buď hledat BitcoinTalk informace o této společnosti, nebo jít do BadBitocinfor seznam nejlepších známý podvody. Pokud jste již scammed a nemohl najít žádnou zmínku I radí vysílání na jednom z těchto míst, která mají pomáhat ostatním uživatelům ven.

Tip # 2 - Jít s hardwarovými tvůrci

Pokud se chystáte investovat do nějaké cloud těžební podvod, aahhhhm schéma, možná by bylo lepší se podívat na společnost, která také vytváří své vlastní horníky. Díky tomu je mnohem pravděpodobnější pro ně skutečně vlastnit těžební zařízení se mluví, a ne jen říct, že to dělají.

Který uvedl, že ještě slušné společnosti, jako Gaw horníků jsou podezřelé z vedení podvody, stejně tak viz krok 1 - Podívejte se na reference.

Tip # 3 - Nenechte investovat více, než si můžete dovolit ztratit

Asi nejdůležitější tip - pokud se chystáte jít do těžby cloud to krůček po krůčku, a nikdy (a tím myslím nikdy) investovat více, než si můžete dovolit ztratit. Způsob, jakým většina z těchto společností pracovat je, že nalákat vás krůček po krůčku a jakmile se dostanete na velké peníze v jejich ukončit bez předchozího upozornění. Takže nikdy dát nějaké „velké peníze“ uvnitř.

Můj osobní názor - koupit Bitcoins

Pokud se chcete mou radu - držet dál od těžby oblačnosti. Existuje příliš mnoho otazníků kolem této oblasti, aby bylo důvěryhodně. Myslím, že pokud jste vážně investovat do Bitcoin pak budete lépe jejich nákup než vytěžení. Pokud jste měli své vlastní zkušenosti s těžbou cloud bych rád slyšel o tom v sekci komentáře níže.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak požadovat Bitcoin Gold (BTG): Podrobný průvodce

Post Altcoin

Je to o Blockchain, ne Bitcoin

Post Altcoin

Jak analyzovat Bitcoin cenu jako Pro

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Jak získat Bitcoins online zdarma: 18 webů, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Tipy pro nové investory

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice