Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Stellarprovides decentralizovanou, mezinárodní síť pro platby blockchain, který umožňuje rychlé transakce s nízkými poplatky. Síť je navržena tak, aby mezinárodní platby a převody měn rychlé a bezbolestné. Zaráží, potvrzení se může stát během 3 sekund a tisíce obchodů objevit každou vteřinu.

load...

Pokud jste dokonce udržet úkosem podíval na trhu kryptoměna, pak si může myslet, že tato informace zní docela povědomě. Ripplecontinues učinit radikální titulky jako její tržní kapitalizace ohromí a XRP (jeho rodný tokenu) skáče kolem mezi $ 1 a $ 3.

Jak to proslulost platí pro Stellar? Hvězdná je kryptoměna XLM je účinně forkof Ripple. Samozřejmě, že se věci vyvinuly od 2014 vidlice, ale přímé srovnání je stále dobře vidět.

load...

Stellar nyní usiluje především přinést přeshraničních plateb a mikroplateb do maloobchodu a služeb podnikům, stejně jako průměrný člověk. Tento cíl se liší od Ripple, který hledá banky používají své platební sítě.

Nativní žetony síti se nazývají lumenů. Poté, co byla plně pre-těžil a airdropped do kvalifikačních jednotlivců, tam je nyní asi 20 miliard mincí v oběhu. To je obrovské číslo, a to zejména ve srovnání s maximem Bitcoin je 21 milionů. Původně 100 miliard lumenů byly vytvořeny, a Stellar Foundation v současné době drží zbývající dodávky.

Proto je důležité pochopit, jak se Stellar síť funguje, včetně toho, jak to ovlivní lumenů před investováním. Obecně platí, že cryptocurrencies se snaží řešit mezinárodní platby, které umožňuje uživatelům převést do digitální měnu, takže je odeslat jako aktiva. Ale Stellar a zvlnění nejsou striktně dodržovat tento postup.

load...

Chcete-li provést platbu pomocí Stellar, musí uživatelé pracovat s síťovém kotvou, která je prostě důvěryhodný zprostředkovatel, který drží a převádí finanční prostředky. Fiat se vymění za digitální úvěru (např dolarech a eurech) a pak poslal na jinou kotvu, který je důvěryhodný přijímající stranou.

Například bych mohl potřebovat, aby vám poslal prostředky v USD, ale mám jen eur. Pak pošlu eur na účet se svým místním kotvy. Kotva by pak připíše na můj účet s digitálními Euro tokenů. Dále bych jednoduše posílat digitální úvěr vám výměnou euro vůči dolaru.

Tak kde lumenů dál? Neexistuje žádný explicitní vztah mezi Stellar sítí a lumen tokenu. To znamená, že nejste schopni podílet se na síti bez nutnosti držet nějaké žetony. Pro odeslání platby, uživatelé musí mít zůstatek účet alespoň 20 lumenů. Kromě toho blockchains obecně nutné nativní měnu na pomoc v boji proti spamu. Transakce nést malý poplatek, aby zastavil spam útoků ve velkém měřítku o zlomek centu, který je splatný pouze v lumenech.

Pokud jste při pohledu na Stellar lumenů jako investici, mít extra podívat na tento protokol. To bude čerpat stejné výtky jako zvlnění a jeho nativní tokenu. Samozřejmě, že transakce mohou být provedeny pomocí lumenů, ale stále cítí trochu vynucený. Je také důležité si uvědomit, že to je ve skutečnosti prostředníkem měny, které lidé jsou nepravděpodobné, že by platit pro velké časové období.

Nakonec, likvidita může být vynikající, a zdroj může být mnoho. Ale cena se nikdy hit vznešené normy stanovené Bitcoin.

Kupovat Stellar Lumes ve 3 krocích

Krok 1: Získejte Stellar peněženka

Na konkurenčním trhu, není pochyb o tom, že Stellar nyní těší působivý úspěch. Její mince má zlomené do Top 10 na Coinmarketcap.And v době, bylo odloženo na $ 10 miliard investic. Tam je rostoucí podpora pro tento přímý soupeř k Ripple, ačkoli podpora peněženka by se mohla zlepšit.

Hvězdné hardware Peněženky

Ledgeris vůdce pozoruhodný trhu, který umožňuje lumenů která se bude konat ve své hyper-secure hardwaru peněženky. Pokud hledáte pro peněženku, které drží lumenů (spolu s jinou měnu, včetně Bitcoin, éter, a zvlnění) vám, nenajdete mnoho lepší možnosti než Ledger Nano S. Tento kapesní hardware peněženka je v podstatě ne- hackable a jeho uživatelsky přátelská povaha dělá šťastného šifrovací života.

Hvězdné Destkop Peněženky

Stellar Desktop CLIENT možnost pro každého, kdo chce stolní peněženku, která může odesílání, příjem a obchodní lumenů. Samozřejmě, že to nebude tak bezpečné jako hardwarový peněženku. A budete chtít, aby bezpečnostní pevně na svém počítači, protože soukromé klíče v peněžence je uložit na pevný disk.

Hvězdné mobilní peněženky

Stellar má zájem na tom, aby platební mobilní a Lobstroffers úhledný balíček. Jedná se o funkční, uživatelsky přívětivý mobilní peněženky, který je k dispozici na Android a iOS. Budete se nahoru a běží v několika doteků, ale opět, bezpečnost není optimální na mobilních zařízeních.

Krok 2: Koupit Stellar lumenů

V současné době neexistuje žádný jednoduchý, důvěryhodný způsob nákupu lumenů s kreditní nebo debetní kartou. V současné době, budete muset použít obchodní platformy. Chcete gumák řešení, ale uspořádat další kryptoměna služby? Pokud ano, Changellywill umožňují přístup k lumenů tím, že obchodování na jakékoliv jiné mince.

Krok 3: Vytáhněte vaše lumenů

Jako vždy, pokud jste si koupili Stellar Lumes z výměny, ujistěte se, že jejich stažení na vlastní peněženku. Udržet si lumenů na burze vás vystavuje riziku hacků, krádeže a platební neschopnosti (na straně burzy).

Stellar lumenů Cena: bude i nadále stoupat?

Stejně jako prakticky jakékoliv kryptoměna 2017 byl rokem ohromující pro Stellar. Její tržní kapitalizace vzrostla exponenciálně, a mince cena nepřesune. Prosinci 2017 vidělo posun od okolo 0,10 $ až do více než 0,80 $ za lumen. Od té doby se ceny odtáhl a během časného 2018, ale už pohyboval kolem 0,50 $.

Neexistuje žádná šance, že cena bude vždy rychle stoupat jako Bitcoin a éteru, ale to není nepředstavitelné, že XLM se jednoho dne následovat trend, který je podobný XRP.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Cesta od Odeslat k příjmu

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Stát Dogecoin

Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Post Altcoin

6 Bitcoin obchodní školení stojí za čtení

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

SEC předběžné vyšetřování v GAW důlníci potvrdil, a informace unikly