Co jsou Altcoins a ICO - Bitcoin whiteboard úterý | Czech.Lamareschale.org

Co jsou Altcoins a ICO - Bitcoin whiteboard úterý

Co jsou Altcoins a ICO - Bitcoin whiteboard úterý

Dnešní téma je altcoins a ICOS. V této epizodě budeme jít přes některé z různých cryptocurrencies tam a vysvětlit, co je mezinárodní organizace pro suroviny. Takže začněme!

load...

Altcoins nebo alts zkrátka jsou cryptocurrencies které nejsou Bitcoin. Altcoin slovo je zkratka pro alternativní mincí. Takže litecoin, Ripple, Dashor jakékoliv jiné non-Bitcoin kryptoměna všechny spadají do kategorie altcoins.

„Proč máme ještě potřebujeme altcoins na prvním místě“ Nyní se můžete ptát sami sebe, Odpověď je jednoduchá: Bitcoin není dokonalá. Obvykle se altcoins snažit vytvořit lepší nebo jinou verzi Bitcoin.

load...

Například litecoin je alt, který potvrzuje transakce rychleji než Bitcoin. Pomlčka a Moneroare altcoins, které se zaměřují na aspekt anonymity provádění transakcí prakticky nemožné vystopovat. Každý altcoin má svůj vlastní jedinečný „věc“ To je nejlepší.

Altcoins mohou lišit od Bitcoin ve způsobu, jakým jsou ražené. Například těžba algoritmus Bitcoin je nazýván SHA-256, zatímco těžba algoritmus litecoin se nazývá Scyrpt. Různé důlní algoritmy vyžadují různé typy hardwaru do dolu.

Další věc, kterou byste měli mít na paměti, že pokud altcoin je relativně nový, či nikoliv, které dobře znám, bude pravděpodobně obtížnější koupit a bude mít méně peněženky, které jej podporují.

load...

Až do dnešního dne, tisíce altcoins byly zavedeny na trhu, ale jen hrstka se podařilo získat významné pokračování jako Bitcoin. Jeden způsob, jak zjistit, které altcoins získávají na popularitě, je měřením jejich tržní kapitalizací.

Tržnímu čepice znamená, jak velký je trh minci v dolarovém vyjádření. Je počítáno s počet mincí v oběhu a vynásobí ji s kurzem dolaru. Pokud se například, tam je 16 milionů Bitcoins v oběhu a cena jednoho Bitcoin je 2.500 $, čepice trh pro Bitcoin by bylo 40 miliard dolarů.

Po dlouhou dobu, Bitcoin čepice trh představovaly 90% z celkového víčka kryptoměna trhu. Dnes, stejně jako další altcoins získávají pozornost a ocenit v ceně, Bitcoin je tržní kapitalizace tvoří méně z celkového víčka kryptoměna trhu, které se podařilo překonat 100 miliard dolarů v roce 2017.

Jak se vlastně rozhodnout, ve kterých mince investovat?

Za prvé a především, doporučuji si přečíst o altcoin vás zajímá. Ujistěte se, že jste pochopili, co je unikátní a uvidíme, jestli to má smysl pro vás. A co je nejdůležitější nemají investovat do mincí právě kvůli brnknout kolem něj.

Mnoho mincí tam zaměstnat, co je známo jako „čerpadlem a výpisem“ schémat. To znamená, že tvůrci minci je vytvářet spoustu humbuk kolem určitého minci, aby si lidé investovat do něj a nafouknout ceny minci je. Jakmile mince oceňuje v hodnotě tvůrci prodat všechny své mincí se ziskem, zatímco shazovat cenu vzhledem k hromadnému výprodeji. To ponechává většinu investorů s partou zbytečných mincí a nikdo je prodat.

Další věci byste se měli podívat do zahrnovat víčko, to minci na trhu vám dá představu o tom, jak dobře je to altcoin byla přijata v rámci komunity.

Já bych také naznačují, zapojit se do komunity mince. Obvykle se většina hlavních mince mají oficiální fórum, skupinu na Facebooku, na subreddit a další místa setkání, kde můžete požádat vývojáři specifické otázky mince. Silná komunita je důležitým ukazatelem pro úspěch celé mince.

Teď už víte, co altcoins jsou, a můžeme přejít k dalšímu bodu, který je blízce příbuzný-ICOS.

Co je to ICO?

ICO je zkratka pro počáteční mince nabídkami. Termín pochází z tradičního finančního výhledu, IPO (nebo počáteční veřejné nabídky).

IPO je používán k popisu uvedení nové společnosti na burze, také známý jako jít veřejnost. Účelem IPO je prodávat akcie ve společnosti s cílem získat kapitál od veřejnosti.

Mezinárodní organizace pro suroviny na druhé straně prodávat mince, také známý jako tokeny, jako způsob, jak financovat konkrétní projekt. Hlavní myšlenkou je, že pokud si myslíte, že projekt bude úspěšný, si koupit žetony, které Power projekt předem se slevou, a pak budete moci prodat později se ziskem, jakmile jejich projekt uspěje.

Pojďme rozčlenit tento proces trochu dolů další.

Když se kryptoměna chce firma zahájit nový projekt pomocí ICO, vytvoří podrobnou zprávu. Podrobnou zprávu je dokument, který stanoví, co je projekt o, co je potřeba projekt splní, kolik peněz je potřeba pro projekt, a jak dlouho ICO pro tento projekt bude trvat.

Po ICO je nastaven, může veřejnost začaly investovat do ICO zasláním peněz na projekt a přijímání projektů žetony nebo mince na oplátku.

V případě, že peníze získané od ICO nesplňuje minimální finanční prostředky požadované whitepaper, peníze se vrátí k podporovatelům a ICO je považován za neúspěšný. Jsou-li splněny požadavky tohoto fondu ve stanovené lhůtě, bude založení tým nyní dostat do práce a přinést projekt k životu prostřednictvím využívání prostředků získaných.

Kdybychom měli shrnout podstatné, mezinárodní organizace pro suroviny jsou jako Kickstarter pro kryptografické projekty.

Nejlepším příkladem je vysoce lukrativní ICO byl pre-prodej ethereum tokenů. V polovině roku 2014, jeden Ether tokenu (také známý jako ETH) prodával se za zhruba 40 amerických centů. Pokud jste si koupili v hodnotě sto dolarů z ETH tehdy, měli byste mít ekvivalent 75.000 dolarů v roce 2017.

V současné době stále více a více projektů se snaží napodobit úspěch ethereum je ICO. Mezinárodní organizace pro suroviny jsou vedeny přes platformu ethereum, a to je důvod, proč budete muset koupit ethereum tokenu, známý jako éter, za účelem účasti v nich.

Nedávné vysoký objem pro suroviny způsobil ethereum cena špice i přemohli ethereum síť. To způsobilo, že zpožděné nebo neúspěšné operace, což vedlo k pozastavení ethereum obchodování v několika výměnách a problémy s financováním ICO.

Nejhorším příkladem katastrofální ICO je DAO. DAO, nebo decentralizované autonomní organizace, projekt podařilo získat 150 milionů dolarů ethereum. Nicméně, krátce po ICO skončil, hacker dokázal vypustit třetinu částky zvýšené kvůli chybě v ethereum v kódu.

Tato krize a různé názory na to, jak s ní zacházet vedlo k trhlině v síti ethereum a vytvoření obou ethereum a ethereum klasických altcoins.

Stejně jako u jakékoliv jiné finanční nástroje, kde je možnost velkého odměnu, je zde velké riziko, stejně, a mezinárodní organizace pro suroviny obsahují obrovské množství rizik.

Mezinárodní organizace pro suroviny může být považován za vysoce rizikové Rizika při startu kryptoměna společností. Mnoho lidí dnes investují do mezinárodních organizací pro suroviny ne proto, že věří v projektu, ale proto, že chci, aby rychlý zisk. To zase vytváří obecný humbuk, než se projekt spustí.

Ale jak se vše točilo vytrácí, tvůrci projektu a brzy investoři chtějí, aby se peníze ze stolu, takže se začnou prodávat obrovské množství tokenu. To může způsobit, že cena prudce klesnout.

Další věc je, aby zvážila, že bar pro vytvoření ICO je dnes velmi nízká. Při provádění IPO vyžaduje, aby v souladu s množstvím regulací, mezinárodní organizace pro suroviny vynechat celý tento zatěžující postup získávání peněz výlučně kryptoměna, která ještě musí být regulováno.

Chcete vytvořit ICO?

Stačí vytvořit lesklý web nastiňuje svoji představu, vytvořit digitální aktiva, získat nějaké kryptovací celebrity říkat hezké věci o tom, a prodávat majetek vašeho projektu přímo lidem na celém webu. Nemusíte ani mít funkční výrobek.

Tyto nízké překážky vstupu na trh přinést obrovské množství nekvalitních projektů, které nikdy neuvidí denní světlo. To by mohlo být způsobeno tím, že zakladatelé chybí dovednosti potřebné k realizaci projektu nebo že ICO byl jen obyčejný podvod začít.

Jak si dokážete představit, to je sen podvodník se stanou skutečností. S minimální investicí času a peněz, mohou získat spoustu lidí, aby jim poslat peníze bez jakéhokoliv právního expozicí nebo odpovědnosti vůči veřejnosti.

Za účelem zdůraznění absurdness o tom, kolik „němý“ peníze jsou vynakládány na mezinárodní organizace pro suroviny, jeden developer šel tak daleko, jak vytvořit stránky s názvem „Useless ethereum Token.“

Tyto webové stránky uvádí:

„Ty doslova dávat své peníze někdo na internetu a dostat úplně zbytečné žetony na oplátku.

Neexistují žádné ‚whitepapers,‘ ne ‚výrobky,‘ a ne ‚odborníci‘. Je to jen vy, já, vaše těžce vydělané Ether a můj nákupní seznam.“

Je ohromující, dokonce i zbytečné projekt ethereum Token podařilo získat více než šedesát tisíc dolarů.

V některých případech může dojít ke ztrátě peněz v ICO není kvůli zamýšlenému podvod, ale vzhledem k manipulaci hacker. Například, není to tak dávno hacker dokázal proniknout k webové stránce ICO a změnit vklad adresu ethereum ICO do svého ethereum adresu. To způsobilo, že více než 7.000.000 $, které mají být zaslány k němu. Samozřejmě, že peníze je nyní navždy ztracen.

Kdybychom měli shrnout podstatné, by měla být mezinárodní organizace pro suroviny považovány za riskantní, jak hazard. Vzhledem k nevratnému a neregulovaného povaze kryptoměna, máte prakticky jinou možnost, pokud ICO vyklube úplný podvod nebo jde poprsí.

Tak jak se vám zjistit, zda byste měli investovat do ICO?

No, v první řadě, je třeba vědět, co budete investovat. To znamená, že byste měli mít čas, aby skutečně číst ICO je whitepaper, výzkum projekt a zakladatelé a zapojit se do komunity kolem něj.

Také se ujistěte, že jste pochopili, jak budou rozděleny žetony pro projekt. Mezinárodní organizace pro suroviny, které jsou držiteli lví podíl tokenů pro zakladatelů může skončit prodejem těchto prvků tak, aby rychlý zisk po ICO skončí.

Další důležitou otázkou se ptát, je, kolik peněz se zvýšil a za jakým účelem?

Pokud není žádný limit na množství zvedání, může dojít k overfunded projekt. Získání více peněz, než je třeba také bránit rozvoji projektu jako lenost a mohou vznikat žádné jasné zaměření jako výsledek. Některé projekty se podařilo získat desítky milionů dolarů před první řádek kódu byl dokonce zapsán.

A co je nejdůležitější, není vůbec investovat do něčeho, kterému nerozumíte.

Kdybychom měli shrnout podstatné, mezinárodní organizace pro suroviny je nová forma crowdfunding nichž jen velmi málo lidí chápe. Pokud jste právě začínáte s cryptocurrencies a mezinárodní organizace pro suroviny, pravděpodobně byste měli udělat slušné množství dalšího výzkumu před spácháním své peníze na jakýkoli projekt, tak vzrušující, jak to může znít.

Že to shrnuje pro dnešek. Doufám, že se vám to líbilo tento lekci Bitcoin Tabule úterý a uvidíme....v trochu.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

GAW Miners CEO na Titanu KNC: Scrypt Mining is My House

Post Altcoin

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

Post Altcoin

Pochopení Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Post Altcoin

Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release

Post Altcoin

Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače

Post Altcoin

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Post Altcoin

Sex a jediný Bitcoin

Post Altcoin

BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners