Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Pokryty my Monero (XMR) již dříve v naší Příručce pro začátečníky je k Monero. Uplynul rok, a teď je čas, aby přehodnotil zajímavý předmět této ochrany osobních údajů zaměřených kryptoměna. Naše tvrzení, že Monero je první mince pro anonymní transactionsappears aby byly potvrzeny i přes jeho rostoucí přijetí darknet trzích (DNMs) a zahájení Libertas, první Monero jen pro DNM.

load...

Tip: pro ty, kteří hledají maximální soukromí platby, podívejte se na tento návod k použití Monero s Tails. 

Monero nadále zlepšuje, jak můžeme vidět na růstu své ekonomiky a následující technický vývoj:

Monero konečně pryč Graphical

Oficiální Monero peněženka již není omezena na rozhraní příkazového řádku. Nyní sportovní atraktivní grafické uživatelské rozhraní (GUI). To dělá Monero mnohem přístupnější pro nové uživatele.

load...

S nedávným vydáním verze 0.11 je Monero GUI peněženka nyní synchronizuje mnohem rychleji (já bych odhadují asi 400%) s blockchain. Díky tomu běží plný uzlů, který je rozhodně nejlepší volbou Monero pro ochranu soukromí-mnohem pohodlnější, a to zejména pro ty, kteří s pomalé připojení k internetu.

Efektní nový Monero peněženka.

XMR bázi Web Mining se třese Up on-line obchodní modely

Nová CoinhiveJavaScript horník a jeho různé napodobitelé otevřely jedinečný způsob, jak zpeněžit on-line obsahu kromě tradiční reklamy. Tím, že má návštěvníky dolu XMR prostřednictvím svých prohlížečů, stránky jsou schopni profitovat z lepkavé obsah. Coinhive také umožňuje webové těžbu v link-zkrácení přesměrování a spam-prevence „kryptogramy.“ Pro více informací, podívejte se na náš návod k webové hornictví.

load...

Ledger hardware Peněženky přidávají Monero

Ledger populární Blue and Nano S hardware peněženky, což vřele doporučujeme, bude brzy podporovat Monero. Proces, kterým se provádí Monero začalo, a to snad být dokončena brzy. Tím se výrazně zlepší pohodlí ukládání Monero bezpečně.

Greg Maxwell nemá v nenávisti Monero

Jak je uvedeno v předchozím článku, různé Bitcoin vývojáři a odborníci uvedli pozitivní věci o Monero. Nedávná commentsfrom legendární Bitcoin jádro vývojář Greg Maxwell nyní mohou být přidány do tohoto seznamu:

Pokud Maxwell ne známý pro jeho altcoin nadšení, se domnívá, Monero „zajímavé“ a „cenné,“ jeho vývojáři musí být něco dělat správně. Nicméně, jeho kritika Monero jeho škálovatelnost a neomezeného supplyare stojí za zmínku v dlouhodobém horizontu.

Jak nakupovat Monero

Krok 1: Najděte výměnu

Místní Monerois trhu, který spojuje kupující a prodávající, kde najdete širokou škálu možností platby i za účelem nákupu Monero.

Krakenallows fiat vklady, které pak umožňují koupit Monero přímo. Tím se však vyžaduje, aby projít procesem výměna ověřování.

Dalším způsobem, jak nakupovat Monero je nejprve koupit Bitcoin s Fiatem (tj, USD, EUR, GBP), potom vymění svou Bitcoin pro Monero.

Evropští zákazníci mohou využít BitPanda nebo Cex.ioto koupit Bitcoins s kreditní kartou (nebo celou řadu dalších možností), pak použijte Changellyto získat jejich Monero.

Pokud nemáte již máte Monero peněženku, doporučujeme oficiální plochu walletfrom se Monero vývojáři. Je-li nižší úroveň soukromí vás netýká, My Monero web walletis pohodlné používání a nevyžaduje ke stažení Monero.

Ať tak či onak, nezapomeňte vytvořit zabezpečené zálohy osiva vaší peněžence je pro účely obnovy. Také si všimněte, platební ID spojený s vaším přijímací adresou Monero.

Krok 3: Koupit Monero!

Poté, co jste si koupili svůj Monero z vybraného výměnu, ujistěte se, že jej přesunout do vlastní peněženky. Nikdy nenechávejte své mince na burze, protože staví je mimo naši kontrolu.

Gratulace! Nyní jste hrdým majitelem nějakého Monero!

Většina cryptocurrencies jsou vhodné pouze pro spekulace. Monero je jedním z mála, se cítím pohodlně doporučovat svým přátelům jak stojí hospodářství v dlouhodobém horizontu. Monero se osvědčil být užitečné i (i přes některé jeho použití) legitimní. Očekávám Monero bude ještě asi pět let-pravděpodobné cenou vyšší, než je tomu dnes.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Tipy pro nové investory

Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Bitový objem

Post Altcoin

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Post Altcoin

Jak požadovat Bitcoin Gold (BTG): Podrobný průvodce

Post Altcoin

Dogecova Dogecar u Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Potcoin cesta

Post Altcoin

Systém GAW Miners je konečně odhalen

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh