Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou | Czech.Lamareschale.org

Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou

Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou

Poznámka: Máte-li zájem koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní karty pro obchodní účely pouze vyzkoušet obchodování krypto FXOpen je. 

load...

Peercoin (PPC / PPCoin / Peer-to-Peer-mince) je digitální měna, která je alternativní k Bitcoin. To odlišuje od ostatních altcoins pomocí potvrzení o sázce / doklad o práci (nevím, co to znamená? Dobrá....me ani).

V době psaní tento post Peercoin čepici na trhu je 126.411 BTC a je to třetí největší altcoin. Je to také inflational měny, což znamená, že čím více lidí používá více Peercoins jsou k dispozici. Jedna poslední věc, kterou byste měli mít na paměti, je, že transakční poplatky v Peercoin jsou vyšší a náklady 0,01 PPC pro každou transakci. To dělá to pro peníze mnohem méně likvidní než Bitcoin nebo litecoin například.

load...

Peercoin je také považováno za šetrné k životnímu prostředí, protože spotřeba energie na výtěžek bude podstatně nižší než to, co Bitcoin nebo litecoin vyžaduje.

V současné době je hlavní burza, která se zabývá Peercoins je BTC-E. Protože neexistuje žádný způsob, jak vložit peníze na BTC-E s PayPal nebo kreditní kartou, budeme muset nejprve koupit nějaké Bitcoins PayPal nebo kreditní kartou přes VirWoxand pak převést tyto Bitcoins do Peercoins.

Krok 1 - Nakoupit Bitcoins PayPal nebo kreditní kartou přes VirWox

Přejít na VirWoxand vytvořit účet. Pokud zjistíte, že potíže v procesu vytváření účtu můžete najít úplné vysvětlení zde. Jakmile je vytvořen účet můžete financovat účet přes PayPal nebo kreditní kartu. Mějte na paměti, že v závislosti na dnech náš účet byl aktivní, budete mít maximální vklad k dispozici.

load...

Poté, co ukládají peníze pak můžete koupit SLL s těmi penězi a obchodu jej BTC. Pro nové uživatele to může trvat až 48 hodin, aby si váš účet potvrzen manuálně a vidět BTC ve vašem účtu, takže se nemusíte bát, pokud nechcete zobrazit Bitcoins hned.

Krok 2 - Přesunutí Bitcoins do BTC-E

Jakmile vidíte Bitcoins v účtu je čas přesunout do BTC-E. Za prvé, budete muset zaregistrovat / přihlásit do BTC-E a vytvořit Bitcoin adresu. To se provádí kliknutím na „fondy“ a kliknutím na „Vklad“ vedle Bitcoin.

Nyní přejděte zpět do VirWox a klikněte na „Vytáhněte“. Ty pak budou moci posílat ty Bitcoins na adresu BTC-E, které jste právě vytvořen.

Krok 3 - Kupte si Peercoins

Jakmile bude vaše Bitcoins objeví na BTC-E je čas jít do BTC / PPCexchange a koupit nějaké Peercoins. Po dokončení transakce bude mít možnost vidět své Peercoins v sekci „fondy“ v BTC-E.

Jsi hotový!

Dospět k závěru, chci říct pár věcí. Za prvé tento proces může trvat od 1 hodiny do 2 dnů v závislosti na tom, jak rychle se kluci na VirWox schválit svůj účet a přeneste Bitcoins. Za druhé, tento proces má hodně transakčního poplatku, protože budete přes 2 různých burzách, takže mějte na paměti. Pokud chcete, nižší poplatky, můžete vždy použít běžné metody drátu přenosu, ale to trvá ještě déle.

Související zprávy


Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II

Post Altcoin

Úvod do obchodu Bitcoin

Post Altcoin

FIMK - Revoluce ekonomiky Finska s kryptoměrností

Post Altcoin

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Post Altcoin

Příručka krok za krokem k vypalování vlastního Bitcoin uzlu

Post Altcoin

6 Bitcoin obchodní školení stojí za čtení

Post Altcoin

SpaceBIT poskytuje novou cestu k financování průzkumu vesmíru

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Jak chránit svou peněženku Bitcoin

Post Altcoin

Jak koupit Zcash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice