Co je to Dogecoin | Czech.Lamareschale.org

Co je to Dogecoin

Co je to Dogecoin

Takže to, co je dogecoin? Měna vlastně začal jako jakýsi žert. Stejně jako Bitcoin, jedná se o digitální měna. To získal popularitu po „Doge Meme“, populární a vtipné meme představovat nyní neslavný Shiba Inu psa, se šířil po internetu (slova nemohou popsat memy, takže je to asi nejlepší jen google to). Masivní množství publicity mělo za následek obrovské množství zájmu dogecoin a transakce rychle trumfl 8 milionů dolarů v celkové hodnotě.

Dogecoin je derivát litecoin, což znamená, že si půjčuje hodně z jeho kódu a klíčových myšlenek z litecoin, což zase půjčuje od Bitcoin. Ber to jako Bitcoin vnuka. Dogecoin Tvůrci zdůraznily, že měna je určena pro transakce, nikoli investice (jak je tomu v současnosti s Bitcoin). Dogecoin Tvůrci, Billy Markus a Jackson Palmer, zdůraznili myšlenku, že dogecoin není „zbohatnout režimu“ pro každého, včetně potenciálních investorů.

Dogecoin v současné době není příliš drahé. Dogecoins jsou v současné době prodávají za méně než 1 cent za kus, v porovnání s $ 1.000 dolarů nebo takže Bitcoin stojí v současné době. A zatímco průměrný Bitcoin transakce přijde na téměř $ 10.000 dolarů, průměrná dogecoin transakce stojí kousek na sever od $ 100 dolarů. Vzhledem k tomu, že celková marketcap Bitcoin je nyní výstřel do miliard, zatímco dogecoin ještě zlomit $ 10 milionů, nebude náročné Bitcoin o prvenství v dohledné době.

Dogecoin se také stala velmi populární, ale pro „zvratu“ lidí na internetu. Zjednodušeně řečeno, pokud někdo dělá opravdu zábavný a chladné komentář k Reddit, nebo dělá něco jiného zajímavá on-line, můžete si „špičky“ je s Dogecoins. Množství peněz, které samo o sobě nemusí přidat až moc, ale ostatní uživatelé ocení své uznání.

Dogecoin je dokonalou ukázkou virové sílu internetu. Tvůrci měny byly poměrně přímočará, připouští, že to začalo jako vtip. A přesto, měna explodoval v popularitě během posledních několika týdnů, takže možná, že budete mít poslední smích!

Jak dlouho bude dogecoin naposledy? To je těžká otázka. Uvedení trochu peněz na měnu nemusí být špatný nápad. Přinejmenším, budete mít nějaké Dogecoins ke špičce lidi. Je to asi není dobrý nápad, ale investovat své životní úspory v dogecoin nebo jakékoliv jiné virtuální měna na to přijde.

Související zprávy


Post Altcoin

Průvodce pro začátečníky k provozování vlastního bankomatu ATM

Post Altcoin

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

Post Altcoin

FIMK - Revoluce ekonomiky Finska s kryptoměrností

Post Altcoin

Kalifornie o krok blíž k legalizaci Bitcoin

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Tmavá peněženka Alpha 7 Release

Post Altcoin

Co je Ripple? Pohled uvnitř Crypto 2.0

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Post Altcoin

Krátké aktualizace mincí: do roku 2015