Stát Dogecoin | Czech.Lamareschale.org

Stát Dogecoin

Stát Dogecoin

3 Augustus 2014

Atlanta, Georgia, United States of America

Miningis není moje věc. To nikdy nebylo. Bude to v budoucnu? Možná. Ale teď ne. Takže, jak jsem získat moje je koupit. Víte, byl jsem tam. Vzpomínám si, že začátky Bitcoin

load...

Dlouho předtím, než CoinBrief; dlouho předtím, než dogecoin; dlouho předtím, než v Kalifornii deklarován jako oficiální měnu, když představa dalšího kryptoměna znamenalo litecoin. Chalas.

Můj první nákup byl 47 Bitcoins. Trvalo to víkendový výlet přes trajektem z estonském Tallinnu do Helsinek ve Finsku za účelem jejich získání. Setkal jsem se s Jeremias Kangas (zakladatel LocalBitcoins) k dokončení obchodu. V tomto okamžiku, LocalBitcoins to jen webové stránky plácl spolu která by mohla párovat kupující a prodávající s jednoduchým escrow služby. Tam bylo méně než 15 lidí v celé Evropě, které jste si objednali / sell bitcoins z / do. Vybral jsem si Finsko, protože to bylo nejblíže zemí, která mě v té době.

load...

Fast-forward se dnes a mé možnosti, které kupovat a prodávat bitcoins ze jsou neomezené. Fast-forward se dnes existují vše od firmy věnován výtěžek hardwareto dostatek možností peněženky vypracovat Google Play Store kategorii pro ně.

V současné době existují platební procesory, makléřské firmy, restaurace, univerzity a inkubátory založené kolem crypto. K dispozici je 80% z kompletního trhu venku. Dát mu 3 roky, dokud Bitcoin začne brát podíl na forex obchodování.

Viděl jsem, odkud jsme přišli a já to chápu, kam jedeme. Nyní po této touto cestou pokroku, v prosinci 2013, v kráčel dogecoin - měnu lidu. Nebo jak ji definuje Google, „Internet měna“.

load...

Lidi si, že to jen mem „postavený na poslední rok“. Jak to? Je to Bitcoin, ale lepší. Doslova tak. A v poslední době jsem zkontroloval vtipy nevydrží ročně (ty dobré tak jako tak). A pokud dogecoin není král všech vtipů, nevím, což je. Ať už je váš argument je „mnoho mincí“; "Potřebujeme hash"; „omezené použití“; "Obrovský Blockchain"; nebo „mnozí tvrdí“ (hříčky určena), je tu ještě jedna vyvracení pro ně všechny - pružnost. Naše schopnost se přizpůsobit.

-Konec části I-

Související zprávy


Post Altcoin

Co je Ripple? Pohled uvnitř Crypto 2.0

Post Altcoin

Dogecon SF: strana, která byla překvapivě vážná

Post Altcoin

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Post Altcoin

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Průvodce pro začátečníky k provozování vlastního bankomatu ATM

Post Altcoin

SEC předběžné vyšetřování v GAW důlníci potvrdil, a informace unikly

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Tipy pro nové investory

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig

Post Altcoin

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky