Nákup a vyřízení | Czech.Lamareschale.org

Nákup a vyřízení

Nákup a vyřízení

„Nákup In“ je jedním z nejdůležitějších pojmů v Bitcoin. Stručně řečeno, váš buy v odkazuje na dobu, kdy se rozhodnete pro nákup Bitcoins. Bitcoin trh je velmi volatilní, což znamená, že ceny mohou houpat divoce v krátkém časovém období. Váš cíl jako obchodník je kupovat, když jsou levné Bitcoins a prodat, když jsou ceny vysoké.

load...

Bitcoin ceny jsou vysoce citlivé na zpravodajských hlášení a další vývoj. Například, pokud Mt. Gox nebo jiná významná výměna trpí narušení bezpečnosti, budou ceny pravděpodobně klesnou. V případě, že narušení bezpečnosti nevypadá, že „fatální“, nicméně, a nezpůsobí celý trh se zhroutí, pak by to mohlo být ideální čas k nákupu. Ve stejné době, v případě, že major společnost oznámila, že začne vyvíjet Bitcoin počítačových aplikací nebo významným úložištěm oznamuje, že bude přijímat měny, ceny mohly nebe raketu. To by bylo skvělý čas k prodeji.

load...

Bez ohledu na to vaše investiční strategie, měli byste zvážit tyto důležité pojmy. Ty by mohly být schopni vydělat spoustu peněz tím, že s velkou pozorností sledovat výkyvy tržních cen. Dokonce i dlouhodobí investoři by se měli pokusit koupit, když jsou ceny v depresi, a vyhnout se nákupu, když jsou ceny vysoké. A samozřejmě, všichni investoři by se měla zaměřit na prodej, když jsou ceny vysoké.99Bitcoins chce, abyste si vybrali vítěze našeho soutěže o tagline!V poslední době jsme zde na 99Bitcoins zahájila conteston Twitterto pomoci určit náš slogan. Vítězem je získat 250.000 Reddcoin, a my jsme se zúžil na podání až 6 finalistů.

load...

Nyní potřebujeme vaši pomoc! Jako mince Brief je vyvíjen pro komunitu, se zdá vhodné, aby obec měla učinit tuto volbu. S cílem usnadnit toto, jsme vytvořili anketu o Bitcointalk fórech mít přehled o SurveyMonkey a vděčni za váš vstup! Odpovězte, prosím, a hlasování, pokud máte čas.

Pokud se to podaří, budeme pravděpodobně crowdsource budoucí vývoj do našeho systému, aby naši uživatelé mohou zjistit, jaké nástroje a funkce by bylo velmi užitečné pro ně.

V blízké budoucnosti budeme poskytovat možnost pro naši uživatelé snadno poskytnout návrhy nebo zpětnou vazbu, ale všechny uživatele, kteří by chtěli navrhnout změny či aktualizace mince Brief právě teď.

Seznam finalistů:

Váš Centralizované News Source pro decentrální Currencies- podle @GiftBaboon

Udržet si náskok před neustále se měnícím světě digitální měnový by @GavinLeary

Briefing sebou na mince ve vaší Wallets- by @GiftBaboon

Digitální měna Informace Hub- by @ Stan26S

Coinbrief! Pro Vaše denní dávka digitální měny News - od @janvanleeuwtjes

Vaše s otevřeným zdrojovým kódem pro digitální měny bulletiny by @TheSciNerd


Co je Reddcoin?Reddcoinwas narozené mimo ambiciózního plánu vytvořit měnu speciálně pro použití v sociálních sítích. Je to technické detaily byly nic mimořádného, ​​protože se používá algoritmus hash scrypt vyrobený populární jiným digitálním měny, litecoin

Měl doby blokování 60 sekund, což je podobné jako poměrně málo jiných měn; a je vysoká čepice mince, s posledním celkem bytí 27,5 miliardy RDD. Nicméně, od té doby vydala aktualizovaný algoritmus, který je zcela unikátní, POSV a dělá pokroky směrem mnoha dalších inovativních prvků.

Reddcoin je Ipoc, jeden z jediný legitimní IPO v digitální měna

Vývojáři Reddcoin se pokusila o nový přístup k zahájení: o Ipoc. Ipoc je podobný IPO, ale s mincemi brát místo zásob. To je to, co umožnilo Reddcoin vybudovat takovou silnou komunitu, a dal vývojářům prostředky, aby vedly k projektu na plný úvazek. Ipoc přinesl 164.44 bitcoins, které se používají pro vývoj a na oplátku, investoři obdrží část 5,45 miliardy Reddcoin, s 1,11% se uvolní každý den po dobu 90 dnů. To bylo zabránit zaplavení trhu, a v kombinaci s velkým množstvím úroků z horníků, způsobilo Reddcoin být velmi likvidní a distribuovány.

Pokračující vývoj Reddcoin je

Vzhledem k tomuto bodu, vývojáři stále věrný svému slovu. Spolu s členy komunity, oni vytvořili špičky boty, profesionální webové stránky kvalitní platformu sociální média vysílání, API, které umožňují snadné integrace s dalšími systémy, marketingového plánu a pokyny k získání komunitu podílejí na šíření DDD napříč svět. Strávit trochu času s „Reddheads“, jak se jim líbí být volán, a budete rychle pochopit, proč někteří věří, že Reddcoin je Sociální měny


Co je DarkCoin. Jak koupit DarkCoinNedávno nový Altcoinhas objevily volal Darkcoin. Myšlenka tmavé mince je to -Je to jako Bitcoin jen zcela anonymní. Ale počkejte, není Bitocin Anonymous stejně?

No ne tak úplně. Bitcoin je to, co byste nazvali pseudonymous, což znamená, vaše veřejná adresa není spojena s vašimi osobními údaji, ale jakmile se obchodovat na burze nebo bankovní spojení lze snadno provést. A protože Blockchain je veřejný pro všechny vidět to se stává problémem pro některé lidi.

Takže to, co je Darkcoin?

Darkcoin je jako digitální verze hotovosti - můžete si vybrat, zda se vaše transakce jsou soukromé nebo veřejné. Stejně jako Bitcoins, Darkcoins jsou uloženy uvnitř digitální peněženky. Ale Darkcoin peněženky vám umožní zůstat v soukromí, i když obchodování na burzách nebo jiných 3. Stran.

„Darksend“, což je platební systém Darkcoin používá umožňuje komukoliv, aby se transakce anonymně. Toho je dosaženo prostřednictvím míchání různých transakce společně, takže nikdo nebude moci sledovat, kdo poslal originální mince.

Po technické stránce existují pouze 22 milionů Darkcoins, které mohou být těženy (stejně jako Bitcoin) a generování blocktakes 2,5 minues (25%, než to, co je potřeba, aby generovat Bitcoin blok).

Kde si můžete koupit Darkcoins?

Darkcoins lze najít na různých burzách, které se zabývají Altcoins. Největší Altcoin výměny jsou dnes Cryptsy a MintPal. Uvnitř Cryptsy budete moci najít DRK / BTC výměnu, která vám umožní vyměnit Bitcoins pro Darkcoins. MintPal také dodává podobnou výměnu. Pokud jste si dosud nezakoupili žádné Bitcoins, můžete tak učinit pomocí našich nákupních průvodců. Neexistuje žádná přímá USD výměně DRK v tomto okamžiku.

Aby bylo možné uchovávat jste Darkcoins budete muset Darkcoin peněženku, který si můžete stáhnout zde. Darkcoin byl vytvořen na březnu 2014 a od té doby podařilo získat značnou trakci částku, kterou krypto-měny komunitu.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Bytecoin (BCN), stav umění, anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října)

Post Altcoin

Rebranding, rozhovory a úplný seznam mincí

Post Altcoin

Bitcoinové peněženky: upřednostňujete webový software nebo byste radši šli mobilní?

Post Altcoin

Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Kalifornie o krok blíž k legalizaci Bitcoin

Post Altcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Post Altcoin

7 songů Bitcoin, které chcete poslouchat před rokem 2013, je u konce

Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč