Bitcoin Scam Test - 10 nástrojů pro určení, zda je Bitcoin Business Legit | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Scam Test - 10 nástrojů pro určení, zda je Bitcoin Business Legit

Bitcoin Scam Test - 10 nástrojů pro určení, zda je Bitcoin Business Legit

S tolika nových Bitcoin služby ukazovat každou sekundu je to někdy těžké říci, kdo je legitimní a který je podvod. Musím se přiznat, že jsem také zmást některé z těchto míst, protože podvodníci se staly docela komplikovaný v jejich způsoby skrývají svou skutečnou povahu.

load...

Nicméně, s použitím specifického soupravu můžete přijít na spravedlivé posouzení, zda konkrétní Bitcoin podnikání je opravdu podvod. Tato sada nástrojů se skládá z různých online nástrojů, které vám pomohou dozvědět se o pověst kterékoli Bitcoin stránek po celém webu.

Doufejme, že příště narazíte na takový podnik, budete používat tento proces Chystám se vysvětlit a rozhodnout sami, zda obchod je důvěryhodně. Doporučuji si tuto stránku uložte záložek, takže si může odkazovat se na něj později, když narazíte na firmu, kterou je třeba dát na „The Bitcoin podvod Test“.

load...

Nástroj # 1 - Bittrust recenze

Bittrustis web, který byl tvořen tak, aby lidé přečíst ostatní Bitcoin podniky. Pomocí vyhledávací lištu na vrcholu je to docela snadné najít mnoho recenzí o různých hráčů na trhu.

Mějte na paměti, že pokud jde o hodnocení obecně uživatelé jsou více nakloněny zanechat hodnocení, když bylo špatné, než když to bylo dobré služby. Takže pokud se vám nepodařilo najít vaši firmu uvedenou v Bittrust že to vlastně dobré znamení.

Vzala bych Bittrust své názory s zrnko soli, jak někdo může napsat recenzi a je to docela snadné manipulovat se systémem. Bittrust je spíše východiskem vidět, co lidé říkají o konkrétním podniku a zjistit, co mohou nastat problémy.

load...

Například Coinbase, což je velmi respektován Bitcoin firma dostane rating 2,57. To neznamená, že Coinbase je podvod nutně. Až budete číst recenze, uvidíte, že většina lidí jsou obecně nasraný o zákaznickou podporu.

Nástroj # 2 - Alexa hodnost

Jedním z hlavních věcí, které jsem rád ověřit při vyšetřování konkrétního Bitcoin podnikání je, jak velký provoz dělá, že webové stránky dostane. Mám na mysli, jestli je to legitimní podnikání jsem očekávat, že bude mít slušné množství provozu.

I zkontrolovat kritéria přes Alexawhich je web analytics nástroj. Stačí zadat doménu podniku Bitcoin a dostanete Alexa žebříčku. Zde jsou mé orientační pravidla pro interpretaci výsledků těchto umístění:

0 - 10000 - Obrovské množství provozu

10.000 - 100.000 - ustavený obchod s velkým množstvím provozu

100.000 - 500.000 - slušné množství provozu

500.000 + - Velmi malý provoz

Takže když jsem zkontrolovat Circlefor příklad (viz výše), dostanu výsledek kolem 60K. To znamená, že okruh má velké množství provozu a může být pravděpodobně důvěryhodný.

Můžete také přidat rozšíření Alexa do vašeho prohlížeče Chrome a musí být schopen kontrolovat každou webovou stránku okamžitě, jak ji navštívit.

Mějte na paměti, že test Alexa má také své slabiny. Takže můžete snadno koupit tuny trafficfor tak levné, jak $ 25, a aby to vypadalo, jako by vaše webové stránky je docela populární. Většina z tohoto provozu pochází z spamování pop pod Windows a není od lidí vlastně používají tuto službu.

Nástroj # 3 - r / Bitcoin

Použití subreddit r / Bitcoin může být trochu matoucí. Na jedné straně budete mít rovný nahoru „ne BS“ stanoviska, na druhou stranu je těžké získat jasný pohled ze širokého spektra názorů.

Přejít na reddit.com/r/bitcoinand vstoupit do služby Bitcoin jste zkoumá do vyhledávacího pole v pravém horním rohu. Pak budete najít různé téma vztahující se k této službě. To, co jsem doporučujeme dělat dál se číst komentáře a vidět, co lidé říkají.

Mějte na paměti, že r / Bitcoin komunity někdy tendenci kritizovat tak vidí špatné komentáře je poněkud přirozené. Pokusit se oddělit zrno od plev a získat určitou představu, která není jen zaujatý kvůli internetové trolling.

Dalším způsobem, jak pro vyhledávání názory uvnitř Reddit bude psát název webové stránky + „reddit“ v Google. To obvykle přinese až nejoblíbenějších závity na Reddit o tuto službu.

Nástroj # 4 - Whois registrace

Tento specifický nástroj vám umožní zjistit, kdo přesně za webové stránky jsou kontrolora. A když to nebude přímo poukázat na to, jestli tento web je podvod, nebo ne, budete moci vidět v případě, že vlastník má co skrývat. Pokud se vaše firma je opravdu podvod je velmi pravděpodobné, že budete používat registrační soukromí služby.

Vidíte každý doménové jméno na internetu, musí být zaregistrovány někým. Někteří lidé by raději své údaje zůstat důvěrné tak, že používají vlastní registrační služby. Pomocí WHOIS toolyou lze zadat libovolný název domény a zjistit, pod kterým je registrován.

V níže uvedeném příkladu vidíte, že Blockchain.info například dodala úplné a podrobné kontaktní informace o své firmě.

Nástroj # 5 - Bitcointalk diskuse

Dalším velkým zdrojem informací je BitcoinTalk. Fórum obsahuje mnoho recenzí o různých Bitcoin služeb a je obvykle první, kdo diskusi a nové podvody, které se objevují. Buď použít vyhledávací panel nebo typ fóra při Googlu „[název služby] + Bitcointalk“.

Stejně jako Reddit, tento informační zdroj dodává docela spolehlivé hodnocení, ale to je obvykle těžké odfiltrovat informace z ní.

Nástroj # 6 - Bitcoin nadace členství

Mnoho služeb, které jsou důvěryhodně a vidí sebe jako skutečné členů komunity Bitcoin spojit základ Bitcoin jako členy. Můžete se podívat na jejich členství pageand zjistit, zda podnik, který inspekci je skutečně členem.

Z uvedeného vyplývá, mějte na paměti, že vše, co je třeba udělat, aby se stal členem nadace je zaplatit určitou částku peněz - takže to není pečeť důvěryhodnosti jako takové. Také Mt.Gox byl také kdysi členem nadace Bitcoin, takže můžete vidět, že stát se členem na to vlastní, neznamená, že hodně.

Nástroj # 7 - Kontakt / O nás stránce

Můj osobní názor je, že hlavní způsob, jak odhalit podvod je na stránce „o nás“ na internetových stránkách. Pokud nemůžete najít jasné kontaktní informace, fyzické adresy a fotografie skutečných lidí, provoz podniku je obvykle znamení varování.

Jedním z nejnebezpečnějších věcí vše, co můžete vidět na zhruba straně je vágní formulace „Jsme tým odborníků Bitcoin / nadšence“. Nemohu vám říci, kolik podvod stránky používali tento popis na svých stránkách „o nás“.

Například Bitcoin příjmů (nemám rád na ně, protože je to podvod), má následující odstavec o svém o nás sekci:

Čím více „skutečný“ Data můžete získat o tom, kdo běží společnost, tím je pravděpodobnější je, že podnikání je důvěryhodně. V případě, že společnost zobrazuje Facebook nebo Twitter profily svých zaměstnanců - ještě lepší.

Nástroj # 8 - Domain orgán / důvěra tok

Dalším nástrojem (nebo dva ve skutečnosti) je přiveden přímo z on-line marketing světa. „Doména autorita“ je určeno, kolik stránek, které odkazují na konkrétní webové stránky. Čím více stránek, které odkazují na webové stránky, tím větší je pravděpodobnost, že je to seriózní. Je to v podstatě číslo v rozmezí 0 až 100.

Použijte Otevřít web Explorerto zjistit, co DA konkrétní webové stránky se (doména autorita) je. Pokud je číslo nižší než 20 bych dostat podezřelé. Pokud je to nad 35 byl bych docela důvěrník místo je stále dostatečný počet odkazů z celého webu.

Ve výše uvedeném příkladu vidíte, že CoinTelegraph'sDA je 53, která je docela reuptable webu dělá. Avšak ne všechny odkazy jsou stvořeni sobě rovni, a to je také důležité zkontrolovat, jak důvěryhodný tyto odkazy jsou.

Vstoupit do majestátní, další nástroj, který nám dá způsob, jak měřit důvěryhodnost lokalit, které odkazují na původní domény. Zadáte-li místo a získat tok důvěryhodnosti pod 10 bych byl podezřelý. V případě CT tok důvěra je 28 - takže je to bezpečné říci, toto místo je důvěryhodně.

Nástroj # 9 - Google (duh...)

Poslední a téměř řadě je Google záležitosti. Jen Google obchodní jméno a slovo „recenze“ nebo „hodnocení“ a můžete narazit na různé blogy, které hodnotilo službu již. Nicméně, to je důležité zkontrolovat zdroj revizi se stejnými nástroji jsme právě na které se vztahuje, jak spolehlivý je (Open Site Explorer a majestátní).

Nástroj # 10 - Zdravý rozum

Pokud se něco zdá být příliš dobré, aby to byla pravda, pravděpodobně to je. Pokud webová stránka vám slibují 40% návratnost investic se v týdnu je to asi HYIP (High Yield Investment Program). Je-li webové stránky říká, že bude prodávat vám Bitcoins s kreditní kartou, aniž by bylo nutné pro ověření na vaší straně - je to asi o podvod.

Žádný jednotlivý nástroj vám dá definitivní odpověď

Ani jeden z těchto nástrojů je třeba zvážit testem, protože všichni mají své slabiny. Místo používání jen jeden nebo dva nástroje, zkuste použít spoustu z nich a uvidíme, jestli se vám podaří získat dobrý výsledek z značného množství.

Také v případě, že stránka, kterou jste mimo kontrolu, je skutečně podvod jste povinni narazit na některé názory, které předpokládají to. Jen se ujistěte, že nemáte uvíznou jediným přezkoumání, jak se někdy lidé prostě odpadky jiný podnik z důvodu špatné zkušenosti, které měli - to nemusí nutně znamenat, že celá záležitost je podvod.

Máte-li používat jiné způsoby, jak odhalit podvody Bitcoin zanechat komentář a dejte mi vědět. Doufám, že se vám to líbilo tento návod a že to bude hodit v budoucnu (nezapomeňte na záložku it!).

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak získat Bitcoins online zdarma: 18 webů, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Bitcoin základy

Post Altcoin

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

Post Altcoin

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Post Altcoin

FIMK - Revoluce ekonomiky Finska s kryptoměrností

Post Altcoin

Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou

Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

Gems přináší Crypto všem

Post Altcoin

6 Bitcoin obchodní školení stojí za čtení

Post Altcoin

Bitcoin a budoucnost peněz

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další