Vertcoin (VTC) plánuje změnit algoritmus na Lyra2 | Czech.Lamareschale.org

Vertcoin (VTC) plánuje změnit algoritmus na Lyra2

Vertcoin (VTC) plánuje změnit algoritmus na Lyra2

Vývojáři Vertcoinhave oznámila svůj plán na modernizaci šifrovací algoritmus Vertcoin je od Adaptive-N Scrypt na Lyra2. Tento pohyb obnovuje svůj závazek k ASIC a Multi-Pool odporu a decentralizaci síťového napájení, který je zoufale zapotřebí v altcoin miningcommunity.

load...

Jaké další výhody Má Lyra2 přivést k Vertcoin?

Lyra2 je efektivnější heslo schéma zatřiďování, který nabízí vynikající výkon proti vlastní těžební hardwaru, neboť umožňuje oddělenou kontrolu nad pamětí a zpracování obtížnosti. InScrypthashing tyto dva faktory jsou pevně spojeny. Vertcoin bude první elektronická měna přijmout Lyra2.

Od svého blogu na vertcoin.org

load...

„Vertcoin vždy byla a bude i nadále lídrem v decentralizaci kryptoměna. Lyra2 je přirozeným nástupcem Scrypt poskytovat zlepšení na stejné základní účel - škálování hardwarové potíže. Rozhodnutí přesunout do tohoto algoritmu přichází jako preemptivní úder proti ASIC a tah proti Multipools. Jak mnozí z vás víte, máme několik konceptů v násypce, aby udržel krok s Vertcoin Charter - Vertcoin je [algoritmus] je navržen tak, aby odolal vývoj vlastního těžební hardware a multipool hornictví, zajištění toho, že transakce jsou ověřeny široce distribuované sítě a vyhnout se prodejní tlak, když velká důlní bazény bez rozdílu zaplavit trh s čerstvě ražených mincí.“

load...

Kdy bude Vertcoin přijmout nový algoritmus?

Vývojový tým odhaduje, že tento krok bude trvat několik měsíců testovat a roll-out. Q4 2014 zahájení je plánováno.

Vertcoin obchoduje za 0.000269 BTC v době zveřejnění.Vertcoin úspěšně změní algoritmus na Lyra2REPokračující je věnování ASIC rezistence a GPU přátelské těžba, Vertcoin (VTC) úspěšně vidlicových změnit to algoritmus Lyr2RE. Lyra2RE nahradí Scrypt-N, což má za následek zvýšení účinnosti těžebního a udržuje minci před těžbou ASIC. Změna algoritmu bylo oznámeno v červenci 2014and úspěšně provedena vývojáři nových na mince pod vedením původního vývojového týmu. Z blogu na vertcoin.org:

 ... Lyra2RE zřízenci v příštím odolného éry ASIC pro Vertcoin a nabízí nový low energie důlní volbu pro GPU horníků. Ve skutečnosti, Lyra2RE spotřebovává ~ 30% méně energie ve srovnání s scrypt-n a ~ o 17% méně než X11 (testováno na nVidia 750Ti, ale i jiné poměry spotřeby elektrické energie jsou velmi podobné). To je obrovský stimul k těžbě Vertcoin a bylo přímou odpovědí na volání z naší komunity, aby Vertcoin více energeticky úsporný.

Viz vertcoin.orgor nového závitu na bitcointalk.org pro více informací.


Podcasty, diskuse a video rozhovory jsou nyní k dispozici na mince BriefRychlé aktualizace, pro ty, kteří neviděli změnu. Všechny naše channelvideos YouTube jsou nyní k dispozici na našem hlavním menu pod „Videa“ rozbalovací nabídce. Patří mezi ně: „podcasty“; které jsou pro nás v plné délce, týdenní podcasty; „Diskuse“, které jsou upraveny, 5-15 minute klipy z našich podcastů, které pokrývají konkrétní téma; a „Rozhovory“, které jsou prostě sbírka našimi video rozhovory.

Sekce rozhovor je trochu světla v tuto chvíli. Přesto máme rozhovor s Erikem Voorhees, v spoluzakladatel Satoshi kostky, bývalý ředitel marketingu pro Bitinstant a zakladatel Coinapult, stejně jako Sam Patterson, na provozní podporu vedení pro OpenBazaar, a pár dalších. Budeme pracovat na zajištění více rozhovorů v blízké budoucnosti.

Jestliže jste zapojeni s aktuálním kryptoměna související firmy, systému nebo projektu a chcete chatovat s jedním Evan Faggart nebo já, neváhejte nás kontaktovat.

Také jsme uvažovali s hosty na týdenní podcast. Opět platí, že pokud jste se zabývají kryptoměna a mít projekt byste chtěli diskutovat, ale raději neudělal formální pohovor, který může být lepší volba.

Věříme, že naši uživatelé vychutnat videa Vydali jsme tak daleko, a bude i nadále, aby se více v dohledné budoucnosti. Děkuji vám všem za vaši podporu!


Co je LitecoinLitecoin je v podstatě Bitcoin mladší bratr. Funguje podobným způsobem s několika změnami. Litecoin byl představen na 7. Října 2011 Charles Lee. To bylo v podstatě nepřipouští software Bitcoin a měnit to trochu tak, že by bylo jednodušší mysl a že transakce by bylo rychlejší.

Litecoin je Bitcoin na rychlosti

Vše je rychlejší litecoin. Transakce dostat potvrzena během několika minut (Bitcoin transakce může trvat několik hodin), výtěžek může být provedeno na mnohem méně vyspělé výpočetní techniky a jsou zde k dispozici 4 krát Litecoins než Bitcoins (84 mil na rozdíl od 21 milionů).

Ke konci roku 2013 téměř 24 milionů litecoin byly těženy

Tyto Litecoins, které byly těžené jsou obchodovány především na BTC-E, což je největší burza na Litecoins v tuto chvíli. Vircurex je také považován za důvěryhodný výměnou za litecoin. Můžete si vytvořit svůj vlastní litecoin plošinu pomocí těchto pokynů. Kurz litecoin dnes (05.12.2013) je 35,5 $.

Jak nakupovat Litecoins (PayPal, kreditní karty, hotovost)

Stejný problemthat je relevantní pro nákup Bitcoins s PayPal nebo kreditní karty přetrvává i litecoin. Z důvodu, že neexistuje žádný přímý způsob, jak koupit litecoin s PayPal nebo kreditní karty. Který uvedl, že tato webová stránka vysvětluje řešení, které vám umožní použít jinou výměnu (VirWox) za účelem nákupu litecoin s Paypal.

Pokud si chcete koupit litecoin v hotovosti, asi byste měli podívat do místní skupiny na Facebooku, nebo použijte místní Bitcoins.

Litecoin zdroje

Litecoin.org- oficiálních stránkách litecoin

Oficiální litecoin forum

Litecoin Wiki

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Post Altcoin

Co jsou Altcoins?

Post Altcoin

Co jsou Altcoins a ICO - Bitcoin whiteboard úterý

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Post Altcoin

Dogecova Dogecar u Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Tři jednoduché kroky k zahájení přijímání společnosti Bitcoin ve vaší firmě

Post Altcoin

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Post Altcoin

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Staňte se expertem Bitcoin Safety Expert

Post Altcoin

Jak získat Bitcoins online zdarma: 18 webů, které vám mohou pomoci