Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Poznámka: Máte-li zájem koupit Dash pro obchodní účely jen budete chtít vyzkoušet Plus500 Dash CFD obchodování. Mějte na paměti, že při obchodování s CFD váš kapitál je v ohrožení.

load...

Dash je digitální Cash

Dash je populární open source, peer-to-peer (P2P), decentralizovaný kryptoměna která nabízí řadu výhod oproti fiat měny, Bitcoin a dalších cryptocurrencies. Dash Jádro týmu se skládá z asi 50 zaměstnanců, kteří jsou neustále zlepšují protokol. Svým zaměřením na snadnost použití, expozice a technologický pokrok, očekáváme Dash být dlouhodobě hráčem v kryptoměna prostoru.

load...

Dash začal u kolem $ 11 na počátku roku 2017 a v hodnotovém vyjádření zvýšil na více než $ 200 v průběhu celého roku s tržní kapitalizací více než 1,5 miliardy $. Je to v současné době 5. Největší altcoin venku.

Jaké jsou výhody čárka?

Podle internetových stránek společnosti Dash, Dash je „digital cash“, které mohou být použity kdekoliv. Dash umožňuje funkce nazývá PrivateSendthat mísí mince přes Masternodes, aby je téměř nemožné sledovat transakce od začátku do konce.

load...

Dash má také funkci nazvanou InstantSend, umožňující platby potvrdit za méně než jednu sekundu, přičemž se vyhne dvojímu útraty problemthat je společným zájmem s jinými cryptocurrencies. Kromě toho Dash je bezpečný, protože transakce jsou potvrzeny horníky, kteří společně hostit tisíce serverů po celém světě.

Jednoduše řečeno, Dash umožňuje lidem nakupovat všední předměty tak rychle a soukromě, jak by s hotovostí.

Jaké výhody Dash mají více než Bitcoin?

Dash má řadu výhod oproti Bitcoin, protože zajišťuje téměř okamžité, soukromé transakce. Tyto dvě vlastnosti, spolu se zabezpečením vysoce kvalitní bude pravděpodobně umožní pokračující přijímání, zejména v případě reálných transakcí, které vyžadují rychlost a anonymitu.

Realisticky, Bitcoin nebude nikdy být použity pro každodenní transakce, jako je nákup mléka a chleba, není-li jeho jádro protokol dramaticky změní. Navíc každý, kdo hledají soukromí vybere Dash přes Bitcoin, jako Bitcoin není zcela anonymní.

Chci koupit nějaké Dash? Zde jsou kroky:

Krok 1 - Získat Dash peněženka

Před zahájením procesu nákupu Dash, budete muset dostat Dash peněženku. Stejně jako Bitcoin peněženky, existují různé typy Dash peněženek. Pro velké množství Dash vždy používat hardwarové peněženku. Pokud jste právě „hraní“ s měnou mobilní nebo stolní peněženka bude dělat stejně.

Dash Hardware Wallet

Použití Dash hardware peněženku k dispozici od TREZOR, KeepKey nebo Ledgeris nejbezpečnější způsob, jak používat a ukládat Dash po delší dobu.

Dash Desktop Peněženky

Nejjednodušším způsobem, jak skladovat a používat Dash je použít stolní peněženku jako Dash Wallet Electrum. Nicméně, toto peněženka nemá mnoho žádoucích vlastností, jako je InstantSend a PrivateSend, takže to nemusí být tou nejlepší volbou pro uživatele, kteří hledají funkční plném rozsahu.

Každý, kdo hledá pro všechny výhody Dash měli používat Dash jádra walletavailable pro Mac, Linux a Windows.

Dash mobilních peněženek

Včetně Dash nebo jakékoliv kryptoměna, včetně Bitcoin, je často mnohem složitější, než by mělo být pro každého, kdo je na tento nový průmysl. Jedinci, kteří již vlastní Bitcoin jej jednoduše vyměnit za Dash na řadě různých výměnných kryptoměna webových stránek (např Changelly, shapeshift).

Bohužel, lidé, kteří se snaží vyměnit fiat pro Dash čelí těžký boj. Každý, kdo byl zapojen do kryptoměna prostor pro nějaký čas ví, jak těžké to bylo na nákup Bitcoin. Nebojte se ale, časy se mění, protože se zde nové způsoby, jak si koupí Dash přímo v hotovosti, které budeme diskutovat v nejbližší době.

Nákup Dash s kreditní kartou

CEX.io- Byla založena v roce 2013 CEX.io je jednou z nejstarších firem ve hře. I když si nemůžete koupit Dash prostřednictvím svých makléřských služeb, můžete použít jejich výměny a vklad peněz pomocí své kreditní karty.

EToro- platformy jako eToro nedáte skutečný přístup ke svým mincí a nelze odesílat mince z eToro k ostatním lidem. Jediná věc, která může být provedeno s platformou je kupovat a prodávat litecoin pro fiat měně (tj dolarů, eur, atd.). Význam této platformy je dobré, pokud chcete jen spekulovat o ceně, kterou. Tato metoda je platná pouze tehdy, pokud žijete mimo USA.

BitPanda- Umožňuje koupit Dash pomocí kreditní karty, Skrill účet, převod SEPA nebo převod sofort. Nákup na Bitpanda vyžaduje ověření a nákup limity jsou poměrně nízké (600 eur). BitPanda je k dispozici pouze v Evropě.

Nákup Dash s bankovním převodem

Kraken- Další uznávaný výměnu altcoin. Kraken vám umožní financovat svůj účet s USD, nebo prostřednictvím bankovního převodu a pak koupit Dash přímo.

AnyCoinDirect - internetové stránky, která umožňuje poměrně snadno koupit Dash přímo převodem SEPA pro zákazníky, kteří se nacházejí v Evropě. Jedná se o největší kryptoměna výměna v Evropě a jejich poplatky nejsou příliš drahé. Poté, co byl ověřen, trvá asi 2 dny přijímat Dash.

Koupit Dash Přímo v hotovosti

Dash bankomaty

# 8211; K dispozici jsou tři místa ve Spojených státech, v Oregonu, Florida a New Yorku, kde si uživatelé mohou koupit Dash přímo z bankomatu. Zatímco poplatky jsou vysoké, je to jedna z nejjednodušších způsobů, jak získávat Dash. ATM míst ke koupi BTC a další cryptocurrencies lze nalézt na CoinATMRadar.

WallofCoins - Uživatelé si mohou koupit řítít poblíž spotovou cenou jednoduchým složením hotovosti v místní bance v mnoha zemích, jako jsou Spojené státy. Kromě toho WallofCoins je k dispozici v Kanadě, Brazílii, Německu, Lotyšsku, Polsku a na Filipínách.

Beseda s zákaznické podpory bylo zjištěno, že mohou prodávat řítít skoro běžná míra na trhu, protože jsou escrow služby, prostě držel mince prodejci pro ně. Tím, že nabízí tuto službu úschovy, jsou schopni usnadnit Fiat kryptoměna transakce relativně levně a rychle poslat Dash přímo kupujícím.

Po ověření vkladu hotovosti, to trvá asi 15 minut přijímat Dash. Když přijde na věc, lidé, kteří chtějí koupit Dash přímo v hotovosti, tak mohou učinit po dobu asi 1% poplatek, aniž by museli kupovat Bitcoin jako první. Je třeba poznamenat, že lidé, kteří chtějí koupit Bitcoin, můžete tak učinit v WallofCoins, zjednodušení procesu nákupu kryptoměna podstatně.

Exchange Bitcoin Pro Dash

Po dokončení nákupu Dash nezapomeňte přesunout mince do svého osobního peněženky. Nikdy nenechávejte mince na burze, protože může dojít ke ztrátě nebo odcizení. Jakmile mince dostat svou peněženku jste oficiálně vlastní Dash.

Potřebujete více informací? Podívejte se na oficiální dokumentaci Dash je

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Je to o Blockchain, ne Bitcoin

Post Altcoin

Tmavá peněženka Alpha 7 Release

Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Post Altcoin

Kalifornie o krok blíž k legalizaci Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Investiční strategie

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

Gems přináší Crypto všem

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost