Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Cardanois je open-source, decentralizované kryptoměna, který udělal jeho cestu do první desítce tržní kapitalizace cryptocurrencies zdánlivě odnikud. Je to poměrně mladý projekt, který byl zahájen v roce 2015 a stal se pouze k dispozici pro obchodování v říjnu 2017.

load...

Jako takový, to je ještě velmi hodně v jeho raných etapách bez pracovního přípravku jako přesto. Tak co dělal Cardano takový populární investice s tržní kapitalizací přesahující 30 miliard $?

load...

Cardano měna se nazývá ADA

Cardano je jedinečný projekt, který je zřetelný snaha o změnu způsobu, jakým jsou cryptocurrencies navržený a vyvinutý. Ve skutečnosti neexistuje žádný bílý papír nebo cestovní mapy v raných fázích projektu. Místo toho byl soubor zásad a postupů. Kdyby nic jiného, ​​Cardano sleduje vědecký přístup, a to se odráží v týmu sám, který se skládá z inženýrů a akademických výzkumníků.

Společně, členové týmu Cardano jsou vyvíjí inteligentní kontraktu platformu s pokročilými funkcemi. Cílem je, aby v konečném důsledku vytvořit kryptoměna který bere ty nejlepší prvky z různých projektech.

load...

Platforma Cardano se v současné době staví ve vrstvách, což umožní snadnější údržbu a upgrade. Jedna z těchto vrstev bude zpracovávat inteligentní smlouvy, zatímco Cardano poběží také decentralizovaných aplikací (Dapps). První oficiální použití případ Cardanowas oznámila v prosinci 2017 s potenciálem pro řecké studentské diplomy, které mají být ukládány a ověřeny na Cardano blockchain.

Kupovat Cardano ve 3 krocích

Krok 1: Výběr Cardano peněženku

Cardano je mladý projekt, který je ještě velmi hodně ve vývoji. Z tohoto důvodu existuje jen velmi málo možností peněženky jsou k dispozici pro ukládání měnu Cardano s názvem ADA.

Cardano stolní peněženky

Jediným Cardano desktop peněženka dispozici je Daedalus. To je možné stáhnout prostřednictvím oficiálních internetových stránek. Je to open-source kryptoměna peněženka ADA. Myšlenka peněženky je, že poroste s komunitou, stává univerzální peněženku, blockchain aplikační platformy a App Store. Daedalus peněženka je k dispozici pro Windows a Mac. Stolní peněženka má tendenci být bezpečnější než webové peněženky, ale je to stále zranitelné vůči škodlivým softwarem.

Cardano hardware peněženky

Hardwarový walletis skvělé místo pro uložení kryptoměna, protože je to v režimu offline a bezpečí před viry a malware. I když to není možné uložit ADA na libovolném hardwaru peněženku Jak přesto, to je věřil, že Ledger Nano Sis přidání podpory v blízké budoucnosti.

 Cardano internetové peněženky

K dispozici je v současné době k dispozici pro Cardano ADA žádný web nebo online peněženka. Jako takový, nepokoušejte se stahovat libovolné webové peněženku, která tvrdí, že to, že podpora je téměř jistě podvod. Zatímco web peněženka může nabídnout velký komfort pro uživatele (lze ho kdykoliv a kdekoliv s připojením k internetu), se jedná o jeden z nejméně bezpečných typů peněženky jsou k dispozici.

Mobilní peněženky Cardano

Cardano inženýři jsou v současné době v procesu navrhování a budování mobilní peněženky pro Android a iOS. To bude poskytovat uživatelům pohodlí kontroly jejich zůstatků a provádění převodů na cestách. I když můžete najít nějaké mobilní peněženky na Google Play a App Store, žádný z nich jsou dostatečně seriózní.

Krok 2: Kupte Cardano na burze

Vzhledem k tomu, Cardano byly k dispozici pouze pro výměnu v říjnu 2017, není mnoho míst, můžete jej ještě koupit. Naštěstí máte možnost těchto zavedených burzách kryptoměna:

Koupit Cardano na Binance

Je to neuvěřitelné, aby si myslí, že Binanceonly byla zahájena v roce 2017. V krátkém čase, to Shanghai bázi výměna kryptoměna se stal jedním z nejoblíbenějších kolem. Na Binance najdete desítky cryptocurrencies včetně ADA, který má obě BTC a ETH párů. Bohužel, nejsou tam žádné možnosti platby fiat, ale výměna je alespoň relativně snadné použití s ​​poměrně nízkými poplatky.

Koupit Cardano na Bittrex

Byla zahájena v roce 2014, Bittrexis americký kryptoměna výměnu s obrovským množstvím cryptocurrencies uvedených. Na Bittrex si můžete koupit ADA obchodováním jej BTC nebo USDT. Stejně jako u Binance, neexistuje možnost fiat vklad, takže pokud již máte BTC nebo USDT, budete muset koupit jeden z těchto měn jinde použít jiný způsob platby (bankovním převodem, kreditní karty, atd) před přenášením na Bittrex,

Koupit Cardano na Coinnest

Zatímco Coinnestdoes mají Cardano uvedena, jste pravděpodobně používat tento konkrétní výměnu kryptoměna pokud jste se nachází v Jižní Koreji, protože nabízí pouze dvojici s KRW. Nehledě na skutečnost, že má velmi nízké objemy obchodů ve srovnání s Binance a Bittrex, málo se ví o Coinnest. Postupovat opatrně.

Koupit Cardano s hotovostí

 Není v současné době způsob, ve kterém si můžete koupit Cardano ADA s hotovostí. Co můžete udělat, je koupit Bitcoin hotovosti pak vyměnit za Cardano na jedné z výměn kryptoměna výše uvedené (nebo prostřednictvím Changelly).

Koupit Cardano s kreditní kartou

I když si můžete koupit ještě Cardano přímo s kreditní nebo debetní kartou, existují způsoby, ve kterých můžete koupit kryptoměna pomocí této platební metody, než obchodování jej ADA. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak toho dosáhnout, je s Coinbase. Registrace je rychlá a snadná, a můžete mít Bitcoin nebo ethereum během několika minut. Potom můžete přenést to do výměny, který uvádí Cardano, aby ji obchodovat.

Jak nakupovat Cardano PayPal

Stejně jako s hotovostí a kreditní karty, to není ještě možné koupit Cardano PayPal. Očekává se, že tam bude více možností v budoucnu cryptocurrencies i nadále růst v popularitě. Co můžete udělat, je jít do LocalBitcoinsor VirWOXwhich oba umožňují koupit Bitcoin přes PayPal. Vše, co musíte udělat, pak je přenést Bitcoin k výměně Cardano kryptoměna.

Krok 3: Vytáhněte ADA do svého peněženku

Obvykle doporučujeme lidem odstoupit mince z burz, jakmile budou kupovat, takže budou mít úplnou kontrolu nad nimi. Nicméně, není mnoho Cardano peněženky k dispozici v současné době, a Daedalus peněženka je k dispozici pouze pro stolní počítače. Pokud můžete nainstalovat Daedalus, pak je to asi lepší přesunout mince se k této peněženky. Pokud je to možné není, pak budete muset nechat na burze. Ujistěte se, že svůj účet zabezpečit správně.

Souhrn

Cardano je kryptoměna která pokračuje růst v popularitě. I když je to stále ve velmi rané fázi, projekt vykazuje určitý slib a měli snazší kupovat, prodávat, a uložit jako kryptoměna má více široké přijetí.

Jste použili některý z výše uvedených peněženek nebo výměn? Co si myslíte o Cardano jako projekt? Dejte nám vědět v komentářích pod!

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Post Altcoin

Gems přináší Crypto všem

Post Altcoin

Jak nakupovat IOTA: Základní příručka pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Mastercoin a Omniwallet Beta

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Post Altcoin

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin a Revoluce otevřeného bazaru

Post Altcoin

Potcoin cesta

Post Altcoin

Jak analyzovat Bitcoin cenu jako Pro

Post Altcoin

Jednoduchý nástroj pro dolování kryptocurrency pro X algoritmy