6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin

6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin

Během několika posledních let, Bitcoin stala se více široce uznávána jako legitimní forma měny po celém světě. To se rychle rozrostla v popularitě částečně kvůli jeho pohodlí v tomto vysoce digitálním věku. Cestovatelé zvláště vzali k myšlence zcela virtuální a univerzální způsob platby, aby se zabránilo dříve vyčerpávající úkol přenášet své peníze do jiných cizích měnách na každém novém místě.

load...

Máte-li zájem o myšlenku využití Bitcoin na vaši příští dovolenou v zahraničí, být varováni. Ostatní cestující, jako je tento pár, experimentovali s úplnou závislost na Bitcoin a viděli svůj podíl na problémy v tomto procesu. Než začnete krájet své kreditní karty, ujistěte se, že znáte své Bitcoin fakta a můžete připravit na cestu podle toho.

A „Peněženka“ je naprosto nezbytné

load...

Povaha digitální měně činí váš průměrný kožená peněženka ničemu cestách. Pro přístup do své finance, aby transakce, a ukládat důležité informace, budete potřebovat speciální software, „peněženky“. To zavádí novou sadu problémů pro mnoho cestujících; jeden musí mít svůj smartphone nebo notebook s nimi vždy, když je potřeba provést nákup, a přístup k internetu je povinné pro každou transakci projít. Mnoho cestovatelů raději odejít bez svých chytrých telefonů v zahraničí, takže nutnost pro tento druh softwaru je o čem přemýšlet před tím, než přechod na Bitcoin.

Ne všechny země přijmout Bitcoin

Bolívie nedávno oznámil, že zakázalo měnu v rámci svých hranic. Ty nejsi sám; Bitcoin je v současné době zakázané v Vietnamand vysoce regulovaný v zemích, jako je Rusko. Dělat správné výzkum před cestou do země, která může nebo nemusí mít nepřátelský postoj vůči měně. Pokud cestujete do jedné z těchto zemí, budete muset nix plán Bitcoin a jít s více přijaté nabídky.

load...

Každá země má své vlastní Bitcoin těžký společenství

Dokonce i země, které umožňují Bitcoin ukáže některé holá místa, pokud jde o prodejci, kteří přijímají Bitcoin. Nicméně, ve velkých městech a více technicky zdatné komunit, máte větší pravděpodobnost najít shluky prodejců Bitcoin, které působí ve stejném okolí. Sousedství jako Kreuzberg v Berlinhold velkými objemy těchto typů prodejců. Ujistěte se, že pečlivě naplánovat, kde máte v plánu zůstat na cestách, protože by to mohlo být důležité založit tyto typy rozhodnutí o Bitcoin přívětivosti v každé oblasti.

Několik Hlavní Cestovní Merchants Accept Bitcoin

Než se vydáte k cíli, možná zjistíte, že obtížné platit za letadlo jízdu s Bitcoin. Velké cestovní kanceláře se pomalu chytit do trendu, a to může udělat rezervaci zájezdu výhradně na digitální měně složité. Naštěstí, cestovní obchodník obří Expediarecently oznámili, že nyní přijímat Bitcoin pro hotelové rezervace. I když ještě není nabídnout letové nákupy s Bitcoin naleznete Bitcoin cenou lety na CheapAir.com.

Vždy mějte záložní

Pár, který se snažil výhradně používat Bitcoin na své 100-denní výlet popsal proces jako „svátek-or-hlad.“ Prožili nepříjemně dlouhou dobu, kdy byli nuceni jít bez jídla, neschopná najít restauraci, která přijal Bitcoin, Snažte se spoléhat na jednu formu platby sám, nebo dokonce dvě, pokud jsou navíc opatrní. Je to dobrý nápad doplnit svůj Bitcoin „skrýš“ s kreditními kartami a v hotovosti za bezpečné.

Bezpečnostní opatření jsou důležitější s Bitcoin

Zatímco odcizení jakéhokoli druhu může být dost zničit váš výlet, krádež Bitcoin může být mnohem vážnější. Mnoho aspektů Bitcoin dělat to bezpečnější, ale existují způsoby, jak pro hackery a podvodníky přimět vás vzdát se informace, které by neměly. Byste měli dojít k odcizení Bitcoin, zjistíte, že je velmi obtížné nebo nemožné získat zpět své peníze. Pamatovat Bitcoin je velmi vysoké riziko, a není podporován stejnými bezpečnostními opatřeními poskytovaných své pravidelné banky. Je velmi důležité, aby byli ostražití ve vlastních bezpečnostních postupů při pobytu v zahraničí, a to zejména pokud jde o vaše Bitcoin informací.

Neexistuje žádný přímý odpověď na otázku, zda cestovat s Bitcoin. V závislosti na zemi, typu cesty a sami cestující, může buď sloužit jako hádka nebo hlavní pohodlí. Udělat si vlastní průzkum, než se vydáte s cílem zajistit si výlet půjde podle plánu, nebo co nejblíže k plánu jako výlet může dostat.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Nákup a vyřízení

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Proč Reddcoin je sociální měna

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

Post Altcoin

Zlatá pravidla: základní příručka pro nákup a používání Bitcoinů

Post Altcoin

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Post Altcoin

Vědci žádají o dary Bitcoin & Dogecoin

Post Altcoin

Jak získat Bitcoins online zdarma: 18 webů, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin

Post Altcoin

Jak požadovat Bitcoin Gold (BTG): Podrobný průvodce

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig