Co je Myriadcoin? Jak je Multi-Algo Mining Special? | Czech.Lamareschale.org

Co je Myriadcoin? Jak je Multi-Algo Mining Special?

Co je Myriadcoin? Jak je Multi-Algo Mining Special?

Myriadcoinis poměrně unikátní měnu, která byla vydána v únoru 2014. Na rozdíl od většiny digitálních měn, například Bitcoin

Dogecoin nebo litecoin, Myriadcoin nepoužívá jediný hashovací algoritmus. Je dokonce jiný než Darkcoin a ostatní cryptocurrencies založené X algoritmus, jako nesčetných používá nejen 5 různé algoritmy, ale všechny jsou těžba souběžně. Tato funkce dává Myriadcoin neuvěřitelnou odolnost, a je jedním z hlavních rysů upozornila, že je to zastánci.

load...

Myriadcoin Mining Používá 5Algorithms? Jak se Multi-POW funguje?

Tyto algoritmy jsou 5: Scrypt, SHA256, qubit, přadeno a Groestl. Každá z těchto algoritmů má své vlastní jedinečné požadavky, miningprograms a schopnosti. Myriadcoin je nastaven tak, aby umožnil každému z těchto algoritmů řešit blok v jejich vlastním způsobem, a tím, přidejte jej do blokového řetězce a vytvářet další blok. Aby bylo možné to provést takovým způsobem, který vede jeden libovolný algoritmus z získával převahu, vývojáři Myriadcoin zavedly je v jednoduchém, přesto geniální způsobem.

load...

Každý algoritmus má za cíl 2,5 minuty, a má své vlastní potíže. To znamená, že bez ohledu na to, kolik je rychlost hashování stoupne o jediný algoritmus, sazba, za kterou jsou mince vyrábí tímto algoritmem zůstává stejný. Vzhledem k tomuto nastavení, se rychle stává neefektivní pro každý jednotlivý algoritmus se nezvětší s velkým množstvím hash moci a síť jako celek udržuje čas bloku ~ 30 sekund. V jistém smyslu to dává Myriadcoin zvláštní odolnost vůči ASIC, jako ASIC pro každou jednotlivou algoritmus by nebylo efektivnější než tradiční hash zařízení s použitím jednoho z algoritmů, které nemá ASIC k dispozici.

load...

Má Multi-Algo Myriadcoin Mining poskytuje jedinečné výhody?

Metoda 5 algoritmus dělá 51% attack vs Myriadcoin velmi obtížné. V tradiční hornictví, jako Bitcoin hornictví, 51% útokem je teoreticky jednoduchý. Pokud se jednotlivé, nebo skupiny, se pro získání 51% z hash energie, pak se horník (y) by mohl iniciovat 51% napadení se. V 51% útoku na, útočící horník (y) by mohly zablokovat transakce tím, že brání některé transakce v získání potvrzení, a ohavně, by mohl znamenat zdvojnásobení strávit mincí obrácením transakcí v blocích, které kontrolují.

Nejnovější 51% útoků bylo dosaženo tím, že napadne drobných mincí sha256 bázi s velkým počtem ASIC, jako Bitcoin je mininghashrate a obtížnost je tak vysoká, že to není snadný cíl. To může být problém pro více Scrypt mincí v budoucnosti, jak Scrypt ASICsare nyní k dispozici, se Gaw horníků, KNC a několika dalších konkurentů, čerpání je ven na neuvěřitelnou rychlostí. To je podstatně těžší s Myriadcoin.

Jako každý algoritmus ovládá pouze 20% v síti, je 51% útočník potřebovat ke kontrole v průměru 51% z každého algoritmu úspěšně zaútočit na síť. Například, pokud někdo přinesl dost ASIC zachytit 80% obou SHA256 a Scrypt, což by samo o sobě velmi obtížné, že by stále pouze částka, která má 32% z celé sítě. Zbývajících 19% by bylo třeba vytesané z algoritmů qubit, přadeno a Groestl, a tam jsou ve vývoji žádné ASIC pro některého z nich.

Logistiky a náklady, získávání, organizování a udržování tak pestrou skupinu důlních strojů za účelem provedení útoku, jako to dělá to velmi nepravděpodobné. Velmi pochybuji, že je jakákoliv skupina, která je schopna efektivně vytáhnout to pryč. Kromě toho, náklady by bylo neúnosně drahé, bez možnosti použití takový útok na zisk v žádném případě.

A co se spojil s jedním z hornictví Myriadcoin své algoritmy?

Který byl nedávno diskutovali vývojáři Myriadcoin, a zdá se, že v pracích v tuto chvíli. Opět, stejně jako každý algoritmus je odpovědná pouze za 20% celkových blokových odměn, Myriadcoin miningcan být nastaven pro sloučené těžby, přes Multi-vPOW, a to způsobem, který je ve skutečnosti mnohem životaschopnější než u jiných cryptocurrencies. Obecně platí, že s jedním algoritmem, se spojil těžba způsobuje jednu minci ovládat druhé. Multi-algo nastavení Myriadcoin dělá to mnohem vyváženější.

Existují nějaké další důležité údaje O Myriadcoin?

Myriadcoin neměl premine má blok odměnu 1000 MYR, a to je maximální možné dodávky mince je 2000000000. Mince má vzestupů a pádů v jeho hodnotu, ale jedinečné technologické aspekty této měně, aby to docela cenný podle mého osobního názoru. To nemusí mít Bitcoin má cenu, nebo anonymitu DarkcoinDarksendor Temného Peněženka, ale ani jeden z nich se zaměřuje na této mince. Vývojáři za Myriadcoin mít jasný plán, a jsou velmi řízený, což je nezbytné, aby kryptoměna skutečně uspět.

Nemohu říci, co se stane v budoucnosti, ale řekla bych, že dávat pozor na Myriadcoin. Já vím, že ano.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Dogecova Dogecar u Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Vědci žádají o dary Bitcoin & Dogecoin

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin

Post Altcoin

Výuka: Aktualizace peněženky Reddcoin POSV na počítači Mac

Post Altcoin

Dogecon SF: strana, která byla překvapivě vážná

Post Altcoin

Co je Namecoin, nejvyšší Bitcoin Merge-Mined Currency?

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

6 nejlepších Bitcoin dolování software

Post Altcoin

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka