Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Mnohými považována za potenciálního konkurenta ethereum, EOSis platformu blockchain bázi, která bude podporovat decentralizovaných aplikací (Dapps). Dapps běžet na decentralizované, peer-to-peer sítě, spíše než na centralizované servery. Nevyžadují třetí osobě či prostředníka. Namísto toho přímo spojit poskytovatelů a uživatelů.

load...

Dan Larimercreated EOS (což je zkratka pro Ethernet over SONET). Je také spoluzakladatelem BitShares a Steemit.

Díky své konstrukci EOS chce být více škálovatelný a flexibilní než ethereum, což usnadňuje vývojářům vytvářet decentralizovaných aplikací. EOS učinil následující tvrzení:

  • Že to nebude mít transakční poplatky
  • Že má potenciál pro miliony transakcí za sekundu
  • load...

Nicméně, je projekt stále v rané fázi, takže to nemá funkční výrobek dosud.

EOS je financován prostřednictvím prodeje žetonů. Je to jedinečná v tom, že jedna miliarda ERC-20 žetonů budou rozloženy na dobu jednoho roku. Jinými slovy, každý bude mít stejnou šanci koupit žetony.

Krok 1: Volba EOS Wallet

I když v současné době žádné oficiální EOS peněženky, EOS používá ERC-20 token. Jako takový, můžete uložit své EOS tokeny v kompatibilním peněžence ERC-20. Existuje několik různých typů peněženek vám k dispozici:

Desktop Peněženky pro ukládání EOS

Jaxxand Exodusare mezi nejoblíbenější stolní peněženky EOS. Oba jsou multi-kryptoměna peněženky, které jsou k dispozici v systémech Windows, Mac a Linux. Ve skutečnosti, Jaxx je rovněž k dispozici na Android a iOS.

load...

Oba Jaxx a Exodus mají shapeshift postavena v roce, který umožňuje rychlé a snadné obchodování cryptocurrencies.

Hardwarové Peněženky pro ukládání EOS

Můžete použít peněženky Ledger Nano Sand Trezorhardware uložit ERC-20 žetonů. Ale budete muset připojit k hardwaru peněženku s MyEtherWallet.

Oba omítací a TREZOR peněženky jsou kompatibilní se systémem Windows, Mac a Linux. Jsou oblíbené možnosti, které nabízejí vyšší úroveň zabezpečení než většina ostatních typů peněženky.

Webové Peněženky pro ukládání EOS

Pravděpodobně nejlepší peněženka pro ukládání EOS žetonů je MyEtherWallet. Na rozdíl od mnoha internetových peněženek, je to open source, který vám umožní ukládat Ether na vlastním počítači, spíše než na svých serverech. Tato funkce je mnohem bezpečnější než většina internetových peněženek, protože máte kontrolu informací vaše peněženka je.

Mobilní Peněženky pro ukládání EOS

Jaxxis k dispozici i pro mobilní zařízení. Jinými slovy, můžete uložit své EOS ERC-20 žetonů na vašem zařízení Android nebo iOS. Jaxx podporuje mnoho různých cryptocurrencies, a to má velmi intuitivní rozhraní, které je tedy zvláště vhodný pro začátečníky.

Krok 2: Najděte EOS Exchange

Vzhledem k tomu, EOS žetony jsou k dispozici na mnoha významných kryptoměna výměn, by mělo být snadné pro vás koupit kdekoli se nacházíte.

Zde je seznam nejpopulárnějších možností:

Koupit EOS na Binance

Byla zahájena v roce 2017, Binancehas rychle etablovala jako jedna z nejoblíbenějších výměn kryptoměna. Bylo uvedeno desítky altcoins, včetně EOS tokenů. Bohužel, můžete financovat pouze svůj Binance účet cryptocurrencies, což může být poněkud omezující. Nicméně, máte možnosti, jak získat BTC a ETH párů.

Koupit EOS na Kraken

Podobně jako Binance, Krakenhas oba BTC a ETH páry s EOS. Nicméně, Kraken nabízí o něco větší flexibilitu. Například, můžete financovat svůj účet s EUR, USD, JPY a CAD.

Kraken je známo, že se registrovat poměrně snadno, a které nabízejí relativně nízké poplatky. Nicméně, to jeho výkon v nedávné době utrpěl špičce obchodování.

Koupit EOS na HitBTC

HitBTCis výměnu kryptoměna se sídlem v Evropě. Nabízí mnoho různých cryptocurrencies, včetně EOS. Můžete provést vklad pomocí EUR nebo USD. I když výměna je snadno ovladatelný, ale nemá nejlepší online reputaci, protože mnozí tvrdí, že postrádá transparentnost. Ty by měly jednat HitBTC se zvýšenou opatrností, neboť se jedná o neregulovaný výměna.

Koupit EOS přes shapeshift

Zatímco všechny ostatní kryptoměna burzách v tomto seznamu vyžadují registraci, ShapeShiftrequires žádné osobní údaje vůbec. To vám umožní vyměnit mnoho různých cryptocurrencies pro EOS. Poplatky jsou na strmé straně, ale je to malá cena, kterou platí za pohodlí a soukromí, že nabízí.

Koupit EOS na Bithumb

Bithumbis jeden z největších burz v Jižní Koreji, a to má největší obchodní objem EOS. Nicméně, pokud jste se nachází v Jižní Koreji, je to asi není nejlepší volbou pro vás, protože přijímá pouze KRW. Výměna je poměrně jednoduché pro začátečníky, a to má co nabídnout, pokud jde o vyspělé obchodní funkce.

Koupit EOS na Bitfinex

Bitfinexis jeden z mála kryptoměna výměn a jedním párem EOS / USD, takže je to populární volbou pro každého, kdo nákup EOS. Nicméně, to není zvlášť začátečník-friendly platforma, protože má poměrně složité rozhraní.

Koupit EOS s hotovostí

Na rozdíl od Bitcoin, v současné době není životaschopný způsob, jak koupit EOS s hotovostí. Tato situace může také změnit, když byl zahájen EOS platformu. Dalo by se vždy koupit Bitcoin s hotovostí na LocalBitcoins, pak ho vyměnit za EOS na hlavní burze kryptoměna. Tento proces však může být složitější, než je nutné.

Koupit EOS s kreditní kartou

Velmi málo kryptoměna výměny vám umožní koupit silné šifrování pomocí kreditní nebo debetní kartou. Nejlepším řešením je použít Coinbaseor CEX.IO. Pak si můžete koupit další kryptoměna (jako Bitcoin nebo ethereum) s vaší kreditní nebo debetní kartou. Pak můžete převést na jinou výměnu, obchod to pro EOS, nebo obchodovat přímo do EOS přes Changelly.

Koupit EOS s PayPal

Podobně jako kreditní karty, není způsob, jak přímo koupit EOS od PayPal. Nicméně, pokud jste ochotni koupit další kryptoměna a vyměnit ji za EOS, můžete se podívat na LocalBitcoins a VirWOX.

Opět platí, že byste museli obchodovat kryptoměna, který jste zakoupili pro EOS přes Changelly, protože nemůžete přímo koupit EOS pomocí možností uvedených výše.

Krok 3: Vytáhněte vaše EOS žetony na vaší peněžence

Pamatujte si, že nikdy neopustí mince nebo žetony na burze. Pokud používáte obchodní platformu koupit EOS, jako ty výše uvedené, ujistěte se, že odstoupit mincí z této výměny do svého osobního peněženku. Proto jsou chráněny v případě, že výměna dostane hacknutý nebo se stane insolventní.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

6 nejlepších Bitcoin dolování software

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

Post Altcoin

Prodáváme Litecoins s Paypal za hotovost USD nebo EUR

Post Altcoin

Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Reddcoin odhaluje Sociální peněženku, aktualizace POSV a sociální platformu

Post Altcoin

Jednoduchá metoda k posílení bezpečnosti Bitcoins

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Průvodce pro začátečníky k provozování vlastního bankomatu ATM

Post Altcoin

Úvod do obchodu Bitcoin

Post Altcoin

Bytecoin (BCN), stav umění, anonymní kryptocurrency