Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky

NEM (XEM) je decentralizovaný, peer-to-peer kryptoměna a blockchain platformě, která byla zahájena v březnu 2015. Od té doby se rozrostla, aby se stala Top 10 kryptoměna s tržní kapitalizací více než 1,8 miliardy $ (v době této psaní).

K dispozici je 9 miliard xem mince v oběhu, z nichž všechny byly vytvořeny před zahájením. NEM je napsán v Javě, a byl postaven od základu, aby bylo možné řešit problémy, které jsou dnes čelí mnoha cryptocurrencies (jako je snadnost použití, rychlost a škálovatelnost).

Zde jsou 3 Klíčové vlastnosti NEM:

Důkaz o významu

NEM představil novou funkci blockchain technologie zvané Důkaz o významu (POI). To je poněkud podobný Doklad o kůlu, ale zahrnuje více proměnných. S NEM je POI, tím více mincí má uživatel, a tím více transakcí, které make-tím větší význam, že jsou dané. Tento dopad vybízí aktivně používat xem mincí, a nikoli pouze jejich držení.

Sklizen

Místo toho, aby těžbu, NEM má funkci nazvanou sklizeň. To nevyžaduje žádný speciální hardware, ale na začátek sklizně, ale musíte mít alespoň 10.000 svěřené xem mince. Každý, kdo běží supernodes (viz níže) a zpracování transakcí dostat zaplaceno při zpracování plateb pro síť.

Výhodou sklizně je, že používá mnohem méně energie než těžba, což znamená nižší transakční poplatky. Jako takový, NEM je mnohem energeticky účinnější než kryptoměna Bitcoin (BTC).

Supernode Program

Supernode programrewards lidi, kteří jsou spuštěny aktivní uzly. Vysoce výkonné uzly pomáhají zabezpečit síť. Uvedené setkání pásma, výška řetězu, ping, a požadavky na schopnost reagovat jsou náhodně vzhledem ocenění. Nicméně, za účelem účasti v programu supernode, musíte mít nejméně 30 milionů xem.

Krok 1: Volba NEM peněženku

Pokud jste se rozhodli, že NEM je tou pravou investicí pro vás, budete téměř jistě chtít NEM peněženku, aby se vaše xem mince v bezpečí. Alternativou je udržet své mince na burzách. Pokud se chystáte na denní obchodování, já radím proti ukládání mincí na burzách z bezpečnostních důvodů.

Bohužel, pokud jde o NEM peněženky, nemáte mnoho možností. Jedinou reálnou možností je NEM Nano peněženka, stolní peněženka, která je kompatibilní se systémem Windows, Mac a Linux.

K dispozici je také NEM Mobile Walletthat lze stáhnout přes Android nebo iPhone App. Ale desktop peněženka je obecně považován za nejlepší volba. Proto je mobilní peněženky NEM přijal protichůdné recenze, které citují pády a chyby.

The 7 jednoduchých kroků k Stahování NEM Nano Peněženka
 

Tady, vezmu vás krok za krokem provede stažení a instalaci svého NEM Nano Peněženky:

  1. Přejděte do NEM Downloadspage a vyberte příslušnou verzi peněženky: Windows, Mac nebo Linux.
  2. Stáhněte si peněženku, a otevřít ji. Dále uvidíte rozhraní. Klikněte na 'Sign Up'.
  3. Zjistíte, že máte na výběr typů peněženky: Jednoduchá peněženka, Brain Peněženka, a soukromý klíč Wallet. I doporučujeme vybrat Simple Wallet.
  4. Zadejte název pro vaši peněženku. V ‚Vyberte síť‘ sekce, ponechat výchozí možnost ‚Mainnet.‘ Poté zadejte bezpečné heslo.
  5. Klikněte na ‚Vytvořit jednoduchý Wallet.‘ Vaše peněženka pak bude uložen jako a.wlt souboru, který obsahuje soukromý klíč.
  6. Po stažení souboru the.wlt, se setkáte s ‚varování účtu bezpečnost‘ stránky. Nezapomeňte si přečíst si informace, a zkontrolujte, zda je vaše peněženka soubor, soukromý klíč a heslo si stáhli. Doporučil jsem, že jste uchovávat soukromé klíče v režimu offline. Dále klikněte ‚Souhlasím.‘
  7. Nyní jste na přihlašovací stránku. Vyberte nově nainstalovaný peněženku, a zadejte heslo. Klepněte na tlačítko ‚Přihlásit se‘. Nyní budete přesměrováni na rozhraní, a jste připraveni jít!

Krok 2: Nákup NEM

Nyní, že vaše NEM Wallet je vše správně nastaveno, je čas koupit si xem mince. Existuje několik různých možností k dispozici:

Na burze, nákup NEM s fiat.

Tento nákup lze provést pouze přes několik malých burzách, jako Exrates (XEM / USD) a LiteBit.eu (XEM / EUR).

Nákup BTC a vyměnit za xem na stejné platformě.

Můžete provést tento nákup na velkých burzách, jako Bittrex, Poloniex nebo HitBTC. V případě Bittrex, můžete také vyměnit ethereum (ETH) pro xem. Je to pravděpodobně nejlepší momentálně k dispozici možnost.

Koupit BTC, pak jej převést na jinou výměnu, než obchodování jej xem.

Poslední možností je nákup BTCon výměnu, který nemá NEM (například Coinbase, Kraken nebo Gemini). Pak převést na jinou výměnu, aby ji vyměnit za NEM.

Kupovat NEM přes Changelly

Další možností je zakoupit BTC při výměně svého výběru, pak vyměnit jej za xem na burze zvané Changelly. Tato výměna je jedinečná v tom smyslu, že je vyžadována téměř žádná kontrola.

Stačí se zaregistrovat pomocí e-mailu, a vy můžete vyměnit Bitcoin nebo jakékoliv jiné silné šifrování pro NEM během 30 minut. Ujistěte se, podívejte se na tuto recenzi Changelly a přímo porovnávat Changelly s jiným výměnou kryptoměna zvané shapeshift.

Závěr

NEM je velmi transparentní a sledovatelné kryptoměna. Ale podobně jako Bitcoin, že má málo ve způsobu funkcí ochrany osobních údajů. I když to není revoluční, NEM je velmi funkční mince. Skutečnost, že je to Top 10 kryptoměna důkazy o jeho funkčnosti. I když není mnoho NEM Peněženky k dispozici, NEM Nano Wallet funguje dobře. Včetně NEM je dost, že má řadu výměn, které nabízejí NEM / BTC pár přímočaré.

Už jste měli zkušenost s NEM? Já bych rád slyšel o tom, tak jen zanechat komentář níže.

Související zprávy


Post Altcoin

Tmavá peněženka Alpha 7 Release

Post Altcoin

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Rise of Potcoin

Post Altcoin

Nákup a vyřízení

Post Altcoin

Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října)

Post Altcoin

Anonymní kryptocity: jejich historie stručně

Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky