Bitcoin a krátkodobé výnosy | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Bitcoin trhy jsou velmi volatilní, což znamená, že ceny mohou stoupat a klesat velkým množstvím během jediného dne. Máte-li nakupovat a prodávat ve správný čas, můžete udělat spoustu peněz. Koupit nebo prodat za špatných časech, a ty by mohly ztratit. Pomocí dlouhodobých investingyou nebudou muset obávat ztráty z krátkodobých výkyvů. Zároveň však bude chybět potenciální zisky. Krátkodobé investory, aby jejich peníze sázením korekci na day-to-day výkyvy (či dokonce hodinu až hodinu) cen.

load...

Dříve v tomto průvodci jsme již poukázal na koncepci nákupu a proplacení ven. I když tyto pojmy jsou důležité pro dlouhodobé investice, jsou naprosto zásadní pro krátkodobé investice. Máte-li zájem o krátkodobé investování, ujistěte se, že jste pochopili tyto pojmy. Dlouhodobý investor má tu výhodu, že nebudete muset pečlivě sledovat trhy. Krátkodobý investor však musí neustále sledovat změny cen. Krátkodobé investory, aby jejich peníze z krátkodobých výkyvů v cenách, tak samozřejmě musí být dobře vědomi těchto změn.

load...

Jako krátkodobý investor, vaším cílem je pochopit pohyby Bitcoin trzích. Budete muset neustále sledovat novinky na trhu a založit své obchody na uvedené zprávy. V případě, že americká vláda oznámila opatření proti Bitcoin, budou ceny pravděpodobně klesnou. Vaším úkolem by bylo zjistit, zda akce a) vládní zničí Bitcoin (jako e-gold a) ab), pokud ne, když jsou ceny dna. Například v případě, že vláda oznámí pohyb regulovat Bitcoin k zajištění proti teroristické činnosti by se ceny pravděpodobně klesat, ale měna sama o sobě by neměla být zničena.

Jakmile ceny spodní ven, měli byste stisknout spoušť a provést nákup. Pak budete muset počkat, dokud ceny rostou. Pokračování výše uvedené situaci, že vláda by mohla nastínit svůj postoj a Bitcoin komunita je si uvědomit, že nařízení bude minimální. Ceny by se pak značně skočit. Jakmile cen vrcholu, že je to nejlepší čas prodat. Poté, co jste odprodal své Bitcoins, chcete počkat, až ceny opět klesat. Poté, co dolní ven, uděláte nákup a celý proces začne znovu.

load...

Je Bitcoin dobrý krátkodobé investice vozidlo?

Ano. Není to dlouhá odpověď jste hledali? No, dejte nám to vysvětlit. Dobrá krátkodobá investiční nástroj je volatilní jeden. To znamená, že ceny výrazně změní v krátkém časovém období. Čím více budou ceny se mění, tím větší šance existuje, aby se zisk. Samozřejmě, čím více se ceny měnit, tím větší šance, že mají přijít o peníze.

Krátkodobé investiční příležitosti jsou obecně vysoce rizikové příležitosti. Krátké-prodávat akcie, Penny zásob, těkavé komodity (tj oleje ve vedení až do války nebo recesi) a mnoho dalších investic lze považovat za vysoce volatilních investic a Bitcoin zapadá do tohoto davu.

Související zprávy


Post Altcoin

GAW Miners CEO na Titanu KNC: Scrypt Mining is My House

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Nákup a vyřízení

Post Altcoin

Tmavá peněženka Alpha 7 Release

Post Altcoin

Čtyři fakta o Bitcoinových peněženech, které musíte znát

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Staňte se expertem Bitcoin Safety Expert

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

SpaceBIT poskytuje novou cestu k financování průzkumu vesmíru

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I

Post Altcoin

Průvodce pro začátečníky k provozování vlastního bankomatu ATM

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky