Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října) | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října)

Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října)

Podle Bgold hřišti, domácí budou uživatelé Návraty Bitcoin miningto porodíš větší decentralizaci. Nicméně, byly plánovány masivní těžba Russianand JapaneseBitcoin na rok 2018, takže se zdá, že těžba centralizace problém Bitcoin je sama pomalu řešení.

load...

Muž za Bgold, Jack Liao, je také CEO LightningASIC, Hong Kong-založená společnost, která doly většinou litecoin a produkuje kryptoměna hardware. Je to jistě není náhodou, že LightningASIC produkuje těžební jednotky multi-GPU, z nichž je v současné době drží 913 kusů na skladě. Měli Bgold uspět v převzetí podílu na trhu od Bitcoin, LightningASIC bude velkým přínosem jak z hlediska těžby nový altcoin a prodávat horníků za to.

load...

Vzhledem k tomu, Bcash a Segwit2x vidle se stejně transparentně motivován finančním vlastním zájmem, je těžké vyčlenit LightningASIC za svou činnost. Byly Bitcoiners nejsou kompenzovány s volnými altcoins těmito spin-off vidlice, zmatek a narušení, které způsobily by bylo neúnosné. 

Jak bezpečně nároku Bitcoin zlato

Jakékoliv bitcoins (BTC), konané v Bitcoin walletat čas vidlice dochází vám poskytnout stejné množství BTG. To platí pouze tehdy, pokud máte přístup k soukromým klíčům vaší peněžence, takže platit žádné výměnné peněženky.

I když se vidlice proběhne 25. Října, výměny jsou pravděpodobně pouze otevřené Bgold k obchodování o týden později v listopadu 1. To umožňuje čas pro technické problémy je třeba řešit všemi účastníky.

load...

Právě teď, žádné jasné pokyny jsou k dispozici na to, jak rozdělit BTC z BTG. Výměny a software / hardware walletsare stále rozhoduje o tom, zda budou podporovat tuto vidličku.

Pokud jste se podílel na rozdělení Bitcoin Cash, procedura bude podobný, i když pravděpodobně plynulejší, jak výměn a peněženky měli praxi a více času na přípravu. Jako vždy je nejdůležitější věc udělat, je chránit vaše Bitcoin soukromé klíče, jako hodnota BTC je mnohem vyšší, než je BTG.

Upozornění: Pozor na scammerswho slib dát BTG co nejdříve, pokud sdílíte Bitcoin soukromý klíč s nimi. Alespoň jeden takový podvod stránky jsou v současné době v provozu. Sdílení soukromý klíč své Bitcoin peněženky je sdílení plnou kontrolu nad veškerým bitcoins něm. Pozor!

Bitcoin Gold: Do pořadí nebo prodat?

Když se hádat na budoucí ceně Bgold, nejbližší Příkladem hodným následování je Bcash. Je rozumné očekávat Bgold vidět mnohem nižší cenu, než startu dosaženého Bcash. Bgold těší mnohem menší podporu od horníků, firmy, a to, co by se dalo nazvat „na anti-jádrové komunity.“

Můj osobní Očekává se, že bude zpočátku Bgold obchodovat na ~ 10% hodnoty Bitcoin je nanejvýš pravděpodobně blíže k 5%. I očekávat vysokou volatilitu na 1. Listopadu, když se spustí na burzách, následoval prudký výprodej, dalších čerpadel a (v závislosti na tom, jak se vyvíjí Bgold) trvalý pokles. Jinými slovy, budeme vidět opakování Bcash vzoru, ale v nižších cenových hladinách.


Bcash ceněný v Bitcoin o výměně HitBTC 1. Srpna do 9. Října 2017

Důvody k optimismu

Tým Bgold zdá být technicky kompetentní než Bcash své vývojářů. Bgold je GitHub repositoryappears aktivnější než Bcash je např. Na rozdíl od webových stránek Bcash to, Bgold to neběží na Wix, Noob přívětivé webové stránky stavitel.

Zvážit technické rozdíly mezi Bitcoin a různé podvodníky ke koruně:

Zatímco Bcash záměrně odmítnuta Bitcoin je inovace SegWit, Bgold vsadila na to. Tak Bgold kopírovat brzké zlepšení Bitcoin, například Lightning Networks.

Zdá se, že Bgold má v plánu změnit formátování adresy příliš vítaná změna provedena, aby se zabránilo náhodnému odeslání BTC přední vidlici mince adresy.

Dále Bcash je Vznikající Obtížnost Algorithm (EDA) vypracovala chybné doby letu, které jsou buď příliš pomalu nebo příliš rychle. Bgold je za blokem nastavení obtížnosti bude pravděpodobně setká s problémy jeho vlastní.

Tyto technické úvahy mě vedou k domněnce, že Bgold má větší šanci na dlouhodobou udržitelnost, než Bcash. Vzhledem k dodatečným atraktivní vyhlídky domácí těžební Bitcoin, Bgold nakonec může absorbovat většinu hodnoty Bcash je. Nicméně, jako pouhý klon, zdá se nepravděpodobné, že to bude mít velký vliv na samotný Bitcoin.

Důvody pro pesimismus

Bgold byla původně oznámena jako ICO, ačkoli tyto časné oznámení jsme od té doby (neúspěšně) vydrhnout z internetu. Mírně řečeno, zdá se, že plán BTG prošlo více revizí.

Závažné otázky zůstávají, zda LightningASIC a její partneři budou těžby BTG mezi daty vidlice a cenných papírů. Tento druh Midstream pre-dolu pošle tak silné podvod signály, které LightningASIC by pošetilé to pokusit.

Dalším potenciálním problémem je, že Bgold a SegWit2x dosud realizovány ochranu přehrání. Není-li tato funkce se přidá při odesílání BTG, může uživatel neúmyslně poslat BTC také, což může být nákladné omyl.

Aktualizace: site Bitgold uvádí, že se přidává ochrana Replay.

Varování: vyhnout obchodování BTG (a S2X), dokud přehrání ochrany je na svém místě!

Další pádný důvod být medvědí na Bgold je, že tam je prostě žádná skutečná potřeba. Byly BTG zahájit jen jako další Equihash minci bez pomoci Bitcoin jménu a transakční historii, bylo by to jít do značné míry bez povšimnutí. Jediným důvodem, proč Bgold je zajímavé je to, že to bude volně distribuován držitelům Bitcoin. V případě, že většina držitelů Bitcoin je nepřátelská k ní, bude to nádrž.

Pro další upozornění ohledně Bitcoin zlato, podívejte se na toto téma Reddit. Zatímco vlákno je pravděpodobně příliš tvrdá, souhlasím s tím, že nákup Bgold je riskantní a nejlépe vyhnout.

Podle mého názoru jedinou otázkou je, kolik Bgold na skládku a kdy. Držící malé procento (asi 5% -25%) dlouhodobě, jako sázet na budoucí druhou stranu, se nezdá být zcela nesmyslné.

Tady je můj Bgold obchodní plán

Níže je můj vlastní osobní názor na Bgold a neměly by být považovány za investiční poradenství.

I když jsem dumpingový celý svůj Bcash co nejdříve, budu pravděpodobně přijmout strategii více pacientů s Bgold. S Bcash jsem měl tu výhodu, že jsou schopni prodat dříve, než většina ostatních účastníků trhu. To je nepravděpodobné, že by v případě Bgold. Myslím, že velký spěch prodat, když to jde pod napětím.

Ledaže Bgold potápí beze stopy po jejím uvedení na trh Bcash historie naznačuje, že je lepší počkat na pozdější čerpadla k prodeji. Pokud se futures trh vyvíjí pro BTG-podobný Bitfinex je BT1 a BT2 tokenů pro Bitcoin a SegWit2x, že bude výrazně pomoci k rozhodnutí o tom, kolik Bgold (pokud existuje) k prodeji, když se spustí. Zdá se však, stejně jako většina výměny ignorují Bgold v této době, takže pravděpodobně nebude objeví futures trhu.

Na závěr Zde jsou 3 věci udělat, aby se přežít libovolný pevný Vidlice:

  1. Ujistěte se, že vaše Bitcoins jsou na peněženku, které máte pod kontrolou soukromý klíč (Viz fulllist peněženek zde). Některé příklady jsou Electreum, žádný hardware peněženku (Ledger, TREZOR, etc.), a Exodus.
  2. Vyhnout transakce krátce po vidličku.
  3. Poté, co si všichni jasné, přístup ke své nové mince. V tomto bodě, můžete je přesunout do určeného peněžence nebo je prodat.

Sledovat vývoj Bitcoin zlata na oficiální Bitcoin Gold účtu na Twitteru.

Jaké jsou vaše myšlenky o Bitcoin zlato? Rád bych je slyšet komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Staňte se expertem Bitcoin Safety Expert

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin a Revoluce otevřeného bazaru

Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Post Altcoin

Bitcoin základy

Post Altcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Post Altcoin

Ripple Implozion

Post Altcoin

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Post Altcoin

FIMK - Revoluce ekonomiky Finska s kryptoměrností

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoinovo řešení pro hlubinné dobývání