Co jsou Altcoins? | Czech.Lamareschale.org

Co jsou Altcoins?

Co jsou Altcoins?

Bitcoinemerged jako první a nejúspěšnější „peer-to-peer“ digitální měny. Avšak zatímco Bitcoin vydláždil cestu, není to cestování po silnici sám. Po úspěchu Bitcoin, četné jiné digitální, peer-to-peer měny se objevily, aby se pokusili napodobit úspěch Bitcoin je. Někteří také pokoušejí řešit pociťovaných nedostatků v Bitcoin a poskytovat konkurenční výhody.

load...

Tyto alternativní měny jsou často označovány jako „Altcoins“, napodobování Bitcoin přezdívku, a zároveň zdůrazňuje, že se jedná o „alternativy“, aby Bitcoin sám. Altcoins staly docela horko v posledních několika měsících, a to zejména jako těžba Bitcoin se stala velmi obtížné, a ceny jsou Bitcoin cen Bitcoins z peněženky mnoha rádoby kupujících.

Většina AltCoins jsou velmi podobné Bitcoin v tom, že zahrnují těžební proces, jsou peer-to-peer, a jejich cílem je nabídnout levný a účinný způsob, jak provádět transakce a nákupy na internetu. Jak každý Altcoin dosahuje těchto cílů však může značně lišit od mince razit. Z tohoto důvodu, pokud hledáte investovat do Altcoins, byste měli udělat svůj domácí úkol a pečlivě studovat každý potenciální investice.

load...

Existuje mnoho různých AltCoins jsou nyní k dispozici na trhu. Snad nejvíce populární a dobře známý AltCoin je „litecoin.“ Tato měna je velmi podobný Bitcoin a byl podpořen Silicon Valley venture firem. V poslední době dogecoin, v měně, která se proslavila po mem pes bázi šel virové, se stala v módě. Ostatní Altcoins, jako je Feathercoin a Peercoinhave také získal na síle. Pak je tu Namecoin, která není měnou vůbec, ale je místo toho Registrace domény na systém založený na základní kód Bitcoin je.

Takže co se stane se všemi těmito Altcoins? Nikdo nedokáže předpovědět budoucnost, samozřejmě, ale většina dostupných „AltCoins“ jsou modifikace softwaru a / nebo konceptu Bitcoin je. Vzhledem k tomu, že Bitcoin již dominantní P2P měnu, a že většina investorů a online komunita ho zpátky, bude to těžké pro AltCoin na více než vzít Bitcoin. Samozřejmě, že před několika lety by se zdálo nemožné, aby jakýkoliv P2P měna vzlétnout vůbec, a Bitcoin již rozptýlila tohoto pojmu.

load...

Nejpravděpodobnější být úspěšný v vybojovat svou vlastní dlouhodobou existenci by mohlo být možné NameCoin, ale to si neklade za cíl být měnou. Jako NameCoin chce být decentralizovaná DNS, nikoli měnu, může být dost místa pro oba Bitcoin a NameCoin koexistovat společně a ne soutěžit spolu navzájem. NameCoin slouží také jedinečný a užitečnému účelu a umožňuje registraci domény a bojovat s cenzurou internetu.

Bitcoin sobě může nakonec selhat. Jako první vážný pokus o vytvoření všestranné použití kryptoměna může Bitcoin ukáže být vadný systém. Pokud tomu tak je, je později nástupce skutečně může ukázat jako lepší alternativa, ale zatím ani Feathercoin ani Peercoin ani žádná jiná měna se zdá být v pozici, aby předjet Bitcoin. Jakékoli nástupce Bitcoin bude muset řešit jeho zásadní nedostatky, a teď, když Bitcoin je opravdu čelí výzvám, žádný se ukázaly být „fatální“.

Související zprávy


Post Altcoin

Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Fluttercoin: nová myšlenka v alternativách k Bitcoin

Post Altcoin

7 songů Bitcoin, které chcete poslouchat před rokem 2013, je u konce

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Post Altcoin

Čtyři fakta o Bitcoinových peněženech, které musíte znát

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Tmavá peněženka Alpha 7 Release

Post Altcoin

Příručka krok za krokem k vypalování vlastního Bitcoin uzlu

Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Co je to Dogecoin

Post Altcoin

Jak analyzovat Bitcoin cenu jako Pro

Post Altcoin

Analýza Bitcoin proti Litecoin a Gold proti Silver