Co je Feathercoin | Czech.Lamareschale.org

Co je Feathercoin

Co je Feathercoin

Ve srovnání s ostatními altcoins, Feathercoin patří mezi nejbližší příbuzní k Bitcoin. Například, že se těží v podstatě stejným způsobem jako Bitcoin, a systém je nastaven tak, aby fungoval velmi v mnoha stejným způsobem jako Bitcoin. Feathercoin má také omezení tvrdou zásobování, a opírá se o sledování P2P komunity, aby byla zajištěna stabilita.

load...

Snad nejvíce import Rozdíl je v tom, že těžba proces Feathercoins používá algoritmus založený Scrypt který zajišťuje, že ASIC minerswon't získat obrovskou výhodu oproti GPU horníků. V současné době, to je téměř nemožné pro GPU horníky těžit Bitcoins ve významném množství. Místo toho, Bitcoin dominuje horníků s extrémně drahých a výkonných ASIC důlních strojů. S Feathercoin však algoritmus sám zajistí, že GPU horníků zůstala konkurenceschopná.

load...

Tam jsou také 336 milionů dostupné Bitcoins. Horníci jsou také odměněni Pokaždé, když těžit blok 200 mincí. Toto číslo bude o polovinu poté, co 840.000 Feathercoins se těží. Dále, vzhledem k tomu, Bitcoin je nastaven tak, aby generování blok, každých 10 minut, Feathercoin nastaví svůj cíl na každých 2,5 minut. Tvůrci Feathercoin věří, že čím vyšší hranice a větší zásoba nově vytvořených Feathercoins bude měna sama o sobě více široce použitý a stabilní.

Bitcoin, na druhé straně, má pevný limit 21 milionů Bitcoins a pouhých 25 bitcoins jsou vytvořeny při každém bloku se těží. Někteří lidé se domnívají, že Bitcoin nakonec propadnou, protože tam prostě nebude mít dostatek Bitcoins pro systém fungovat. Přemýšlejte o tom, existují biliony upon biliony amerických dolarů coursing přes globální ekonomiky, vytváření likvidity a usnadnění obchodu. Přesně tak, jak Bitcoin bude fungovat s tak málo Bitcoins dostupných na trhu zůstává neznámý.

load...

Někteří kritici se domnívají, že existuje jen velmi málo Bitcoins dostupné na trhu. Pro ně, měna jako Feathercoin může zdát být více atraktivní. Bitcoin fanoušci ovšem nutné poznamenat, že Bitcoin byl navržen tímto způsobem schválně, aby se zajistilo, že hodnota Bitcoins neklesají a nejsou tak náchylné k inflaci. Feathercoin, na druhou stranu, může být náchylné k uvedeným otázkám.

Dalším velmi důležitým koncept je Feathercoin je „Advanced checkpointing“ systém. Tento systém vytváří centrální uzel, jehož prostřednictvím software může monitorovat Feathercoin transakce a zajistí, že nikdo není schopen schopen zahájit „51%“ útok. A 51% útok by umožnilo horníka, který ovládá 51% veškeré těžby v podstatě double strávit Bitcoins. Advanced checkpointing Systém také chrání před dalšími možnými nedostatky.

Existují jistě mnoho problémů, které je třeba při zkoumání altcoins. Je třeba připomenout, že v současné době jsou všechny digitální měny jsou vysoce spekulativní, a proto byste měli být opatrní při investování do nich. Takže pokud máte zájem o digitálních měnách, ujistěte se, aby se vaše oči na Feathercoin a dalších altcurrencies. V této chvíli, Bitcoin vypadá, že má obrovský a potenciálně zdály být nepřekonatelné vedení domácích, ale je to vždy možné, že jiná měna mohla dohnat nebo je dokonce předčí Bitcoin.

Související zprávy


Post Altcoin

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Post Altcoin

Vědci žádají o dary Bitcoin & Dogecoin

Post Altcoin

Ripple Implozion

Post Altcoin

13 Místa ke kontrole dat trhu Litecoin

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

6 Bitcoin obchodní školení stojí za čtení

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Post Altcoin

Prodáváme Litecoins s Paypal za hotovost USD nebo EUR