Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Zvlnění je celosvětová síť osada, takže je snadné převést téměř jakoukoli měnu nikomu na světě během několika sekund. Zvlnění platforma prokázal archaický systém posílání peněz prostřednictvím sítě SWIFT nebo Western Union zastaralé. V tomto bodě, Ripple je zaměřen výhradně na práci s bankami, které nabízejí jim efektivnější a nákladově efektivní způsob, jak posílat platby v reálném čase po celém světě.

Vezměme si tento hypotetický příklad. Přímo přenášet měnu levně z Japonska do Nikaraguy, JPY / NIO není obecně možné. Místo toho, jednotlivec nebo banka bude obvykle obchodovat JPY USD a poté USD na NIO.

Na každém kroku, poplatky se sčítají, takže na drahý způsob, jak poslat peníze na mezinárodní úrovni. Pomocí zvlnění, můžeme obchodovat JPY XRP (Zvlnění je měna) relativně levně, poslat XRP příjemci, a to buď fyzická osoba, která má Ripple peněženku nebo banku v Nikaragui, a odtud obchodu XRP do NIO. Jinými slovy, XRP je tuk, který umožňuje každému měny, které mají být snadno vyměnit za jinou měnu na Ripple platformě.

Zatímco banky obecně byli pomalu přijmout zvlnění, není pochyb o tom, že v reálném čase po celém světě platby jsou budoucnost. Zvlnění platforma poskytuje bankám obrovskou výhodu a to jak v průběhu jejich konkurencí i finančně. Zvlnění je zaměřen na „internet Value“, což znamená, že převody peněz by se měl pohybovat tak rychle, jak informace dělá v technologickém věku. S Ripple, není důvod platit majlant a při převodu peněz po celém světě čekat dny.

Proto jsou banky pomocí zvlnění?

Několik bank přijali Ripple platformy včetně, Santander, Axis Bank, Yes Bank, Westpac, Union Credit, NBAD a UBS, mezi ostatními. Podle Ripple, banky mohou ušetřit v průměru o 3,76 $ za platbu pomocí jejich protokol. Vzhledem k tomu, že banky mají provádět jak tisíce nebo možná i miliony transakcí ročně, což představuje významné úspory.

Pokud existuje jedna věc, která zachycuje pozornost bank, to je to, jak vydělat více peněz, a zároveň šetří více peněz. To je důvod, proč Ripple, nebo v reálném čase, levná, celosvětová síť osídlení podobné ní má světlou budoucnost před sebou, zatímco oni nabízejí nový způsob, jak podnikat, který přináší finanční instituce až do rychlosti ve věku internetu.

Zvlnění je veden byBrad Garlinghouse, zatímco mozkem scéně isDavid Schwartz, generální cryptographer. Umístěný ven ze San Franciska a odbočovat na celém světě, Ripple tým neustále zlepšuje protokol, zatímco spojení s bankami na mezinárodní úrovni. Zvlnění pokračuje najmout nejlepší talenty z celého světa a jeho cílem je usnadnit větší většinu mezinárodních plateb po celém světě. Ve své současné podobě, Zvlnění je jedním z nejvíce vzrušujících FINTECH organizací s jejich inovační finanční platformy, jako Forbes dokonce obsahuje zvlnění theirFintech 50.

Jak mohu investovat do Ripple?

Zatímco investoři ve velkém měřítku může být schopen investovat do Ripple přímo, většina ostatních investoři a spekulanti jsou omezeny na investice do XRP. XRP, zvlnění je nativní měnu, vzlétl v hodnotě v roce 2017, kdy to šlo fromunder $ od 0,01 toover $ 0,30 mince. Tento obrovský nárůst hodnoty je kvůli oběma přijetí banky a spekulativního zájmu. Jak to v současné době stojí, Ripple má třetí nejvyšší tržní kapitalizace za Bitcoin a ethereum.

XRP umožňuje bezproblémové finanční transakce z jakékoliv dané měně na jinou měnu se zanedbatelným poplatků. V jistém smyslu, XRP je rezervní měnou na Ripple platformu, která umožňuje uživatelům obchodovat s téměř jakoukoli měnu volby do XRP a poslat XRP globálně nikomu. Jednotlivec, který obdrží XRP pak může vyměnit za měnu podle vlastního výběru.

Pokaždé, když nějaký daný měna se obchoduje do XRP, zvyšuje likvidity, stejně jako hodnotu XRP, vzhledem k větší poptávka. Jinými slovy, Ripple se pokouší obrátit XRP do globální rezervní měny, jako i když to nemusí zdát, že způsob, ještě ne.

Nicméně, přenos XRP je nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak poslat hodnotu přes Ripple protokolu. Na nějakém místě, může to nemělo smysl přesunout do jiné měně, zatímco místo, jednoduše pomocí XRP výhradně pro globální plateb. Pokud se lidé a bank z celého světa, obrátí jejich fiat do XRP a společně rozhodnout, že pro přesun zpět do fiat, cena XRP bezpochyby rychle stoupat.

Cílem je, aby se XRP do stabilního měně, která neodchyluje hodnoty natolik, banky by být pohodlné stěhování do něj bez obav z volatility. Jak to stojí, mnohé banky nechtějí nic společného s XRP protože to může dramaticky změnit v hodnotě přes noc nebo dokonce během několika sekund. V rámci pomoci bankám a platební providersRipple se spojil s BitGoto zprostředkovat tato rizika tak očekávat další přijetí bankovní poměrně brzy.

Dlouhodobým zhodnocení v hodnotě XRP je nakonec konec hra strategie pro Ripple, protože oni drží většinu XRP v existenci. To znamená, že sázka na XRP je sázka na zvlnění. Je třeba poznamenat, že zvlnění rovněž nabízí poradenské služby pro finanční instituce a nemá problemsecuring fundingwhen potřeba. Jinými slovy, vypadá to, že zvlnění je pravděpodobné, že bude asi na dlouhou dobu.

Kolik XRP (Zvlnění mince) existuje?

Z 100 miliard XRP žetonech existence Ripple má 61 miliard z nich. S společnost, která vlastní většinu mincí. Za účelem vybudování důvěry investorů, Ripple uzamkl až 55 miliard XRPwith 55 inteligentních smlouvy. Jeden po druhém, každé zakázce, hospodářství 1 miliardu XRP uplyne měsíční průběhu 54 měsíců.

Jak to v současné době stojí, Ripple strávil asi 300 milionů XRP měsíc za posledních 18 měsíců zvládnout náklady. Tento operační transparentnost by měla dát skeptický investorům důvod se domnívat, že zvlnění je v této hře dlouhodobě a nebude mít prospěch tím, že prodává off jejich držení, čímž klesají hodnoty XRP.

Co jsou výhody zvlnění?

Existuje celá řada výhod, které XRP má oproti jiným cryptocurrencies, nejvíce pozoruhodně, Ripple pracuje přímo s bankami. I když někdo na rozdíl od bankovního kartelu monopolu nemusí chtít investovat do Ripple zásadně sám, není pochyb o tom, že zvlnění je zaměřen na inteligentní obchodní rozhodnutí tím, že se vztahy s samých korporací, které řídí globální finance.

Investoři, kteří chtějí vydělávat na tvrdou práci Ripple se věnovat své globální síti vypořádání se pravděpodobně svědky trvalý nárůst hodnoty v dlouhodobém horizontu tím, že prostě drží XRP. Jednoduše řečeno, nákup XRP a zapomínají na to může mít za následek 10x nebo dokonce 100x zisky v dlouhodobém horizontu.

Zvlnění je velmi jednoduché, withtransactions potvrzení za méně než čtyři sekundy. Jinými slovy, může být použit na nákup každý den položky, za předpokladu, že je přijat oběma obchodníků a uživatelů po celém světě. Kromě toho Ripple je škálovatelný, jak to pravidelně zpracovává 1000 transakcí za sekundu. To dokonce bylo prokázáno, že zvládnout tolik transakcí, jako Visa, více než 50.000 transakcí za sekundu.

Jaké výhody zvlnění mají více než Bitcoin?

Bitcoin je skvělé, ale není to rychlý způsob, jak směnné hodnoty, zatímco zvlnění. Kromě toho jsou náklady poslat Bitcoin výrazně vzrostl, jak stále více a více transakcí se odehrává na blockchain, během přenosu XRP je stále relativně levná. Kromě toho Ripple síť není zabřednout podle transactionslike Bitcoin v současné době dělá.

Původním cílem Ripple bylo vyvinout platformu, která neměla konzumovat obrovské množství elektřiny jako způsobu důlního Bitcoin. S cílem vyhnout se těžbou úplně všechno 100 miliard XRP bylo „instamined“, který má ze své podstaty nevýhody každému, kdo ocení výhody těžby.

Mnozí argumentují tím, že zvlnění je centralizována, ale firma se usilovně snaží změnit. Zvlnění je stále decentralizovaný prostřednictvím rozmanitosti validátor uzlu na Ripple Consensus Ledger (RCL). Ve skutečnosti, Ripple tvrdí, že ismore decentralizovaný než bitcoinat tomto okamžiku.

Jednou z největších výhod, alespoň z pohledu investora je, že zvlnění je zapojováním s bankami po celém světě, přičemž mnohé z nich vidí Bitcoin a další cryptocurrencies jako soutěže zavedeného finančního řádu. Jinými slovy, banky jsou mnohem pravděpodobnější, aby přijali protokol jako zvlnění a jeho nativní měny XRP, spíše než na podporu Bitcoin.

Jaké jsou některé nevýhody vlnit?

Zatímco XRP má nějaké velké výhody oproti jiným cryptocurrencies, někteří by se namítnout, že to je velký bratr platforma pro vytváření globálních transakcí. Vzhledem k tomu, originální vize Ripple byla zaměřena na umožnění běžní lidé, aby se globální transakcí, jako jsou platby remitencí, levně a rychle se pivot se zaměřuje výhradně na bankách se pohlíželo jako na odbočce mnoho. Každý, kdo má rád Ripple platformu, ale nemá rád Ripple společnost může chtít useStellar, dominový vidlice od Jed McCaleb, protože má více altruistický vidění.

Jak již bylo řečeno, XRP byla vytvořena najednou a Ripple vlastní větší většinu těchto tokenů. I přesto, že tyto mince jsou zamčené v inteligentní smlouvy a pravděpodobnost, že sell off je malé, to je ještě něco, aby zvážila. V jistém smyslu, Ripple je ústřední bankou XRP.

Výzkumníci z Purdue University zjistili, že theRipple platforma má slabá místa zabezpečení. Vzhledem ke své volné přírodě, uzly v rámci sítě by mohlo být předmětem útoku, zabránit některým uživatelům v přístupu fondů.

Mnoho lidí se může rozhodnout, že nebude investovat do XRP z osobních důvodů, a to zejména v případě, že jsou investovány do kryptoměna protože vidí kryptoměna jako únik z bankovního kartelu a vládní kontrolou. Na druhou stranu, investoři, kteří hledají zisky a nevidím nic s obchodním modelem zvlnění je špatně mají všechny důvody ke koupi XRP.

Jak nakupovat zvlnění do 3 jednoduchých krocích

Krok 1 - Získat Ripple (XRP) peněženka

Hlavní věc, kterou si uvědomit při použití peněženku k ukládání XRP je zapsat tajný klíč a uložit jej na bezpečném místě. Nebo ještě lépe, zapište bezpečné klíčové mnohokrát a uložit jej do mnoha bezpečných místech. Tento tajný klíč umožní uživatelům přístup k jejich peněženky bez ohledu na to, co se děje. XRP peněženky obecně fungují stejně jako Bitcoin peněženky, takže pokud nejste obeznámeni s rozdíly Navrhuji sledoval náš Bitcoin tabule úterý epizodu o peněženky.

To je nejlepší, aby se vaše XRP na hardwarové peněženky pro maximální bezpečnost. Je třeba poznamenat, že každá Ripple peněženka musí být nejprve financováno a20 XRP rezervy za účelem ochrany proti útokům nízké úrovni spam.

Ledger Nano SIS v současné době jediným spolehlivým hardware peněženky pro uložení XRP a řadu dalších cryptocurrencies. Si můžete přečíst zde Prověrku o tom.

Toast Walletis self hostitelem snadné používat peněženku, která může pojmout zvlnění. Peněženka je k dispozici pro mobilní zařízení (iOS, Android) a plochy (PC, Mac, Linux).

Rippexoffers desktop peněženku pro Mac, Windows a Linux, který dává uživatelům plnou funkčnost. Zde je aguide k seting až na plochu Rippex walletand odeslání XRP tam pro skladování nebo obchodování.

Krok 2 - Najít Zvlnění Exchange

Existuje několik možností pro nákup zvlnění dnes. Můžete si buď koupit ji fiat měna (tj USD, EUR, atd), nebo můžete obchodovat Bitcoins pro Ripple na konkrétních burzách.

Investujte do Ripple prostřednictvím obchodního fondu

Platformy jako eTorodon't vám skutečný přístup ke svým mincí a nelze odesílat mince z eToro k ostatním lidem. Jediná věc, která může být provedeno s platformou je kupovat a prodávat zvlnění na fiat měně (tj dolarů, eur, atd.). Význam této platformy je dobré, pokud chcete jen spekulovat o ceně, kterou. Tato metoda je platná pouze tehdy, pokud žijete mimo USA.

Buy Ripple S Fiat měna

Nejlepší způsob, jak koupit zvlnění pro lidi, kteří nemají již vlastní Bitcoin je to koupit přímo prostřednictvím bankovního převodu nebo kreditní karty.

Je možné koupit XRP s převodem throughBitstamp. Po přihlášení a po jejich KYC (Know Your Customer) postup, je snadné poslat EUR převodem SEPA nebo USD bankovním převodem. Jakmile je přenos skončí, fiat měny lze obchodovat na XRP přímo na jejich výměnu.

Bitstamp také umožňuje lidem pohyb finančních prostředků na nástupiště s platbou kreditní kartou nebo obchodovat Bitcoin přímo XRP. Zde jsou další podrobnosti o používání Bitstamp ke koupi XRP.

GateHubis další výměnu, který podporuje XRP. Za prvé, přihlaste se do GateHub a jít přes jejich KYC procesu. GateHub přijímá převody SEPA a bankovní převody, i když tam je $ 15 Poplatek za pro bankovní převody. Po obdržení USD nebo EUR, může být vyměněna za XRP na obchodní platformě GateHub. Zde je podrobný pohled na to, jak topurchase XRP na GateHub.

Koupit zvlnění s Bitcoin (BTC obchod pro XRP)

Skrz Ripple komunity, konsensus je, že nejméně nákladný způsob, jak koupit XRP je tím, že nejprve nákupem bitcoinfrom Coinbaseor jiného poskytovatele. Poté Bitcoin mohou být zaslány na libovolný počet výměn a obchodované pro XRP.

Nejjednodušší způsob, jak obchodovat Bitcoin pro XRP je rychlým výměnou ho onChangellyorShapeshift.

Krakenis další populární výměnu, která umožňuje uživatelům obchodovat Bitcoin pro XRP.

XRP lze zakoupit také s Bitcoin obchodováním ji Poloniex, andBittrex mimo jiné výměny.

Japonští zákazníci mohou koupit useCoincheckorBitbankto XRP.

Jednotlivci se nachází v Mexiku může useBitsoto nakoupit XRP.

Zákazníci se nachází v Jižní Koreji může useCoinoneorKorebitto koupit XRP.

Krok 3 - Vytáhněte vaše XRP k vaší peněžence

Nedoporučoval bych opustit svůj XRP o výměně jste je koupili od. To je způsobeno tím, že nemáte skutečně řídit soukromý klíč pro vaše mince a proto nejsou o nic vlastně váš.

Bez ohledu na to, kde jste dostal mince z paměti, je stáhnout do svého vlastního Ripple peněženka že držíte soukromé klíče. Jakmile je transakce potvrzena, že jste úspěšně dokončili proces nákupu zvlnění.

Závěr - je Ripple vyplatí do nich investovat?

Zvlnění bude pravděpodobně apelovat na větších bank v průběhu příštích několika let, protože nabízejí globální síť vypořádání, která umožňuje platby v reálném čase na mezinárodní úrovni, a zároveň snižuje transakční poplatky.

Každý, kdo si zakoupí vrozenou digitální aktiva, XRP, má potenciál vydělat obrovské výnosy z jejich investice, pokud Ripple stále razí cestu v celém bankovním sektoru. Zatímco pomíjivý, koncept XRP stává zavedenou světovou rezervní měnou je ideální scénář pro investory.

Přestože XRP zvýšila hodnota výrazně v roce 2017, věřím, že to je jen začátek jejího vzestupu. Nicméně, jako vždy, byli tam je velká odměna je zde také velké riziko zapojen. Prosím, ujistěte se, že investovat odpovědný jak již bylo v minulosti.

Související zprávy


Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Darkcoin byl přidán do trhů s drogami Darknet

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Post Altcoin

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Investiční strategie

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?