Bitcoin jako dlouhodobá investice | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Asi se ptáte, „je Bitcoin dobrou dlouhodobou investici?“ Budeme vás nechat odpovědět na tuto otázku, ale budeme nastínit některé klíčové body, aby zvážila. Každý den, Bitcoin získává stále více a více uživatelů hlavní tok. Další obchody přijímají Bitcoin, další lidé jsou těžba a více lidí se obchodují. To pomáhá Bitcoin stala legitimní měnou. Jako měna staví pokračování by mělo pokračovat ve stabilizaci a stát se více široce přijímaný.

load...

Na druhou stranu, Bitcoin by mohla být postavena mimo zákon a zničen zásahy centrálních bank a vlád. By vláda uchýlí k těmto drastickým opatřením? Americká vláda již přijala opatření proti poslední populární alternativou měny, e-gold, která byla vázána na zlato se konala v soukromých rezerv a na svém vrcholu měla pět milionů uživatelů. Vláda zavřela měnu dolů za to, že správné licence k provozování, a věřil, že to by mohlo být použito teroristy a jinými trestnými postav pro převod finančních prostředků.

load...

Bitcoin by mohlo ohrozit status quo, nebo se může stát svázaná v kriminálním podsvětím. Ve skutečnosti zpochybňuje status quo je přesně to, co měna je chtěl dělat. V tomto okamžiku však Bitcoin je stále malý měnou a jako takový, je velmi zranitelný vůči útokům. Vezměme v úvahu toto, vláda Spojených států by se mohly rozhodnout, že Bitcoin je hrozbou a rozhodne se podniknout kroky proti ní. Americká vláda by mohla jednoduše zakázat měnu, ale které by mohly generovat příliš špatnou publicitu, a kdo ví poptávky v jiných zemích by mohly udržet naživu.

Jednodušší řešení pro vládu by však bylo, kdyby americký Fed tisknout až několik miliard dolarů do nových dolarů a používat jej k nákupu Bitcoins. Ceny by okamžitě prudce stoupnout. Dále vláda mohla umístit svá Bitcoins na trh, zasílání cen spirále zpět dolů. V případě, že vzestup a pád byli dost dramatické, mohlo by to potenciálně zničit Bitcoin.

load...

Ale počkej, mohl ne Bitcoin komunita pouze prokázat, že měna byla předmětem nepříznivému působení a obnovit důvěru v něm? Je to možné, ale vzhledem k vysoké anonymity Bitcoin, vláda nebo centrální banka může být schopna pokrýt své stopy. Samozřejmě, zda je či není vláda bude skutečně přijmout taková drastická opatření není známa a vysoce spekulativní.

Na druhou stranu, investice je o spekulací a nejistoty. Existuje mnoho neznámých v Bitcoin. Bezpečnostní útoky, podvody, problémy hornické a mnoho dalších otázek by mohly vykolejit měnu. Samozřejmě, že zvýšená poptávka, rozšířené přijetí, a že je nutné vytvořit anonymní měny to vše by mohlo poslat Bitcoin je hodnota raketově stoupat. Záleží jen na vás, jako investor, aby se zjistilo, jakým směrem se ubírá Bitcoin.

Související zprávy


Post Altcoin

Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Proč Reddcoin je sociální měna

Post Altcoin

Jak nakupovat IOTA: Základní příručka pro začátečníky

Post Altcoin

Jednoduchý nástroj pro dolování kryptocurrency pro X algoritmy

Post Altcoin

BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners

Post Altcoin

Krátké aktualizace mincí: do roku 2015

Post Altcoin

Jak získat Bitcoins online zdarma: 18 webů, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice