6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh | Czech.Lamareschale.org

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Jako věrní čtenáři 99Bitcoins, již pravděpodobně víte, že kromě Bitcoin, existuje v současné době více než 600 alternativních cryptocurrencies na trhu. Bitcoin je zdrojový kód, je open-source a veřejně dostupné na GitHub, může být volně kopírován zájemce o vytvoření vlastní mince.

load...

Otázka, na kterou mnoho lidí je to, že s tolika alternativami, jak máme posoudit, které z nich stojí za to studovat a nákup? Koneckonců, přičemž každá mince má svou cenu, to jistě cítí jako 24/7 akciovém trhu.

Pokusím se jít přes některé z faktorů, které jsme v CoinGeckouse při hodnocení altcoins.

1. Technická a peněžní pravidla inovace

load...

Někteří lidé mají názor, že Bitcoin je maximální strop ve výši 21 milionů mincí je limitujícím faktorem, protože lidé mají pocit, špatný příjem pouze 0,0001 BTC na jednom místě. Dogecoin, například, má celkovou zásobu 100 miliard dogecoins, který byl plně těží do poloviny roku 2015. To také nemá pevný kryt a předpokládá se růst na 5.256 miliard mincí ročně po dosažení 100 miliard. Změny v měnových pravidel vytváří zcela odlišnou ekonomickou pobídku pro altcoin.

Ostatní mince používá odlišnou hashovací algoritmus dohromady. Peercoin, například, používá proof-of-podílu namísto důkazu-of-práce, zatímco Ethereumis kryptoměna, který je navržen od základu tak, aniž by větvení libovolný kód z Bitcoin a je také Turing-kompletní. Existuje mnoho zajímavých novinek děje ve altcoin světě, který může být přínosem pro celkový ekosystém a začíná na tomto základě bude dobrý první krok při hodnocení altcoins.

load...

2. Rozvoj aktivity

Jeden způsob, jak posoudit, zda konkrétní altcoin má dobrou budoucnost, je podívat se na své rozvojové aktivity. Mince s aktivním vývojového týmu bude tlačit ven aktualizací a oprav Chyby po celou dobu.

Můžeme vidět, že Bitcoin má Nejaktivnější vývojový tým. Veškerý vývoj práce se provádí veřejně přes GitHub úložiště a jeden může zkontrolovat, zda některý z vývojářů mince je „spí“. Protože mnoho mince jsou „klikaté“ z Bitcoin, je obzvláště důležité pro vývojáře, aby se tlačit aktualizace vždy, když je chyba nalezena v Bitcoin, protože to bude téměř jistě mít vliv na altcoin stejně, protože sdílejí většinou podobný codebase.

 

3. Síla Community

Mince bez komunity nebudou mít žádnou hodnotu vůbec, protože nikdo nebude používat altcoin. Při pohledu prostřednictvím fór, jako je Bitcointalk, všimnete si, že mnozí budou tvrdit, že jejich altcoin má nejlepší komunitu, ale nejlepší způsob, jak odhadnout velikost komunity je podívat se na postavy.

Je těžké říci, že mince X má číslo Y uživatelů vzhledem ke své decentralizované povaze. Nicméně, jeden může používat proxy při odhadu velikosti komunity při pohledu na čísla z Facebooku líbí, Twitter následovníky a Reddit aktivitu.

4. Objem obchodů a likvidita

Neméně důležité je dívat se, jestli existuje nějaký obchodní činnost obklopující altcoin. Nemá smysl držet tisíce dolarů v hodnotě z altcoin pokud nikdo je to obchoduje, a tam je velmi malá šance na opuštění vaši aktuální pozici na trhu.

Tam bude divoké výkyvy v ceně, když je jakákoli částka kupují a prodávají a tato volatilita není dobré pro zachování hodnoty vašich altcoin podniků.

5. Tržní kapitalizace

Mince s nízkou tržní kapitalizací se může snadno manipulovat lidmi, kteří mají v úmyslu uspořádat čerpadel a skládek triky. Člověk může přijít o spoustu peněz, pokud citliví na lži, které tito lidé tlačit ven.

Mince s větší tržní kapitalizací bude těžší být manipulovat, jak to bude vyžadovat podstatně větší kapitálovou základnu potřebnou k manipulovat s cenou.

6. Veřejný zájem

Konečně, jeden by měl také zvážit, jak populární mince je ve World Wide Web. Rychlé vyhledávání jména mince na stránkách Google nebo Bing ukáže, kolik výsledků existují, pokud jde o mince. Zavedené mince jako Bitcoin budou mít miliony výsledků vyhledávání, které ukazují vyspělost mince, zatímco malé mince bude mít velmi mnoho co nabídnout.

To samé lze říci při pohledu na popularitě oficiálních webových stránkách mince na Alexa. Bitcoin.org, oficiální internetové stránky Bitcoin je velmi populární v celém světě, díky čemuž se 14,175thmost populární webové stránky Alexina na planetě v době psaní.

Doufám, že teď už jste si vědomi některých ohledech na vysoké úrovni hodnotící altcoins založené na tomto článku. Nicméně, existuje mnoho dalších způsobů, jak hodnotit altcoins, které budou vyžadovat další výzkum.

Přestože je altcoin ekosystém je naplněn mnoha podvody - tak to být velmi opatrní při navigaci tohoto prostoru - může to být také velmi lukrativní, pokud budete dělat úkoly správně. Nevěřte všemu, co čtete a vždy dělat svou due diligence by kontrolu faktů a údajů o CoinGecko a dalších webových stránek.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Darkcoin byl přidán do trhů s drogami Darknet

Post Altcoin

SEC předběžné vyšetřování v GAW důlníci potvrdil, a informace unikly

Post Altcoin

Reddcoin odhaluje Sociální peněženku, aktualizace POSV a sociální platformu

Post Altcoin

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Post Altcoin

Potcoin cesta

Post Altcoin

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin

Post Altcoin

Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován

Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Post Altcoin

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky