Nadcházející Bitcoin Forks v roce 2018 - Zde je třeba sledovat | Czech.Lamareschale.org

Nadcházející Bitcoin Forks v roce 2018 - Zde je třeba sledovat

Nadcházející Bitcoin Forks v roce 2018 - Zde je třeba sledovat

Zpět v srpnu 2017, první mince vytvořen z Bitcoin vidlice vznikla: Bitcoin hotovost. Nicméně, od té doby, další dvě mince byly také "klikaté" z Bitcoin Bitcoin: Gold (říjen 2017) a Bitcoin Diamond (listopad 2017). Většina lidí jsou stále přemýšlel, co tyto vidlice jsou, jak k nim dochází, a jak je možné profitovat z nich. Tady je můj pohled na to všechno.

load...
 

Co to sakra je Bitcoin vidlice?

Diskutovali jsme Bitcoin vidličky zpět, když Bitcoin Cash právě vychází. Chcete-li dosáhnout úplné vysvětlení, můžete si přečíst původní příspěvek. Pokud chcete, rychlé a špinavé vysvětlení, mějte na přečtení tohoto příspěvku.

Vidlice je v podstatě změna současného Bitcoin kódu (nebo protokolu). To znamená, že někdo se mění pravidla.

load...

Představte si, že hrajete hru s tisíci lidmi z celého světa, a pak někdo řekne: „Pojďme změnit pravidla.“ Za normálních okolností, pro hru, aby fungoval správně, každý potřebuje, aby se dohodly na pravidlech měněn. Pokud se tak stane, pak je změna nebyla provedena a vše pokračuje obvyklým způsobem.

Pokud není k dispozici široká shoda o změně, bude vytvořena dvě verze hry (jeden s starých pravidel a jeden s novými pravidly) -V Jinými slovy, tam bude vidlice ve hře.

To samé se může stát s Bitcoin je kódem. Obecně řečeno, když se vidlice se tak stane, budete mít „originální Bitcoin“ a „novou Bitcoin.“ Například Bitcoin Cash změnil blokovém sizefrom 1 MB na 8 MB, takže více transakcí by mohla být zpracována při každém bloku. Byli tací, kteří podporovali tuto změnu a přešel do nové mince zvané Bitcoin hotovosti (nebo Bcash), a tam byli ti, kteří se rozhodli zůstat s původními pravidly a nadále používat původní Bitcoin.

load...

Samozřejmě, že se jedná o velmi zjednodušené vysvětlení vidlic ne všechny vidlice jsou stvořeni sobě rovni. Tam jsou měkké vidle, které umožňují nová pravidla hrát dobře s starých pravidel, a tam jsou tvrdé vidle, které neumožňují to a vytvořit zcela odlišný minci. Všechna vidlic Bitcoin slyšíte asi v poslední době jsou ve skutečnosti tvrdé vidličky.

Proč bych se měl starat o to i vidličkou?

Velká otázka! Existuje několik důvodů, proč byste se měli starat o rozcestí:

  1. Možná budete chtít přejít na nová pravidla a nové mince, protože si myslím, že je lepší než původní Bitcoin.
  2. Vidlice by mohlo mít dopad na společnost Bitcoin Bitcoin, jeho přijetí, a dokonce Bitcoin v ceně (dostaneme se k tomu později).
  3. Možná budete chtít profitovat z vidlice tím, že prodává nové mince, které jsou dodávány ke každému držiteli Bitcoin.

Počkej co? I získat zdarma mince?

Ano. Vraťme se k naší hře obdobně.

Představte si, že vaše hra probíhá již velmi dlouhou dobu, a vy jste se podařilo nashromáždit značné množství bodů v něm. Nyní někdo chce změnit pravidla, ale nechce všichni přijít o body, takže nová hra začne v určitém okamžiku, a každý bude mít stejný počet bodů, které nashromážděné až do tohoto okamžiku.

Pokud se například, jste měli 150 bodů v původní hře, můžete přepnout na novou hru a ještě 150 bodů. Dalo by se také hrát obě hry paralelně a mají 150 bodů v každé z nich. Nyní se podívejme, jak to funguje s Bitcoin.

Dojde-li k vidlice, lidé, kteří rozhodují o větvení Bitcoin říká: „Podívejte se, my se nelíbí původní pravidla, chceme vytvořit nová pravidla. Takže počínaje bloku číslo 453,342 (například), změníme na nová pravidla." Každý, kdo měl Bitcoins v době vidlice budou nyní mít dvě Bitcoins: ten původní a novou. Můžete se rozhodnout, který z nich použít, nebo můžete dokonce používat oba.

Pokud například máte 1 Bitcoin ve svém držení, když dojde k vidlice, budete stále mít, že 1 Bitcoin, ale budete mít také možnost nároku 1 „novou Bitcoin“ na síti, která je spuštěna „nová pravidla Bitcoin“ (neboť tato mince nezačal od nuly a pokračuje původní historii Bitcoin je).

To může být trochu matoucí, ale hlavním bodem k zapamatování je tento:

Dojde-li k Bitcoin vidlice, bude někdo mít jakýkoli počet Bitcoins získat stejnou částku na novou měnu, jakož

To se nestane automaticky; vy potřebujete nároku tyto mince, ale každá nová mince má jinou prohlašovat mechanismus, a nebudeme schopni pokrýt všechny.

Poté, co tvrdíte nové mince, pak můžete držet na ně nebo je prodat v případě, že jste se kterými se obchoduje na burze. To znamená, že můžete v podstatě generovat peníze pro nic za nic; vše, co udělal, bylo tvrzení mince z řídkého vzduchu a prodat na burze.

Lehce vydělané peníze! Nebo je to?

Nebezpečí Bitcoin vidlic

Když se větvení trend začal s Bitcoin hotovosti, zdálo se, že vidlice byla legitimní způsob, jak vyjádřit nespokojenost s vozovkou Bitcoin užíval (tudíž vidlice na silnici).

Nicméně se zdá, že čím novější vidlice jsou velmi podobné navzájem, a je hlavním důvodem pro jejich vytvoření má více co do činění s marketingem než skutečná ideologie. Pokud si někdo myslí, že mohou vytvořit lepší než mince Bitcoin, mohou vytvořit zcela nový altcoin, není třeba vytvořit klon Bitcoin.

Vývojáři rozhodnout vysázet Bitcoin ze tří hlavních důvodů (dle mého názoru, přinejmenším):

  1. Buzzmarketing: Bitcoin vidličky jsou nové mezinárodní organizace pro suroviny. Každý, kdo se snaží získat zdarma mince, takže lidé jsou aktivně hledají informace (čtete tento článek, ne?). Existuje snad lepší způsob, jak získat pohled na váš projekt, aniž by hodně práce? Jen říct, že jste větvení Bitcoin a máte hotovo.
  2. Rychlé peníze na vývojářů: Některé z těchto vidlic nejsou ve skutečnosti kopie Bitcoin historie. Pravidla se mění takovým způsobem, že vývojáři obdrželi velké počáteční množství nových mincí, které pak mohou vypsat na trh poté, co mince začne obchodovat.
  3. Podvody: Některé vidlice jsou ploché-out podvody. Je tu už jeden hlášený podvod: Bitcoin Platinum. Podvody mohou přijít v podobě vidlice, které jsou vytvořeny na krátké Bitcoin v ceně (např Bitcoin Platinum), nebo něco více rozvést, jako vidlice, které jsou vytvořeny ukrást skutečné Bitcoins uživatelů v procesu tvrdil novou minci (např Bitcoin zlato falešné peněženku).

Jak můžete vidět, prohlašovat mince z vidlice s sebou nese značné množství rizik ze strany uživatele.

Jak bezpečně tvrdit mince z vidlice

Za prvé, já bych navrhnout čtení trochu o projektu. Zjistit, kdo vývojáři jsou, jaká je jejich dosavadní výsledky je, jak daleko se nacházejí ve své cestovní mapy, jaké mají další publikace napsal o nich a podobně. Pokud vše, co má smysl pro vás, pak možná vidlice je opravdu důvěryhodně.

Nicméně, i když je vidlice je legitimní, to neznamená, že to stojí za to jít přes hádka uplatnění svých mincí. Oprávněná proces je obvykle složité, a riskujete ztrátu své mince, pokud nevíte přesně, co děláte. Řekněme, že držíte 0,5 Bitcoins a máte nárok na 0,5 Bitcoin zlata. Nejsem si jistý, okamžitý zisk nestojí za to riziko. To je samozřejmě osobní rozhodnutí byste měli udělat.

Například jedna z nejdůležitějších věcí, které rozeklaný mince má zavést, je něco, co nazývá ochrana replay. To v podstatě znamená, že síť bude schopna oddělit novou minci z původního jednoho a ne náhodou poslat ten původní na novou adresu mincí, když tvrdí, rozdvojený minci.

Pokud se nakonec rozhodnete, že chcete tvrdit mincí, domnívám se, že budete postupovat podle příručky pouze ze známých peněženky (tj TREZOR, Ledger, atd.), Nebo ve prospěch publikací. Mějte na paměti, že v konečném důsledku je to vaše peníze, a ne publikace budou schopni převzít odpovědnost, pokud děláte něco špatně cestou, i když nechtěně zveřejněných dezinformace (jak jsme bohužel kdysi v minulosti).

Co se snažím říct je, že je to riskantní. Ujistěte se, že pochopit proces a vytvořit svůj vlastní volby.

Pokud se rozhodnete nároku vidlicových mince je třeba zajistit, aby vaše Bitcoins jsou v peněžence, která umožňuje přístup do soukromých klíčů. To znamená, že musíte dostat své Bitcoins off výměn a další webové peněženky, než dojde k vidlice. Nemáte-li mít přístup ke svým soukromým klíčům nebudete moci extrahovat rozdvojený minci.

Jakmile dojde k vidlice budete muset udělat dvě věci:

  1. Zasílejte Bitcoins do nové peněženku s jiným soukromým klíčem
  2. Nahrát svůj starý soukromý klíč do peněženky, který podporuje vidlicový minci

Protože každá vidlice je jiný, že je těžké říct, který peněženka bude podporovat každou vidličku. Obvykle oficiální vidlice stránky se zobrazí peněženky a výměn, které ji podporují. Necháte-li vaše mince na burze, který podporuje vidlice je tu dobrá šance, že se lze vyhnout extrakci mince sami, a že výměna bude to pro vás, ale vy jste v podstatě na jejich milost.

Pamatujte si, že jedno pravidlo, měli byste alwaysfollow, než se snaží reklamovat případné mince je přesunout své Bitcoins do nové peněženku s novým osiva fráze. Tento krok sníží šance na vás ztrácí svoji Bitcoin téměř na nulu.

Nadcházející Bitcoin vidlice pro 2017-2018

Nyní, když máme, že z cesty, pojďme zkontrolovat nadcházející Bitcoin vidlice.

Důležité: Žádný z těchto vidlic byly ověřeny naším týmem. Ty jsou větvení mincí na vlastní nebezpečí. Prosím, ujistěte se, že udělat správnou výzkumu před přijetím opatření v jakémkoli vidličku.

Super Bitcoin (SBTC)

Vidlice Datum: 12.12.2017 - Blok 498888

Změny z původního protokolu: chytrý kontrakt, Lightning Network, nulové znalosti důkazy, 8 MB velikost bloku

Způsob distribuce: 1 BTC = 1 SBTC

Cvrlikání

Github

Webová stránka

Super Bitcoin si klade za cíl, aby se „Bitcoin skvělé znovu,“ i když vývojáři přijmout myšlenku jako experiment. To zahrnuje ty nejlepší návrhy z komunity Bitcoin vidět, jak všichni Forefront technologie kombinovat.

BitcoinX (BCX)

Vidlice Datum: 12.12.2017 - Blok 498888

Změny z původního protokolu: kombinující nulovou znalostí důkaz, inteligentní smlouvu, inspektory ochrany konsenzus, data crosschain technologie, SegWit, Lightning Network

Způsob distribuce: 1BTC = 10000 BCX

Cvrlikání

Reddit

Webová stránka

BitcoinX je určen k uvolnění plného potenciálu Bitcoin škálovatelné cestou do budoucna. Tím, že kombinuje rychlost, inteligentní smluv a soukromí, vývojový tým se snaží vybudovat kryptoměna aby vyhovoval moderní společnost.

Lightning Bitcoin (LBTC)

Vidlice Datum: 18/12/2017 - Blok 499999

Změny z původního protokolu: inspektory ochrany Konsensuální, tři druhá doba blokování, 2 MB velikost bloku, žádná úprava potíže, chytrý kontrakt

Způsob distribuce: 1BTC = 1 LBTC

Cvrlikání

Webová stránka

Lightning Bitcoin posouvá hranice blockchain rychlosti s větší velikostí bloků, které jsou vytvořeny během několika sekund, nikoli minut. Přidáním inteligentních smluv a inspektory ochrany údajů konsensu by měly umožnit autonomní sítě skutečně high-speed.

Bitcoin Platinum (BTP)

Vidlice Datum: 18/12/2017 - Blok 500.000

Změny z původního protokolu: Ne pre-mine, 2,5-minutový blok, SegWit2x, nastavení obtížnosti každý blok

Způsob distribuce: 1BTC = 1 BTP

Cvrlikání

Github

Webová stránka

Bitcoin Platinum má některé docela jednoduché vylepšení, díky nimž je poněkud podobný litecoin díky času bloku 2,5 minuty. Zahrnutí kontroverzní SegWit2x mohla nabídnout více škálovatelné řešení pro Bitcoin Legacy. Nicméně zprávy o scamare pronásleduje Bitcoin Platinum.

Bitcoin God (Bůh)

Vidlice Datum: 25/12/2017 - Blok 501225

Změny z původního protokolu: ne pre-mine, doklad o sázce, chytrý kontrakt, Lightning Network, velký blok velikost

Způsob distribuce: 1 BTC = 1 GOD

Cvrlikání

Reddit

Webová stránka

Některé detaily jsou ještě třeba potvrdit pro Bitcoin Boha, ale branding je poměrně chytlavé. Doklad o sázce, inteligentní smluv a Lightning síť přispěje k zajímavé změně obvyklých Bitcoin protokolů.

Bitcoin Cash Plus (BCP)

Vidlice Datum: 02.1.2018 - Blok 501407

Změny z původního protokolu: Ne pre-mina, SigHash, nastavení nouzové obtížnost (EDA), 8 MB velikost bloku

Způsob distribuce: 1BTC = 1 BCP

Cvrlikání

Github

Webová stránka

Bitcoin Cash Plus hodí více zmatku do Bitcoin průmyslu. Je to hodně odlišné od vášnivě naklonila Bitcoin hotovosti? Zero pre-mining je zdravý způsob, jak začít, ale málo informací je k dispozici na svých internetových stránkách.

Bitcoin uranu (BUM)

Vidlice Date: Around 31/12/2017 - Blok zatím nezveřejnili

Změny z původního protokolu: Ne pre-mine, za jednu minutu času blok, SegWit, formát jedinečná adresa

Způsob distribuce: 1BTC = 1 BUM

Cvrlikání

Github

Webová stránka

Bitcoin Uran chce poslat vyrýsované shockwaves přes Bitcoin a znovu zahájit skutečný decentralizovaný měnu. Rychlé časy bloků v kombinaci s Equihash umožní důlní GPU / CPU si klade za cíl otevřít těžbu všem.

Bitcoin Atom (BCA)

Vidlice Datum: prosinec 2017 - Blok zatím nezveřejnili

Změny z původního protokolu: Hybrid konsensus (POS a Pow), Lightning Network, Hash časově zamčené smlouvy

Způsob distribuce: 1 BTC = 1 BCA

Cvrlikání

Facebook

Webová stránka

Bitcoin Atom se zaměřuje své úsilí na konsenzu modelování a mimo řetězce transakcí. Nová forma kombinované Proof of kůlu a Proof of Work může umožnit zvýšení bezpečnosti, zatímco Lightning Network vytváří „atomové swapy.“

Bitcoin Silver (BTCS)

Vidlice Datum: prosinec 2017 - Blok zatím nezveřejnili

Změny z původního protokolu: 30 druhém bloku času, SegWit, každý blok seřízení obtížnost

Způsob distribuce: 1BTC = 1 BTS

Bitcoin Silver zůstává tajemné, a to zejména vzhledem k tomu, že neexistuje žádný pracovní webové stránky nebo soudržná Github. Speedy krát blok smíchané s SegWit je zajímavý škálování nápad, ale máme ještě vidět žádné podrobnosti, které jsou nastaveny v kameni.

UnitedBitcoin (UB)

Vidlice Date: 12/12/17 - Blok 498777

Změny z původního protokolu: no-premine, velikosti 8 MB bloku, Segwit, ochrana Replay, chytrých smluv sítě Lightning

Způsob distribuce: 1BTC = 1UB

Cvrlikání

Github

Webová stránka

UnitedBitcoin se doslova snaží, aby se všichni šťastní. Trvá spleť BTC, BCH a ethereum myšlenky a spojuje je na svém blockchain. Je to hodně, aby se v po dobu jednoho kryptoměna ale proč to všechno?

Bitcoin Diamond (BCD)

Vidlice Termín: 24.11.17 - Blok 495866

Změny z původního protokolu: no-premine, velikosti 8 MB bloku, Replay ochrany, šifrovaný částky, 210 milionů zásobování

Způsob distribuce: 1BTC = 10BCD

Cvrlikání

Github

Webová stránka

Bitcoin Diamond design je jiný build na Bitcoin hotovosti o velikosti 8 MB bloku. Diamond staví soukromí a zvýšený přísun do tohoto modelu. Chce, aby Bitcoin dostupnější a zároveň udržet transakci částky šifrována.

Bitcoin Oil (OBTC)

Vidlice Date: 12/12/17 - Blok 498888

Změny z původního protokolu: no-premine, potvrzení o sázce těžby CPU, interval bloku 1,5 minutu, každou úpravu bloku obtížnost, velikost 2MB blok

Způsob distribuce: 1BTC = 1OBTC

Cvrlikání

Webová stránka

Bitcoin Oil nemá žádný skutečný vztah k reálnému světu zboží, je to prostě metafora pro tento projekt. Existují miliony nevyzvednutých vidlicových mince a žetony, kterým se spící, s použitím OBTC je blockchain protokol nevyžádané mince jsou distribuovány jako jeho blokové odměny.

Bitcoin World (BTW)

Vidlice Termín: 17.12.17 - Blok 499777

Změny z původního protokolu: 210 miliard dodávky, velikosti 8 MB bloku, Equihash POW, Replay ochrany

Způsob distribuce: 1BTC = 10000BTW

Webová stránka

Bitcoin World je další snaha přivést Bitcoin zpátky do obyčejného člověka. Přidá úroveň spotřebního materiálu v kombinaci s těžbou Equihash mělo snížení cen a přitom těžba dostupnější.

Bitcoin Vklad (BTCS)

Vidlice Termín: 19.12.17 - Blok 499999

Změny z původního protokolu: Důkaz Vklad konsensu

Způsob distribuce: 1BTC = 100BTCS

Cvrlikání

Webová stránka

Bitcoin Vklad se zaměřuje na jejím způsobu konsensuální pro udržitelnější kryptoměna. Důkaz o hornické Vklad protokolu přestávky kontrolu nad velkými POW horníků a nabízí více ekologicky šetrné volby.

Bitcoin víra (BTF)

Vidlice Termín: 19.12.17 - Blok 500000

Změny z původního protokolu: soukromí znalostí nula, inteligentní smluv, 8MB velikost bloku, Lightning sítě

Způsob distribuce: 1BTC = 1BTF

Cvrlikání

Github

Webová stránka

Musíš mít malou víru v Bitcoin pravé? Ale který z nich? Bitcoin Faith. Směs vedoucích funkcí, včetně velikosti 8megabajt bloku a blesky sítě si klade za cíl vytvořit lepší budoucnost pro kryptoměna.

Bitcoin Top (BTT)

Vidlice Termín: 26.12.17 - Blok 501118

Změny z původního protokolu: 8MB velikost bloku, Segwit, ochrana Replay,

Způsob distribuce: 1BTC = 1BTT

Cvrlikání

Webová stránka

Bitcoin Nejlépe si klade za cíl být ‚lepší než lepší‘, ‚horní Bitcoin‘, ale to má za sebou dlouhou cestu, po pozdní 2017 vidličkou. Velikost 8megabajt blok spojený s Segwit tvoří cestu škálování kryptoměna.

Bitcoin File (BIFI)

Vidlice Termín: 27.12.17 - Blok 501225

Změny z původního protokolu: Zvýšená velikost bloku, chytrých smluv, obsah sítě

Způsob distribuce: 1BTC = 1000BIFI

Cvrlikání

Webová stránka

Bitcoin si klade za cíl File být víc než jen měna, to chce poskytnout globální síť obsahu. Na vidličku z Bitcoin blockchain, BIFI se snaží vytvořit efektivní, bezpečné a šetrné k životnímu prostředí skladovací sítě.

Bitcoin Segwit2X X11 (B2X)

Vidlice Termín: 28.12.17 - Blok 501451

Změny z původního protokolu: Segwit2x X11 šifrovacím algoritmem, aľ velikosti 4 MB bloku, 2,5 minuty času bloku Každá úprava blok potíže, Odpovědět ochranu

Způsob distribuce: 1BTC = 1B2X

Cvrlikání

Github

Webová stránka

Nesmí být zaměňována s předchozím zrušené vidlice SegWit2X. To je jiná operace, ale v mnoha ohledech velmi podobné. Segwit se zvýšenou velikosti bloku se podobá původní vidlice návrh a B2X nyní přidává generační dobu blok 2,5 minuty.

Bitcoin Pizza (BPA)

Vidlice Date: 01/01/18 - Blok 501888

Změny z původního protokolu: Režie technologie acyklickým grafem (DAG)

Způsob distribuce: 1BTC = 1BPA

Cvrlikání

Reddit

Webová stránka

Bitcoin Pizza je větvení standardní blockchain data a posunula se zcela jiným úhlem. Technologie DAG, jak jsme viděli s IOTA altcoin, je myšlenka jako rychlejší styl sítě, i když důvěra a konsenzus jsou problémy s Pizza.

Bitcoin Inteligentní (BCS)

Vidlice Termín: 21.01.18 - Blok 505050

Změny z původního protokolu: 2,1 miliardy dodávek, hornictví Equihash, velikosti 8MB bloku, Segwit, ochrana Replay, č premine Smart smlouvy

Způsob distribuce: 1BTC = 100BCS

Webová stránka

Bitcoin inteligentní integruje ohromující výběr funkcí popadat protokoly ze všech stran. K vrcholům Segwit, 8 MB bloky a equihash jsou doprovázeny inteligentní smlouvy na opravdu šikovný výběr.

Bitcoin Úroky (BCI)

Vidlice Termín: 22.01.18 - Blok 505083

Změny z původního protokolu: hornictví Equihash, funkce spoření, každé úpravě bloku obtížnost, Segwit, ochrany Replay, úroky

Způsob distribuce: 1BTC = 1BCI

Cvrlikání

Github

Webová stránka

Bitcoin Zájem má bonus funkci úspor, kde mohou investoři skutečně vydělat zájem o jejich finančních prostředků. Segwit a pravidelnou úpravou obtížnost by mělo rovněž rychlá levný platební sítě.

Quantum Bitcoin (QBTC)

Vidlice Termín: 28.01.18 - Blok TBA

Změny z původního protokolu: Lightning sítě, velikosti 8MB bloku, ochrana soukromí, Replay ochrany, Pow + PoS konsensu, chytrý kontrakt

Způsob distribuce: 1BTC = 1QBTC

Webová stránka

Quantum Bitcoin si klade za cíl, aby se některé z největších a nejlépe Bitcoin nápady a sloučit je do jednoho balíku. Velké bloky, Lightning Network a soukromí je pro další spekulativní projekt.

Bitcoin LITE (BTCL)

Vidlice Termín: 30.01.18 - Blok TBA

Změny z původního protokolu: Důkaz Vklad konsensu, Soukromí možnosti

Způsob distribuce: 1BTC = 1BTCL

Webová stránka

Bitcoin LITE není nic zvláštního, ve skutečnosti se snaží být co Bitcoin stříbro ke zlatu. Zní povědomě? Jedná se spíše o litecoin konkurenta, který má zahrnovat premine. Nic poznámky zde opravdu.

Bitcoin Ore (BCO)

Vidlice Termín: 31.12.17 - Blok 501949

Změny z původního protokolu: Proof of Capacity konsensu, 8MB velikost bloku, 5 minut času bloku, Replay ochrany

Způsob distribuce: 1BTC = 1BCO

Webová stránka

Bitcoin Ore používá nový konsensuální styl zvaný Proof of Capacity. To propaguje energeticky účinnější levnější řešení dolování jako budoucnost Bitcoin. Steady válet přes 2018 bude zajímavé sledovat.

Bitcoin Private (BTCP)

Vidlice Datum: leden 2018 - Blok TBA

Změny z původního protokolu: soukromé transakce

Způsob distribuce: 1BTC = 1BTCP + 1ZCL = 1BTCP

Cvrlikání

Github

Bitcoin Soukromé vidlic jak Bitcoin Legacy a Zclassic vytvořit soukromí minci. Více informací ještě být propuštěn budeme muset počkat a uvidíme, jak to jeden formuje.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Nákup a vyřízení

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

4 jednoduché kroky k přijetí Bitcoin ve vaší firmě

Post Altcoin

Jak nakupovat IOTA: Základní příručka pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Reddcoin odhaluje Sociální peněženku, aktualizace POSV a sociální platformu

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin a Revoluce otevřeného bazaru

Post Altcoin

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Post Altcoin

6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin

Post Altcoin

Systém GAW Miners je konečně odhalen

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý