Co je Primecoin? Hunter Prime Number | Czech.Lamareschale.org

Co je Primecoin? Hunter Prime Number

Co je Primecoin? Hunter Prime Number

Primecoinis poměrně zajímavý digitální měny. To bylo vyvinuto Sunny King, jeden z stejných vývojářů, kteří vytvořili PPCoin a vynalezl proof-of-sázce

Primecoin neřídí stejnými pravidly jako v jiných měnách, a má vestavěný matematické prospěch. Vzhledem ke způsobu, jakým je těžené, Primecoin skutečně objeví dosud neznámé prvočísla.

load...

Primecoin objevování nových Prvočísla

Primecoin, jako Bitcoinand mnoha jiných digitálních měnách, používá algoritmus proof-of-práce pro těžbu. Nicméně, spíše než pomocí metody Hashcash, která je používána v jiných měnách, Primecoin místo toho používá algoritmus, který vyhledává a ověřuje, konkrétní typy prvočísel.

Tyto typy prvočísel, známé jako Cunningham řetězce (z prvního a druhého druhu), a bi-dvojče řetězců, byli vybráni ze dvou hlavních důvodů:

load...
  • Je pravděpodobné, že mnoho z těchto řetězců, které nejsou nepoužitelně velký, takže stojí za to hledat prvočísla, které je možné ověřit u spotřebitelských kvalitních procesorů.
  • Pomocí vzorce, zahrnující délky hlavních řetězců a Fermatovy testu, vývojáři byli schopni realizovat i obtížnost vzorec, který by zvýšily na převážně lineární rychlostí se zvyšuje hashovací sílu.

Jedním z velkých problémů v účinně dělat tuto práci bylo najít způsob, jak zabránit stejný proof-of-práce byly použity vícekrát. Nicméně, toto bylo také řešen král požadavkem, že původ na vrcholu, což je číslo přímo sousedí s na vrcholu, být dělitelná záhlaví bloku. Protože hlavička blok se změní pro každý blok, a je ovlivněna předchozími bloky, tento požadavek zaručuje, že řešení pro každého bloku je jedinečný.

load...

Primecoin zabezpečen pomocí prvočísel

Prvočísla jsou velmi užitečné. Jsou důležité pro kryptografii, a použitý v mnoha keysecret šifrovací systémy. Čím větší je seznam známých prvočísel roste, a jako hodnotu z čísel se zvyšuje, bezpečnost šifrovacích metod využití je zlepšuje.

Pochopení prvočísla je také pro matematiku na vysoké úrovni, fyzice a inženýrství velmi důležité. Všechny non-prvočísla mohou být vyrobeny ze dvou nebo více prvočísel, přesto prvočíslo sám o sobě nemůže být vytvořen z jakéhokoliv jiného čísla. Prvočísla jsou základními stavebními kameny matematiky. Čím více chápeme o prvočísel, máme více chápeme o matematiku. Čím více chápeme o matematice, tím více chápeme o vesmíru a všechno v něm.

Související zprávy


Post Altcoin

Kickstarter pro Sluice Box Vlastní šifrovací zařízení

Post Altcoin

16 úžasných a užitečných Bitcoin kalkulaček

Post Altcoin

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Post Altcoin

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část II - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Dogecova Dogecar u Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

6 nejlepších Bitcoin dolování software

Post Altcoin

Tři jednoduché kroky k zahájení přijímání společnosti Bitcoin ve vaší firmě

Post Altcoin

Analýza Bitcoin proti Litecoin a Gold proti Silver