4 jednoduché kroky k přijetí Bitcoin ve vaší firmě | Czech.Lamareschale.org

4 jednoduché kroky k přijetí Bitcoin ve vaší firmě

4 jednoduché kroky k přijetí Bitcoin ve vaší firmě

Takže jste se rozhodli akceptovat Bitcoin ve vašem podnikání, úžasné! V současné době existuje více než 100.000 businessesworldwide které přijímají Bitcoin. Přijímání Bitcoins neznamená, že jste skutečně vlastnit Bitcoins. Mnoho služeb, tam venku vám umožní okamžitě přijímat Bitcoin stejně jako formu platby a poté odeslat vám zaplacenou částku v dolarech, eurech nebo jakékoliv měně, kterou si vybrat.

load...

Teď mi, abych vám stručný přehled o tom, jaké kroky bude třeba přijmout, aby mohli začít s přijetím Bitcoins.

Krok 1 - Najít poskytovatele obchodníka řešení

Bitcoin poskytovatel obchodníka řešení je v podstatě společnost, která bude akceptovat Bitcoins pro vaše a pak převést do své vlastní měně. Můžete si také vybrat, aby se Bitcoins a ne převést na tradiční měnu.

load...

Dobrý poskytovatel bude také dodat vám POS (Point of Sale) Integrace - tedy způsob, jak účtovat svým zákazníkům bez přerušení normálního prodej trychtýř.

Dobrým příkladem by to bylo Bitpay která vám dává POS aplikace pro váš obchod (pokud máte cihel a malty jeden) nebo zásuvný modul pro vaše webové stránky. Máte-li vlastní cihel a malty obchod to doporučil držet iPhone nebo iPad vedle „normální“ pokladnou s platební aplikací. Někteří poskytovatele (např Coinkite) dodá vám fyzickou platebním terminálem, takže nebudete potřebovat nic jiného.

Krok 3 - Účetnictví

Poraďte se se svým účetním o nařízeních pro přijímání Bitcoinin svou zemi. Různé země mají různé přístupy vůči Bitcoin a to by mělo být stanoveno osobně na základě vaší polohy. To je také důležité jako to, co se má vytisknout na fakturách jako způsob platby.

load...

Krok 4 - Dej ceduli :)

V neposlední řadě nechat vaši zákazníci věděli, že přijímáte Bitcoin. Máte-li internetový obchod můžete používat oficiální logo, jak je znázorněno zde:

Nebo pokud máte cihel a malty obchodě můžete vytisknout jeden tým. Tím se nejen upozornit lidi, že jste nyní přijmout nový způsob platby, ale také pomůže ekonomiku Bitcoin obecně protože stále více lidí bude otevřena pro přijímání plateb v Bitcoin (protože vědí, že mají kde ji trávit).

A je to! Docela jednoduché ne? Máte-li jakékoli další otázky o tom, jak začít přijímat Bitcoins zač se o ně podělit v komentáře části níže.

Související zprávy


Post Altcoin

GAW Miners CEO na Titanu KNC: Scrypt Mining is My House

Post Altcoin

Mastercoin a Omniwallet Beta

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Post Altcoin

Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října)

Post Altcoin

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Post Altcoin

6 nejlepších Bitcoin dolování software

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Post Altcoin

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Stát Dogecoin