Jak požadovat Bitcoin Gold (BTG): Podrobný průvodce | Czech.Lamareschale.org

Jak požadovat Bitcoin Gold (BTG): Podrobný průvodce

Jak požadovat Bitcoin Gold (BTG): Podrobný průvodce

24. Října 2017, nový typ Bitcoin byl vytvořen: Bitcoin zlato. Tato altcoin má stejné schopnosti Bitcoin, ale jeho těžba algoritmus funguje trochu jinak. A co je nejdůležitější, je to jednodušší těžit s domácím equipmentlike GPU.

load...

Každý, kdo držel Bitcoins před časem vytvoření Bitcoin Gold je nárok na částku Bitcoin Gold (BTG) rovnající se částce Bitcoins (BTC), které měli. Například, pokud jste měli 1 Bitcoin před rozdělením (aka Bitcoin Gold vidlice), budete nyní mít 1 Bitcoin a 1 Bitcoin Gold.

Pokud se náhodou, jsi měl Bitcoins uloženy v jedné z nosných výměn Bitcoin Gold, nemusí dělat nic, protože budete byly automaticky připsány příslušné částky BTG burzou. Zde je seznam podpůrných burz:

load...

Účelem této příručky je poskytnout vám základní krok-za-krokem návod, jak si nárokovat Bitcoin zlato. Nicméně předtím, než začneme, rád bych poskytnout důležité upozornění: Pokud v kterémkoli kroku na cestě nejste jisti, co dělat, prosím zastavte ať je to cokoliv, co děláte a požádat o radu. I když tato příručka je jednoduchá, má riziko ztráty své Bitcoins pokud uděláte chybu podél cesty. Je lepší být v bezpečí, než později litovat.

Osobně jsem použil tuto metodu k extrahování vlastní Bitcoin zlato z mého Ledger Nano S peněžence, a mohu dosvědčit, že to funguje. Nicméně, s pomocí tohoto průvodce na vlastní nebezpečí, nechci být zodpovědný pro každého, kdo ztrácí své finanční prostředky.

load...

TL; DR verze

  1. Přesunout své stávající Bitcoins novém Bitcoin walletwith nového osiva / soukromého klíče.
  2. Exportovat frázi semen z předchozího peněženku.
  3. Importovat frázi semeno do Coinomi.
  4. Přidat Bitcoin zlata Coinomi a změnit cestu derivační.
  5. Nárokovat webové BTG.

Jedná se o velmi krátké vysvětlení procesu; Velmi doporučujeme, abyste si přečetli celou příručku a ne jen shrnutí, aby se zabránilo chybám. Také tento postup vyžaduje použití Coinomi, mobilní peněženky Bitcoin současné době k dispozici pouze pro Android. Pokud nemáte Android mobilní telefon, navrhuji dostat jeden pro tento proces a přesunutí BTG k výměně, jakmile se jim tvrdí.

Máte také možnost použití oficiálního Bitcoin Gold klienta, ale to znamená, že budete muset stáhnout celé Bitcoin blockchain k počítači, a to může trvat i několik dní.

Poznámka: Tento proces bude fungovat s většinou HD peněženky (tj, peněženky, které mají frázi semen); nicméně, některé peněženky, jako TREZOR, vyžadují speciální nástroje (plná proces zde popsaný). I silně naznačují, hledal dokumentaci od svého stávajícího poskytovatele peněženky týkající se tohoto procesu před použitím, co je napsáno v tomto příspěvku.

17. Listopad aktualizace:

Uživatelé Ledger

# 8211; Vyhrazený peněženka pro Bitcoin zlato byl propuštěn. Pokud používáte Ledger

Související zprávy


Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners

Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Post Altcoin

Dogecova Dogecar u Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Jak analyzovat Bitcoin cenu jako Pro

Post Altcoin

Anonymní kryptocity: jejich historie stručně

Post Altcoin

Jak obchodovat s Bitcoins a NEZabezpečení

Post Altcoin

Jednoduchý nástroj pro dolování kryptocurrency pro X algoritmy

Post Altcoin

Kalifornie o krok blíž k legalizaci Bitcoin

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky