Bitcoin základy | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin základy

Bitcoin základy

Všechny Bitcoins musí být drženy v „peněženky“, takže pokud budete obchodovat, budete muset najít peněženku. Existuje mnoho možností pro Bitcoin peněženky. Některé z nich jsou zdarma, a některé z nich účtovat poplatky.

load...

Nejstarší a pravděpodobně nejpoužívanější peněženka je Bitcoin QT. Tento systém se ukázal být velmi bezpečné a spolehlivé, ale to zabírá hodně paměti (v současné době v blízkosti až 8 GB), protože je nutné stáhnout celý blockchain. Bitcoin QT má také několik funkcí, a někteří lidé si stěžovali, že to není příliš uživatelsky přívětivý. „Armory“ je populární a velmi bezpečná alternativa k Bitcoin QT, ale také zabírají velké množství paměti a může způsobit přetížení hardwaru.

load...

Populární lehké váhy alternativy zahrnují Multibitové a elektron. Tito klienti jsou často upřednostňují uživatelé, protože se nepoužívají jako mnoho prostoru v počítači. Jsou také velmi bezpečné systémy a jsou obecně považovány za uživatelsky přívětivý. Nebudeme se rozhodnout pro vás, ale ujistěte se, že pečlivě zvážit, které peněženka k použití!

Některé placené služby vám umožní ukládat Bitcoins prostřednictvím jejich služby. Tyto služby obvykle vyžadují minimální prostor v paměti a může být často přistupovat z různých platforem a zařízení, včetně vašeho PC, chytrého telefonu nebo tabletu. Tyto webové peněženky může být nebezpečné, nicméně, protože v případě, že peníze jdou chybí, nemusí být schopen obnovit své finanční prostředky. V roce 2011 online peněženka s názvem MyBitcoin náhle v režimu offline. Když se stránka se objevil o pár dní později, majitelé tvrdí, že byly napadeny hackery a polovina všech finančních prostředků byly ukradeny. Mnoho uživatelů tvrdí, že majitelé sami ukradl peníze. Hrozné pro uživatele, kteří přišli o peníze, ale o životní lekci pro nás ostatní!

load...


Bitcoin průlom je Fueling Impossible budoucí platformy část 2: Counterparty, otevřený bazar, a dalšíPřed nějakým časem jsem napsal článek o tom, jak Bitcoin průlom se blockchain, jel vývojářům vytvářet systémy, které byly dříve považovány za nemožné. I když v té době mé naděje byly zaměřeny především na ethereum, který je stále velmi vzrušující, nedávný vývoj dali jasně najevo, že další systémy mají potenciál přinést na většinu ethereum příslib v mnohem kratším časovém horizontu.

Mince Stručná Ali Amindiscussed potenciál tohoto typu postupu měsíci, se svými články o „Bit-thereum“, která se nyní stává velmi reálná možnost. Ať už se jedná o systém, který je postaven na vrcholu Bitcoin, jako protistrana, ten, který pracuje spolu s ním, jako je otevřené Bazaar, nebo ten, který začíná zcela nový blockchain, jako ethereum, jsme si jisti, že se podívat na nějaké úžasné pokroky v blízká budoucnost.

Nejenže dobře známé systémy a platformy, které jsem již bylo uvedeno, je hnací silou inovací, ale celý ekosystém nových projektů vyrůstají kolem myšlenky blockchain založené na decentralizaci. Chcete-li začít, pojďme se podívat na ten, který byl stále hodně pozornosti v poslední době, Open Bazaar.


Bitové cenyV době psaní této knihy, byly ceny Bitcoin byly vznášející se těsně nad 100 USD za BTC (asi 103 dolarů). Když byl poprvé zahájen Bitcoin, mohl si koupit mincí za méně než jeden cent. Bitcoin cen peakedat více než 250 USD v dubnu 2013 před svržením zpět dolů. Tyto velké cenové výkyvy by se dalo očekávat vzhledem k tomu, že Bitcoin je takový nový typ finančního nástroje.

Ceny jsou určovány nabídkou a poptávkou. Je-li vysoká poptávka po Bitcoins, ceny obecně porostou. V případě, že dodávka lidé ochotni prodat Bitcoins v běžných cenách je vysoké, budou ceny klesat. K tomu, aby růst cen, a to buď požadavek musí stoupat, ale i zdroj musí být řez. Ceny porostou, kdy poptávka převyšuje nabídku, a bude klesat, když dodávka převyšuje poptávku.

Maximální počet Bitcoins dispozici těžilo, je 21 milionů. Už asi mají ze všech Bitcoins byly těženy. Dobývací systém je také nastaven tak, že nový blok Bitcoins se těží každých deset minut. Zpočátku, 50 Bitcoins byly zařazeny do každého nového bloku, ale každé čtyři roky, které číslo je snížit na polovinu. V současné době je 25 Bitcoins jsou zahrnuty v každém bloku, a asi tři a půl roku se počet bude opět sníží na polovinu. Jak můžete vidět v níže uvedené tabulce, nárůst počtu Bitcoins na trhu se zpomaluje. Tím je zajištěno stabilní, ale klesající přísun Bitcoins na trh, který pomůže chránit hodnotu měny a udržovat vysoké ceny.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Příručka krok za krokem k vypalování vlastního Bitcoin uzlu

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Přístup do Darknet do 2 minut - průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Rebranding, rozhovory a úplný seznam mincí

Post Altcoin

Tipy pro nové investory

Post Altcoin

Bitcoin a budoucnost peněz

Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin

Post Altcoin

Co je Darkcoin, anonymní měna?

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky