Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin | Czech.Lamareschale.org

Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin

Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin

Váš litecoin peněženka bude možná nejdůležitějším nástrojem máte k ochraně bezpečnosti své Litecoins a jiných digitálních měn, takže ujistěte se, že budete mít nějaký čas na seznámení se s nimi!

load...

Jaké jsou litecoin Peněženky

Stejně jako Bitcoins, Litecoins mohou být uloženy v digitální peněženky. Tato peněženka bude sledovat celkovou hodnotu vašich Litecoins a umožní provádět různé operace. To by mohlo být jednodušší myslet na váš eWallet jako druh e-mailového systému, s výjimkou namísto odesílání a přijímání zpráv, můžete odesílat a přijímat Litecoins a peníze. Můžete také sledovat historii výměn a sledovat své finanční transakce.

load...

Web wallets- Můžete uložit Litecoins na někoho jiného sever.

Desktop / mobilní peněženky - Můžete ukládat Litecoins na vaše zařízení (např svůj laptop).

Každý typ peněženky má své klady a zápory. Webové peněženky jsou risker, protože někdo může zaseknout společnostmi servery a ukrást vaše mince, ale na druhou stranu je můžete použít z libovolného místa na světě. Offline peněženky jsou považovány za bezpečnější, protože někdo bude potřebovat fyzický přístup k počítači ukrást, ale budete mít také možnost posílat Litecoins pouze z tohoto konkrétního zařízení.

Některé peněženky jsou zcela zdarma, zatímco jiné peněženky účtovat poplatky za různé transakce. Ujistěte se, že budete číst jakoukoli pokutu tisk při výběru peněženku a věnovat pozornost jakýchkoliv poplatků, protože mohou přidat až velmi rychle. Existuje několik litecoin peněženky v současné době k dispozici, takže se budeme jít přes některé z nejpopulárnějších možností. Na rozdíl od Bitcoin není mnoho možností pro litecoin peněženky, takže jsem si vybírá top 3 pro vás cosider.

load...

Hardwarové peněženky

# 8211; Tyto peněženky jsou malý kus hardwaru, který se připojuje k počítači přes USB portálu. Ty vám umožní posílat a přijímat Bitcoins s kompletním zabezpečení jako všechny „důležité věci“ se provádí v režimu offline na hardwarovém zařízení. Tyto typy peněženek jsou nejvíce doporučil, ale také něco stojí.

Pokud chcete, hlubší pochopení toho, jak fungují peněženky Podívejte se na toto video o Bitcoin peněženky. I přesto, že téma je Bitcoin peněženky, platí stejné zásady pro všechny kryptoměna peněženky:

 

Top 5 litecoin peněženky k dispozici

TREZOR- TREZOR je hardwarové peněženka, která pojme litecoin stejně jako Bitcoin, pomlčka a další cryptocurrencies. Stojí kolem 99 $, ale je dobře stojí za extra zabezpečení dostanete pomocí takového peněženku. Také, protože to je více měn peněženka můžete použít jeden TREZOR peněženku pro mnoho různých mincí.

Ledger Nano S- Nano S je pravděpodobně jedním z nejlepších peněženky kolem. Je to hardware peněženka, která může ukládat litecoin, dogecoin, Bitcoin, pomlčka a dokonce ethereum. Stojí kolem 59 $ a má podobné vlastnosti k TREZOR.

Litecoin-QT Jedná se o desktop peněženka litecoin které jsem osobně používám. Velmi pohodlné, ale je třeba si uvědomit, že jakmile se použít tuto peněženku, to znamená, že váš počítač nyní ukládá všechny své Litecoins. Litecoin-QT je 100% zdarma k použití.

Jaxx- multiplatformní Bitcoin a altcoin peněženka. Jaxx pracuje na počítačích a mobilních a je velmi intuitivní a snadno použitelné. Si můžete přečíst zde naši plnou kontrolu.

Exodus- krásně navrženo peněženku pro Blockchain aktiv. Umožňuje udržet Bitcoin, litecoin, ethereum a další cryprtos. Přečtěte si naši recenzi zde.

Liteaddress.orgis jednoduchou službu, která bude generovat klíč litecoin a adresu pro vás. Pak můžete vytisknout klíč a adresa a bezpečně uložit Litecoins offline. V důsledku všech krádeží, ke kterým došlo při Bitcoins a on-line peněženky, mnoho lidí dnes dává přednost k ukládání mincí v režimu offline. Tato služba je rozhodně stojí za to podívat, pokud hledáte způsob, jak snadno ukládat Bitcoins offline. Přečtěte si tento příspěvek, aby pochopili, jak vytvořit 99,9% bezpečný papíru peněženku s.

Před výběrem litecoin peněženku

Při výběru peněženku pro některý z vašich digitálních měn, je třeba se ujistit, že jste velmi opatrní a jít s důvěryhodné a transparentní společnosti. Tam byly četné Bitcoin podvody, které vyústily v lidí ztrácí tisíce, a dokonce miliony dolarů v hodnotě Bitcoins. Občas, lidé se snaží zachránit malé částky výběrem méně transparentní peněženky s levnějšími poplatků. Bohužel, se snaží zachránit haléře někdy za následek lidí ztrácí obrovské sumy peněz.

Společnosti, které se opírají o Silicon Valley podnicích, nebo jsou oficiálně zapsané v USA a dalších vyspělých zemích, například, jsou pravděpodobně více hoden důvěry, než firmy, které nemají zveřejňovat jejich umístění, nebo se nacházejí v oblastech se špatnými donucovací opatření.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

FIMK - Revoluce ekonomiky Finska s kryptoměrností

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Analýza: Bill Gates říká, že Bitcoin je lepší než měna

Post Altcoin

Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Stát Dogecoin

Post Altcoin

Jak se dostat Bitcoins - Průvodce získáním Bitcoins rychle a zdarma v roce 2018

Post Altcoin

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

Post Altcoin

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin