Co je Digibyte? | Czech.Lamareschale.org

Co je Digibyte?

Co je Digibyte?

Pro ty z vás, kteří jsou obeznámeni s Digibyte, tady je shrnutí pozadí na této slibné altcoin. Jméno ‚Digibyte‘ byl vybrán v naději, že v budoucnu k tomu být podobný v pojetí k ‚megabajt‘ nebo ‚gigabajt‘, ale pro digitální měny.

Digibyte Stvoření, Alternativa k Bitcoin nebo Traditional Scrypt Cryptocurrencies

Digibyte vznikla v lednu 2014, s malou nebo žádnou fanfár. Měna zahájila obchodování při nízkých Satoshi úrovních a brzy se zvedl v hodnotě na vytvoření „Digishield.“ - pokročilá alternativa k „‚systému Kimoto Gravity Well (KGW), který je používán dogecoin a mnoho dalších mincí ScryptPoW Tyto systémy se používají k ochraně měny z rychlého růstu v důsledku miningpools s vysokými hash ceny, pokusu o zneužití nízké potíže. Algoritmy to tím, že prostě opět zaměřit se na obtíže, mnohem častěji, než bylo možné dříve. V případě dogecoin a Digibyte, to se provádí každých 60 sekund. Z toho důvodu provádění Digishield pomohla zajistit, aby byly výkyvy na burzách jsou přičítány k přirozenému vzestupu a pádu mininghash sazeb, spíše než čerpadel a výpisem manévrů taktovkou chytrý investorů.

Digibyte byla připsána komunit mnoho Alt mincemi za to, že tým velice zdatných vývojáře, které skutečně pracují v nejlepším zájmu své komunity. Tito vývojáři udržet většinou tichou přítomnost na sociální média, ve srovnání s ostatními mladými alt mince, ale jsou evidentně pracují velmi tvrdě, aby zlepšily svou měnu, a podporovat je to uživatelů.

V současné době Digibyte je uveden na devět digitální směnáren a má alespoň 14 těžebních bazény. Digibyte byl vytvořen s cílem být omezena co do množství, na tržní kapitalizací 21 miliard, což je poměr 1000: 1, ve srovnání s Bitcoin. Toto číslo bylo zvoleno s nadějí, že by usnadnil integraci do obchodníka platebních systémů, a vytvořit tak tekutý měnu.

Digibyte nedávného Developments

V posledních dnech Digibyte odhalil své plány, přes Twitter, aktualizovat komunity na ‚nové, zajímavé vývoje‘. To vedlo k masivnímu řetězce retweety přes obec Digibyte, jakož i prostřednictvím mnoha obcích v souvislosti s ostatním měnám. Následně dosti významné nákupní šílenství začalo na burzách, což je hodnota, která zvýší z 35 na 80 satoshis satoshis.

Panika nákupu řádění ochladilo po 48 hodinách, když se hodně očekávaný oznámení se nepodařilo provést. Hodnota mince pak se vrátily zpět a vpřed mezi 45 a 71 satoshis po celý den. Nakonec, vývojáři vydala aktualizovanou peněženku, spolu s video tutorial, před zprávami v souvislosti se změnou na Digibyte algoritmu.

Na CNBC populárního finančního segmentu „Fast Money“ s Brianem Kelly, pravidelný přispěvatel k programu a tvůrce nové altcoin, Nautiluscoin, vybavený a diskutovali Digibyte zdlouhavě minulou noc. Důraz byl kladen na Digishield, který byl realizován v Nautiluscoin jako prostředek byl chráněn před miningpool útoky. Útoky, jako je to v minulosti způsobilo kolaps mince, a nutil vývojáře k oživení.

Se zvýšenou pozorností z masových mediálních platforem, Digibyte komunita očekává zvýšení investory, stejně jako integraci obchodníka. Jsou připraveny pro, a předpokládal, to přidáním stahovatelnou sadu médií na svých nově aktualizované webové stránky. Tato sada má být použita pro účely propagace mince ze své komunity, aby nové investory. Se takových iniciativ na svém místě a plánovaného plánu expanze bude Digibyte věrný naděje, že se zvýší důvěra investorů a důvěra ve vývojovém týmu měny rostou.

V tomto bodě, komunita čeká na nové oznámení od vývojářů. Očekává se, že hlavní změny v algoritmu a zvýšení integrace obchodníka, bude uvedeno v nejbližších dnech. Budeme sledovat situaci, a jakmile nějaké zprávy je k dispozici přidat aktualizaci.

Související zprávy


Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Gems přináší Crypto všem

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část II - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Post Altcoin

Cryptocurrency bitva zelených

Post Altcoin

Myriads EasyMiner přináší Myriadcoin na nové trhy

Post Altcoin

Čtyři fakta o Bitcoinových peněženech, které musíte znát

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Post Altcoin

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoinové peněženky: upřednostňujete webový software nebo byste radši šli mobilní?