VeriCoin ukraden v porušování bezpečnosti Mintpal | Czech.Lamareschale.org

VeriCoin ukraden v porušování bezpečnosti Mintpal

VeriCoin ukraden v porušování bezpečnosti Mintpal

Největší dosavadní výměnou za altcoins, Mintpal, dal se upozornění na jejich stránkách podpory pro upozornění všem zákazníkům Mintpal, že byli napadeni. Uvedli, že cílem tohoto útoku byl stock burzy z VeriCoins.

VeriCoin je „proof-of-kůlu Verified. Proof-of-práce Distributed. Network-Vklad závislá Zájem o“krypto-měna, která se pyšní minimální dobu kůlu 8 hodin, aniž by maximální doba nebo množství kůlu.

Mintpal dal záležet, říká, že jejich bezpečnost byla skutečně porušena, ale to VeriCoin byla jediná věc, převzato z majetku burzy. Zatímco podstatná část VeriCoins byl ztracen v této jistoty porušení, i když Mintpal neřekl konkrétně, kolik bylo ztraceno-VeriCoin a síť VeriCoin nebyla ohrožena a neměl trpět žádné škody, pokud jde o bezpečnost a infrastruktura jsou znepokojeni. Mintpal uvedlo, že byly pilně pracuje už od útoku zabezpečit jak výměnu sám a odebrání proces výměny tak, že další útok, jako je tento se nebude opakovat. Žádné jiné kryptografických měny byly ukradeny v tomto útoku, a výměna je v současné době zpracovává výběry u všech ostatních krypto-mince.

Kromě toho, že slouží jako závan optimismu v následku útoku, tým Mintpal, vývojáři VeriCoin a všechny další významné burzy altcoin pracují na vytvoření pevného vidličku VeriCoin je blockchain, začíná v místě před útokem. Pokud je tato tvrdá vidlice je úspěšná, Mintpal budou moci načíst všechny ukradené VeriCoins a zpracovat všechny objednávky abstinenční VeriCoin. Tým Mintpal také zmínil ve svém oznámení, že budou pracovat na úhradu ztrát, které každá výměna vznikne v důsledku vidlice.

Zákazníci mohou očekávat, že podpůrné linie Mintpal být ucpané a obsazeno v příštích několika dnech, protože se bude zabývat spadem z tohoto útoku. Tým požádal o zákazníky mít trpělivost s nimi v následujících dnech, protože budou pracovat na plné obrátky narovnat veškeré problémy vyplývající z útoku a zároveň zlepšit jejich bezpečnost, aby se zabránilo další narušení bezpečnosti.

Takže i když tato událost odhalil chyby v zabezpečení Mintpal je, a zatímco mnoho VeriCoins bylo ztraceno v rozporu, Mintpal a vývojový tým VeriCoin ujišťuje směnných zákazníkům a uživatelům VeriCoin, že dělají vše, co mohou vrátit ukradené mince, restart proces odnětí VeriCoin burzy, a zlepšit bezpečnost výměny.

Mintpal je jediný největší burza altcoin existují v současné době, které mají dvakrát až třikrát výši činnosti jako Cryptsy, další výměnu altcoin, která nabízí celou řadu krypto-měny, včetně VeriCoin a Bitcoin. Zdá se, že Mintpal nebylo studenou úložiště bezpečně držet své finanční prostředky, které nejsou aktivně používány při transakcích, protože útočník (y) byli schopni přístup akciové burzy z VeriCoin, a bude pravděpodobně mít přístup ke zbytku burzy kryptografických měny v případě, že požadované se. Tato akce jistě nadchne Mintpal, stejně jako všechny ostatní výměny, které ji nepoužíváte, začít využívat studené skladování s cílem udržet své finanční prostředky v bezpečí před budoucím útokům.

Mince Stručná bude nadále sledovat tento příběh a bude poskytovat aktuální informace o možném vývoji, které jsou uvolňovány Mintpal a vývojového týmu VeriCoin.

Hereis Mintpal oznámení v plném rozsahu:

Přečtěte si celistvost tohoto příspěvku.

Před několika hodinami jsme byli bohužel předmětem úspěšného útoku na výměnu. Naše výzkumy ukázaly, že zatímco naše bezpečnost byla porušena, VeriCoin byl cíl. Rádi bychom zdůraznit, že VeriCoin a síť VeriCoin nebyl žádným způsobem ohrožen. Pracovali jsme zajistit výměnu a proces odstoupit od dalšího útoku.

Jak to stojí v okamžiku, kdy platí:

1) jsme ztratili značné množství VeriCoin v útoku, ale pracujeme s vývojáři VRC a všech hlavních burzách na pevný vidlici minci v pozici před útokem. To nám umožní získat ukradené mince a usnadnit všechny výběry. Pracujeme také s různými výměnami vyhovět případné ztráty, které mohou encouter v důsledku požadovaného vidlice.

2) V současné době se zpracovává výběry pro všechny ostatní mince.

Jak jsem si jistý, že ocení, bude naše podpůrné kanály s největší pravděpodobností bude velmi zaneprázdněn v příštích hodinách / dnech, takže mějte s námi.

Rádi bychom osobně rozšířit naše díky vývojářům VeriCoin a dalších burzách, kteří vytáhli všechny zastávky, aby zajistily, že vaše finanční prostředky VRC jsou v bezpečí.

Související zprávy


Post Altcoin

Jak koupit Dogecoin s Paypal nebo kreditní kartou Okamžitě

Post Altcoin

4 jednoduché kroky k přijetí Bitcoin ve vaší firmě

Post Altcoin

Dogecova Dogecar u Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Krátké aktualizace mincí: do roku 2015

Post Altcoin

Jednoduchá metoda k posílení bezpečnosti Bitcoins

Post Altcoin

Prodáváme Litecoins s Paypal za hotovost USD nebo EUR

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin a Revoluce otevřeného bazaru

Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

Jak chránit svou peněženku Bitcoin

Post Altcoin

Proč Reddcoin je sociální měna