Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem | Czech.Lamareschale.org

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Poznámka: Máte-li zájem koupit Dash pro obchodní účely jen budete chtít vyzkoušet Plus500 litecoin CFD obchodování. Mějte na paměti, že při obchodování s CFD váš kapitál je v ohrožení.

load...

Co je litecoin v kostce?

Litecoin byl vytvořen Charles Lee, bývalý zaměstnanec společnosti Google. Trvalo obecnou myšlenku Bitcoin, ale změnil několik klíčových komponent:

  1. Časový úsek, je 2,5 minuty oproti 10 minut pro Bitcoin.
  2. Důlní algoritmus, který blokuje použití silných ASIC horníků, jako bys měl v Bitcoin.
  3. Celkový počet Litecoins dispozici je 84 mil na rozdíl od Bitcoin je 21 milionů.
  4. load...

Jak nakupovat litecoin? (PayPal, kreditní kartou, bankovním převodem)

Litecoin, Bitcoin mladší bratr nedávno vzlétlo do nových výšin. Vzhledem k tomu, litecoin dosáhla svého všech dob vysoká prosince 2013 ve výši $ 38 a pak klesla a udržuje stabilní směnný kurz kolem $ 3 za posledních 3,5 roku. Nicméně v poslední době litecoin začal opět na vzestupu, mnoho lidí říká, je to způsobeno tím, měnu přijalo měkké forkimplementations Segwit.

Dnes litecoin se obchoduje přes více než $ 40 na většině hlavních burzách. V tomto příspěvku bych se bude týkat jak si můžete koupit Litecoins pomocí kreditní karty, váš Paypal účet nebo bankovní převody. Mějte na paměti, že pomocí prvních dvou metod bude pravděpodobně dražší než pomocí bankovního převodu. To je způsobeno tím, že pokud si koupíte litecoin s PayPal nebo kreditní kartou prodávající na sebe bere riziko vašeho vyžádáním chargebackon transakce.

load...

Krok 1 - Získat litecoin peněženku

Nicméně, tam jsou některé burzy, které vám umožní koupit Litecoins přímo.

EToro- platformy jako eToro nedáte skutečný přístup ke svým mincí a nelze odesílat mince z eToro k ostatním lidem. Jediná věc, která může být provedeno s platformou je kupovat a prodávat litecoin pro fiat měně (tj dolarů, eur, atd.). Význam této platformy je dobré, pokud chcete jen spekulovat o ceně, kterou. Tato metoda je platná pouze tehdy, pokud žijete mimo USA.

Coinbase- umožní vám nakupovat až do výše $ 500 v hodnotě Litecoins pomocí kreditní karty. Vyšší limity může být dosaženo poté, co ověří vaši totožnost. Coinbase přijímá kupci z 33 zemí po celém světě a poplatků na burze jsou relativně nízké (hlavně pro ACH převody uvnitř USA).

Bitpanda- Umožňuje koupit litecoin pomocí kreditní karty, Skrill účet, převod SEPA nebo převod sofort. Nákup na Bitpanda vyžaduje ověření a nákup limity jsou poměrně nízké (600 eur).

Bitstamp- Jeden z nejstarších výměny kryptoměna venku. Bitstamp vám umožní koupit litecoin přes převodem USD nebo EUR. Můžete také vyměnit své Bitcoins na Litecoins stejně.

Krok 3 - Nakoupit Litecoins a stáhnout je do vaší peněženky

Jakmile se rozhodnete pro výměnu, otevřít účet a koupit Litecoins. Ujistěte se, že zrušit Litecoins z ústředny do vašeho osobního peněženku. Nikdy neopustí mince výměnou za riskujete jejich ztráty v případě, že výměna dostane hacknutý nebo se vypne.

Mohu koupit Litecoins s PayPal?

Pokud hledáte ke koupi Litecoins s Paypal neexistuje přímá volba. Budete muset koupit Bitcoins s Paypal prostřednictvím Virwox nebo jinými možnostmi (jak je uvedeno níže) a poté vymění jim Litecoins na burze jako changelly.

Důležitá aktualizace!

VirWox zdržuje nových uživatelských transakcí po dobu až 48 hodin. To znamená, že může trvat 2 dny k dokončení tohoto procesu. To je ještě způsob, jak rychleji než při použití bankovní převod, ale mějte na paměti, že to pravděpodobně nebude mít okamžitý (i když v některých případech je relativně rychlejší). Pokud jste se zaseknete na jakémkoli místě, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na webu.

Pár věcí, které mějte na paměti, než začneme. První z nich je, že je to opravdu těžké koupit Bitcoin s Paypal, vzhledem k riziku, kterou představuje pro prodávajícího. Je to stále možné, ale teď se dostáváme k druhému bodu. Vzhledem k tomu, nemůžeme koupit Bitcoin s Paypal přímo, budeme kupovat jej pomocí řešení. Toto řešení způsobí, že transakční poplatky budou vyšší. Považuji tento proces stále stojí za náklady z důvodu extrémní volatility Bitcoin.

Také minimální částka na nákup v tomto procesu je 0.002BTC, takže se tento proces nelze použít, pokud si chcete koupit méně.

Otevření účtu v VirWox

První věc, kterou budete muset udělat, je jít do VirWox (Virtual World Exchange) a otevřít nový účet - Podívejte se na „Not členi“ odkazu, jak je znázorněno na obrázku níže:

Nyní stačí vyplnit své osobní údaje. Kde vás požádá o váš avatar jmenovali jen nechat to „bez avatara“ a klikněte na „Register. Jakmile je tento krok se provádí budete zaslán e-mail s heslem.

Důležité - Nezapomeňte změnit heslo

V e-mailu z VirWox obdržíte heslo. Přihlaste se do VirWoxwith toto heslo. Důrazně doporučujeme, abyste jej změnit jednou uvnitř, protože vám bude převod peněz prostřednictvím tohoto účtu. To lze provést v „změnit nastavení“, jak je znázorněno zde:

Financovat svůj účet přes Paypal 

Nyní přejděte na „Vklad“ a zvolte metodu „Paypal vyjádřit“. Zadejte částku USD / EUR chcete uložit, a klepněte na tlačítko Paypal platby. Všimněte si, že pokud jde o nový účet, budete mít maximální limit, kolik si můžete uložit. Časem bude tento limit odstraněny a budete moci ukládat více a více.

Jakmile je účet financována je čas koupit nějaké SLL (Second Life lip) a vyměňovat si je do Bitcoins. Začněte tím, že koupí SLL při výměně SLL / USD, jak je znázorněno zde:

Poté, co vidíte SLL ve svém účtu (vlevo nahoře), budete se muset vyměnit, aby Bitcoins. Přejděte do / výměnné BTC a výměnu SLL vám lip na Bitcoins:

Odstoupit vás Bitcoin

Vrať se do VirWox a převést své prostředky do této Bitcoin adrese:

Nyní můžete použít Changellyor Shapeshiftto vyměňovat Bitcoins na Litecoins.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Post Altcoin

Fluttercoin: nová myšlenka v alternativách k Bitcoin

Post Altcoin

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Post Altcoin

Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin základy

Post Altcoin

Jak koupit Dogecoin s Paypal nebo kreditní kartou Okamžitě

Post Altcoin

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Post Altcoin

Průvodce pro začátečníky k provozování vlastního bankomatu ATM

Post Altcoin

Co je Darkcoin, anonymní měna?

Post Altcoin

Reddcoinův růst v roce Bitcoin Bear Market