Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Poznámka: Máte-li zájem koupit ethereum pro účely obchodování jen budete chtít vyzkoušet Plus500 ethereum CFD obchodování. Mějte na paměti, že při obchodování s CFD váš kapitál je v ohrožení.

load...

Co je NEO?

NEO, formálně známý jako Antshares, byla založena v roce 2014 jako způsob, jak přivést dohromady chytrý kontrakt-digitální identity systému-a výměnu digitálních aktiv. S touto novou vizí, Antshares stala Čína je první open-source blockchain technologie. Během své exponenciálního vzestupu hodnoty v roce 2017, NEO nabídla investorům návratnost investic do více než 21.000%, a to v současné době má čepici na trhu ve výši více než 1,45 miliardy $.

load...

Dlouhodobá vize NEO je zaměřena na zcela objevování obchod sloučením tradiční ekonomiku digitální ekonomiky do něčeho razil „Inteligentní ekonomika.“ NEO si klade za cíl využít blockchain řídit chytré aktiva v právní, bezpečným a efektivním způsobem, že žádná jiná společnost byla schopna učinit tak daleko.

Hlavními důvody pro NEO je vstup prestižní TOP 10 cryptocurrencies založené na tomto trhu capwere své aktivní komunitu a jeho velký, sofistikované vývojový tým.

NEO Inteligentní Economy

Cílem za nové inteligentní ekonomiky je sloučit digitální majetek, digitální identity a inteligentní smlouvy do jednoho. Prostřednictvím inteligentního hospodářství, NEO je zaměřen na internetu Value-IE, umožňující proudění aktiv s omezeným třením. Tato ekonomická hranice je trustless a otevřená pro všechny, což znamená, že se neřídí centrální autority. Jako takový, pravidel, politik a organizaci společnosti budou transparentní a spravedlivé pro všechny.

load...

NEO může usnadnit miliony transakcí každý den díky své decentralizované distribuované knihy, nutí banky a firmy, aby přehodnotili způsob jejich podnikání.

NEO tokeny

NEO platforma má dvě různé žetony: NEO a NeoGas (plyn). NEO síť účtuje plyn jako servisní poplatek za užívání blockchain (podobně jako ethereum). GAS fondy Operace na blockchain, například změna aktiv a registrace inteligentní smluv, což vytváří ekonomický stimul pro bookkeepers. I když se to může zdát matoucí, na první pohled, to vše spolupracuje v sofistikované způsobem, který je výhodný pro všechny strany účastnící se projektu. Pro více informací o tom, jak to všechno funguje, pročtěte si NEO bílý papír.

Kupovat NEO, Krok 1: Získejte NEO peněženka

Nejlogičtější místo, na kterém NEO peněženku přímo z webové stránky, protože je vybaveno desktop, web a mobilní verze. Nicméně, pojďme diskutovat o některé další možnosti stejně. Všimněte si, že existuje několik podvod NEO peněženky byste měli rozhodně vyhnout.

Oficiální NEO Wallet (desktop)

NEO Projekt nabízí GUI desktop walletthat je k dispozici pouze pro Windows. To znamená, že někdo pomocí Mac nebo Linux bude muset hledat jinde.

NEON peněženka (počítače)

Jedna populární možností je NEON peněženka, stolní peněženka k dispozici pro Windows, Mac a Linux. Tato peněženka má všechny potřebné funkce, jak to může držet NEO majetek specificky NEO a GAS-zároveň umožňuje uživatelům odesílat a přijímat je. Tato peněženka také umožňuje uživatelům nároku GAS když držíte NEO.

NEON je vyvinut město Sionu a ne přímo vývojáři NEO. Nicméně, mnoho lidí raději tuto peněženku pro jeho snadné použití, funkčnost a flexibilitu napříč všemi desktopových operačních systémů. Kromě toho soukromé klíče uživatele nejsou nikdy uložena na NEON servery, které nabízejí nejvyšší úroveň zabezpečení.

Z větší části je NEON peněženka je považován za nejlepší volba mnoho lidí, kteří vlastní a používají NEO. Nicméně, City of Zion se zabývá obviněními ohledně chyby ve svých peněženkách. Jeden uživatel tvrdí jeho NEO byli přesměrováni na neznámé adresy během přenosu z Bittrex. V tomto bodě, je těžké dát vinu na NEON, protože se nezdá být jakýkoli pevný důkaz.

NEO Tracker Wallet (web)

Uživatelé, kteří hledají pro webové peněženky často vybrat NEO Tracker peněženku, který je vyvinutý NEO Tracker. Tento web peněženka je open source, který nabízí jak klid a funkčnost. S touto třetí strany webové peněženky, mohou uživatelé posílat, přijímat a ukládat jak NEO a zemní plyn bez uložení dat na serverech NEO Tracker (podobně jako Blockchain.info). To také umožňuje uživatelům nároku GAS když držíte NEO.

NEO Wallet (web)

NEO komunita vyvinula lehkou webové peněženku, jednoduše nazývá NEO Wallet, která umožňuje snadné pro uživatele, kteří jsou držiteli NEO ukládat, odesílat a přijímat NEO aktiva při nárokování plynu.

NEOWallet (web)

NEOWalletis další možnost vytvořil Onchain vývojáři pro každého, kdo hledá open-source webové peněžence, která neukládá soukromé klíče. Stejně jako u ostatních peněženky, NEOWallet umožňuje uživatelům získat plynu při držení NEO.

Oficiální NEO Wallet (mobilní)

NEO Mobilní walletis jediný mobilní peněženka jsou uvedeny na internetových stránkách společnosti, ale je to vyvinutý třetí stranou, PeterLinX. Tento mobilní peněženky je k dispozici pouze pro Android.

Peněženka NEO Paper

Ansyoffers papírovou tašku, kterou lze použít k ukládání a zasílání NEO a plynu. Použití papíru walletis dobrá volba pro každého, kdo chce ukládat jejich hodnoty v režimu offline a držet se jí po delší dobu. Nicméně, uživatelé nebudou moci tvrdit, GAS tokeny, když se drží NEO v této práci peněžence.

Upozornění: podvod NEO Peněženky

Podle města Sion, vývojář, který nabízí celou řadu NEO peněženky, myneowallet (.io) je podvod, protože šetří soukromé klíče hned ve své databázi.

Další peněženka, že mnozí věří, že podvod je neopaperwallet (.org). Obvinění přišlo v září poté, co mnoho lidí, kteří používají údajně ztratily NEO. I když v tomto okamžiku je nemožné říci, zda je či není to určitě o podvod, by uživatelé měli vyhnout jen pro jistotu.

V ideálním případě používat pouze NEO peněženky, které mají vytvořené NEO vývojáři nebo jsou spojeny s NEO.orgwebsite. Použití jakéhokoli jiného peněženku prostě nestojí za to riziko.

Kupovat NEO, Krok 2: Najděte Exchange

Jako vždy doporučujeme vybírat finanční prostředky od ústředny, jakmile jste si zakoupili své mince. Je to vždy považována za nejlepší praxe mít plnou odpovědnost za vaše mincí v peněžence, který vám dává kontrolu nad vašimi soukromými klíči. Jakmile mince jsou bezpečně v peněžence, budete úspěšně dokončila proces nákupu NEO.

NEO byl jedním z nejlepších investic v roce 2017, jak to šlo od $ 0,14 až $ 22 kus během této doby. Pro většinu lidí, včetně NEO na renomované burze a drží ji v jednom z bezpečných peněženek, která jim umožňuje tvrdit plyn je skvělý způsob, jak využít dlouhodobé cenové zhodnocení. Vzhledem k tomu, NEO má potenciál způsobit revoluci ekonomické transakce prostřednictvím konceptu inteligentní hospodářství, je to opravdu mohlo utvářet budoucnost a předefinovat způsob, jakým svět komunikuje na finanční úrovni.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig

Post Altcoin

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

16 úžasných a užitečných Bitcoin kalkulaček

Post Altcoin

Mastercoin a Omniwallet Beta

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Staňte se expertem Bitcoin Safety Expert

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II

Post Altcoin

Zlatá pravidla: základní příručka pro nákup a používání Bitcoinů

Post Altcoin

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky