Co je Namecoin | Czech.Lamareschale.org

Co je Namecoin

Co je Namecoin

NameCoin může být jen nejvíce matoucí Bitcoin derivát. Na jedné straně je to kryptoměna který funguje podobně jako Bitcoin. Počítače jsou používány k řešení algoritmů, NameCoins jsou vytvořeny, a horník ocitá v držení některých lesklých nových NameCoins. Jediná věc, NameCoins samy o sobě nejsou navrženy tak, aby měnu vůbec.

load...

NameCoin je založen na modifikované verzi softwaru, který je základem Bitcoin. Stejně jako Bitcoin, existují pouze 21 milionů NameCoins k dispozici být těžen a je to kryptoměna. Co dělá NameCoin liší, je však skutečnost, že byl skutečně navržen jako registrace domény systému, nikoliv virtuální měny.

NameCoin vytváří doménových jmen s koncovkou registrace with.bit a působí jako decentralizovaná DNS. Místo toho, aby se chovat jako měny (které může být stále používány as), NameCoin je určen k ochraně proti internetové cenzuře. Lidé mohou platit za registrací domén s NameCoin, ale pak se musí udržovat a aktualizovat pravidelně.

load...

Primárním motivem NameCoin je vytvoření domény nejvyšší úrovně mimo ICANN kontroly. V případě, že nejste obeznámeni s ICANN, to je mezinárodní nezisková úřad používá pro dohled a monitorování fungování internetu, včetně doménových jmen. Někteří věří však, že ICANN by nakonec mohla být použita k cenzurovat webové stránky v podstatě zákazu.

NameCoin je jedinečný mezi AltCoins v tom, že se nejedná o měnu vůbec. To by mohlo pomoci NameCoin estabilish svou vlastní identitu a místo v online světě. Po registraci NameCoin domény mohou být přeneseny pouze majitel domény, tak dlouho, jak řekl majitel drží krok s nutnou údržbu, bude doména zůstává v jejich držení. Tento jedinečný status by mohl pomoci NameCoin vybojovat své místo v online světě.

load...

NameCoin má čelit své vlastní problémy, nicméně, který může nakonec vykolejit růst měny. Například NameCoin byl sužován kybernetickými squattery, kteří v podstatě kupuje a registraci domén. Dále ICANN nebo jiný orgán mohl ještě přijít na způsob, jak zasahovat nebo vypnutí NameCoin. Například, vláda Spojených států by mohla nařídit všem poskytovatelům internetových služeb, aby block.bit adresy. Jak NameCoin by se vyrovnat s takovými opatřeními zůstává neznámý.

Související zprávy


Post Altcoin

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Post Altcoin

7 songů Bitcoin, které chcete poslouchat před rokem 2013, je u konce

Post Altcoin

Co jsou Altcoins a ICO - Bitcoin whiteboard úterý

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin a budoucnost peněz

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin

Post Altcoin

Nepotvrzená Bitcoin Transaction? Zde je návod, jak zkrátit dobu transakcí společnosti Bitcoin

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Ripple Implozion

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý