8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin

Vzhledem k tomu, zdá se, něco nového se děje v Bitcoin polokouli každý druhý den hodně lidí se ptá, co je nejlepší způsob, jak zůstat aktualizován. Ať už je to nejnovější zprávy nebo cena Bitcoin zde jsou 8 způsobů, které vám pomohou držet krok s dobou.

Pro váš desktop - Best Bitcoin widgety kolem

My Bitcoins Gadget (Windows)

Tato bezplatná gadget vám ukáže celkové množství mincí, které vlastníte, jak moc se vyplatí a bude také připojit ke svému dolování bazénu ukázat, odměny a další data. Widget byl napsán BitcoinTalk člen Domchiand právě válí nový aktualizovaný po pádu Mt.Gox.

I když webové stránky se může zdát trochu stinné to bylo testováno několik BitcoinTalk memberswhich ukázaly, že je „bezpečné, jednoduché a čisté.“

Bitcoin Ticker (Mac)

Tato bezplatná aplikace, která Já osobně používám umístí Bitcoin telegraf na vašem Mac OSX řádku v horní části obrazovky. Burzovní může ukázat ceny z až pro 7 různých burzách.

Pro prohlížení internetu - Best Bitcoin zpravodajských serverů

R / Bitcoin (ohodnoceno # 52 na webu | 133,012 čtenářů)

Ačkoli Reddit je odkaz podání web během posledních 18 měsíců jsem zjistil, že je nejlepším zdrojem pro Bitcoin zprávy. Za prvé, většina zajímavých novinových zpráv se bude tak jako tak dostat. Za druhé, nejzajímavější úniku zprávy a neformální příběhy dorazí i tam.

Coindesk (ohodnoceno # 3667 na webu | Počet čtenářů neznámé)

S odhadem několik milionů návštěv měsíčně (data není zcela přesné), Coindesk je v současné době vedoucí internetové stránky Bitcoin. Na rozdíl od jiných webových stránek Coindesk nedodává sponzorované pracovní příležitosti, které činí jejich příběhy o něco spolehlivější. Mějte na paměti, že zveřejní asi 10 pracovních míst každý den a proto je těžké sledovat někdy.

Moje rada by se přihlásit k jejich denní aktualizaci zprávy a jen sbírat na hlavních titulků jednou denně. Z nějakého důvodu je k dispozici Přihlášení pro každodenní aktuality pouze na mobilní versionof stránkách (divný...).

DCMagnates (ohodnoceno # 135050 na webu | Počet čtenářů neznámé)

Pokud hledáte zprávy vedle obchodního radu, kterou pak DCMagnates je pravděpodobně nejlepší možnou volbu. Tato stránka poskytuje rozsáhlé zpravodajství a také obchoduje analýzu Bitcoin, litecoin a dalších krypto-měny. Opět platí, že nejlepší způsob, jak zůstat až do dnešního dne by se přihlásit do svých denních aktualizací e-mail.

Pro váš mobilní telefon - nejlepší Bitcoin aplikací

Bitcoin Checker (Android) - 50.000 uživatelů, hodnocené 4,7 pomocí 3,427 uživatelů

Tato aplikace vám umožní získat nejen poslední ceny, ale také nastavit upozornění na konkrétní podmínky. Například v případě, že cena půjde nahoru nebo dolů o určitou precent nebo množství.

ZeroBlock (iPhone | Android) - 50.000 uživatelů, Hodnoceno 4 od 840 uživatelů

Aplikaci, která byla koupena Blockchain.infoallows prohlížet nejnovější tržní ceny, Bitcoin zprávy a také incompasses kalkulačku Bitcoin. Bitcoin cenové záznamy jsou také k dispozici. Zdá se, že iPhone verze je lepší než ten, Android, jak je to hodnocení jsou 4,5, zatímco Android verze je 3.6.

99Bitcoins' Mobile App (Android) - 1,000 +, Jmenovitý 4,6 od 43 uživatelů

Samozřejmě bychom neměli opustit tento post bez uvedení vlastní Bitcoin aplikaci. Možná to není tak efektní jako ostatní aplikace, ale dostane práci. S naší aplikaci, kterou budete moci sledovat nejnovější ceny Bitcoin ze 4 různých burzách, získat nejnovější Bitcoin novinové zprávy ze 7 různých zdrojů a zobrazí Bitcoin cenový widget na domovskou obrazovku telefonu.

Nějaké jiné způsoby, jak zůstat aktualizován, aby zde nebyly uvedené? podělte se o ně v komentářích níže. 

Ps

Chcete-li zůstat starou školu a získat fyzickou novinky papír o Bitcoin vyzkoušet Bitcoin Magazine, mají digitální a tištěnou verzi a dělají opravdu dobrou práci.

Související zprávy


Post Altcoin

Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října)

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Gems přináší Crypto všem

Post Altcoin

Bitcoinové peněženky: upřednostňujete webový software nebo byste radši šli mobilní?

Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I

Post Altcoin

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Co je to Dogecoin

Post Altcoin

Jak získat vlastní adresu Bitcoin

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)