Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II | Czech.Lamareschale.org

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II

Minulý týden jsem napsal první díl 6 myšlenek, které si myslím, že šifrovací komunita potřebuje obejmout, a tento týden jsem se dokončit tohoto seznamu. Dříve jsme diskutovali o vztahu mezi energií a crypto a počtu šifrovacích jednotek spojených s cenou. Že je místo, kde budeme pokračovat v tomto týdnu.

load...

4. Nedostatek se nerovná Value42 mince nebyl jediný šifrovací udělat tu chybu, myslet si, že nedostatek automaticky rovnal hodnotu. Ron Paul Coin rozhodlo snížit jejich tvorbu na 2,1 milionu jednotek, pouhých 10% z celkové dodávky Bitcoin. Níže naleznete úryvek z jejich internetových stránkách. (Důraz důl)

Existuje celá řada krypto-mince, že mají velmi vysoký celkový počet mincí (stovky milionů nebo dokonce miliardy). Vzácnost vytváří hodnotovou ne hojnost. RonPaulCoin je postaven na této kvalitě nedostatku, jako je zlato, které Ron Paul tak často hovoří ve prospěch. Z tohoto důvodu RPC má 1 / 10th z celkové dodávky mincí, které Bitcoin nikdy have.Notice korelaci mezi celkové dodávky mincí a cena za mince:

load...

* Hodnota RonPaulCoin bude oficiálně stanovena na burzách. V současné době můžete získat RPC koupí, nebo těžbou ji. Viz kapitola „Začínáme“ 

Vidíte chybu oni dělali? K dispozici jsou dvě skutečnosti, a každý se bude diskutovat v pořadí. Jednak jsou v přímém přirovnáván korelaci s příčinných souvislostí, což je druh nedbalého myšlení jste varoval ve vědě, lékařství, finance, atd Tyto pojmy nejsou synonyma a nesmí být zacházeno jako takové. To je pravděpodobně důvod, proč RPC zaznamenala takový katastrofální pád z $ 37 každý a víčko na trhu ve výši $ 400,000 lednu na $.41 a víčko na trhu ve výši $ 31,000 v květnu bez známek oživení v nedohlednu. Druhou chybou, úzce souvisí s první, je veselý nedorozumění o tom, proč zlato je cenná na prvním místě.

load...

Zlato je tak trochu zbytečné sám o sobě, protože je to příliš měkké které mají být použity, aby se nástroje nebo zbraně. A dokud civilizace vyvíjí elektřina, zlato (vynikající dirigent) není opravdu mnoho, jen vypadat pěkně. To dělá, nicméně, mít poněkud zvláštní vlastnost: není rez, zakalit, nebo úpadek. Že majetek, v kombinaci s jeho snadné čištění, je velmi atraktivní pro kosmetické účely.

Před tisíci lety bylo zjištěno, že při přetahování zlato přes kus břidlice zanechává stopu. A pokud jste znehodnotit zlato smícháním s ničím jiným, můžete změnit typ známky, že zlato za sebou zanechává. To je místo, kde termín „prubířský kámen“ pochází, a že objev zcela změnily svět. Poté, co lidé měli způsob, jak zajistit kvalitu zlata se stal dokonalým prostředkem směny. Látka, která by nikdy rozkládat mohly být vyměněny do nekonečna, putovala z ruky do ruky napříč generacemi, a to bylo dost měkká, aby se snadno pracuje a rozdělena. Lidé se rozhodl, že částka X zlata stálo sada množství zboží, a to je důvod, proč zlato se stalo primární forma měny. Skutečnost, že zlato bylo také vzácné výrazně zvýšena jeho stav, ale rarita samo o sobě nebylo důvodem pro hodnotu. Je to nástroj, ne nedostatek, který dává zlatou hodnotu. Nedostatek byl jen třešničkou na pohár, ne zmrzlina. Jedná se o zjednodušené vysvětlení mimořádně komplikované téma, ale to vám dobrou představu o tom, co mluvím, doufám.

5. „nových“ a „Good“ nejsou synonym EitherAs jsem uvedl dříve, lidé mají tendenci zaměňovat příčinu a korelaci, nebo se domnívat, že jsou synonyma. Další častou chybou je zaměňovat nové a dobré. To je problém, který se neomezuje pouze na kryptografické komunitě v žádném případě, ale je příčinou nekonečného humbuk, jako ‚další velká věc‘ v kryptoměna je každý den propuštěn do značné míry. Charlie Lee vyvinul algoritmus Scrypt opravit některé nedostatky našel v algoritmu Bitcoin je SHA-256, a vyšlo to dobře. Dnes litecoin má čepici na trhu ve výši 300 milionů dolarů dolarů, dole od vysoce $ 1 miliarda a je obecně považována za poměrně bezpečnou investici na dlouhou trať. Bohužel, jak jsme již viděli, úspěch inspiruje imitace, bez skutečného pochopení, a tak se svět rychle zaplavena Scrypt mincí. Většina z nich za předpokladu, absolutně nic, kromě nutnosti chytrý název. Můj osobní favorit příklad tohoto byl BBQ mince, které kromě roztomilé jméno, nemá vůbec nic společného jít na to.

6. Power ConcentratesAs Bitcoin rostla v popularitě během posledních pěti letech více lidí skočil do důlního podnikání. Toto, podle pořadí, vede ke zvýšení obtížnosti nalezení další blok, který je, jak program funguje. Vzhledem k tomu, obtížnost vzrostla, bylo potřeba stále větší množství výpočetního výkonu k vyřešení puzzle. Tak aplikačně specifickým integrovaným obvodem (ASIC) stroje byly vyvinuty k tomu těžbu Bitcoin. ASIC stroj běží pouze jednu žádost, ale to běží opravdu, opravdu dobře. ASIC stroje byly kolem roku 1980, takže je docela pravděpodobné, že Satoshi Nakamoto věděl, že nakonec by byly vyvinuty pro těžbu Bitcoin (I když přiznávám to je pouhá spekulace z mé strany). Jak ASIC staly rychlejší a levnější, výtěžek Bitcoin stala více centralizovaný, což je pravý opak toho, co Nakamoto řekl, že chce. Je to situace, která bude i nadále pouze. The (ospravedlnitelné) strach z těžby ASIC převzetí sítě Bitcoin vedlo mnoho vývojářů mince vyhýbat SHA-256 pro Scrypt. Potenciální zisk Scrypt-ASIC zařízení, nicméně, vedl více než několik inženýrů, aby se pokusili navrhnout takové stroje, které pak vedly programátorům vyvinout X11, X13 a nyní algoritmy. Tento nový přístup zahrnuje několik algoritmů ve snaze být ASIC-důkaz. To je kývnutí na šifrovací anarchistických kořenů Bitcoin, snaze uniknout sítě centralizaci a vrátit věci do decentralizovaného modelu, který Nakamoto podporoval.

Je to ušlechtilý ambice, ale ten, který se obávám, je nakonec odsouzena k neúspěchu. Vědecká definice práce je energie vynaložená v průběhu času. Energie má tendenci se koncentrovat, vyplývající z vysoké koncentraci na nízké koncentraci. Důvod, proč jsem se přinést to, že peníze, je buď náhrada za vykonanou práci, nebo je pobídkou k práci produkce. Proto, peníze jsou energií. Ropa, uhlí a dřevo jsou všechny potenciální zdroje energie, a do určité míry, takže jsou cihly zlata. Stačí jen přijít na to, jak je proměnit v energii. Co odlišuje zlato na rozdíl od ostatních, je, že se jedná o non-podléhající rychlé zkáze zdrojů, jak jsem uvedl výše.

To nás přivádí zpět k místu, kde jsme začali s zákonů termodynamiky. Nic netrvá roste... Nic. Rakovina roste právě kvůli rostoucí, a nakonec zabíjí hostitele. Říše roste do té míry, že se zhroutí pod svou vlastní vahou jako zásobovací linie se táhnou příliš tenký. Ekonomiky rostou do vyčerpání zdrojů kolem nich vede k recesi. Vesmír, v němž žijeme, nakonec se rozkládají na hranici svých možností, pak se zhroutí do velkého křupnutí, polární opak Velkého třesku, že to všechno, nebo nějaký jiný potenciální noční můra fyziky začal. Cryptocurrencies se neliší. Bitcoin rychle rozšířila, ale míra obtížnosti růže, ASIC bylo nutné, aby byly konkurenceschopné. Vzhledem k tomu, obtížnost i nadále stoupat, bude potřeba více zatřiďování výkon, v podstatě běží jen aby zůstal na svém místě. Na druhé straně, povede to k další koncentraci sítě Bitcoin do menšího okruhu lidí, kteří si mohou dovolit ASIC soupravy nutné udržovat síť naživu. A síť je závislý na internetu zůstávají naživu a funkční. Internet, je zase závislý na levných a spolehlivých zdrojů energie a velmi složitým sérii připojení.

Samozřejmě, že tato událost není nutně v blízké budoucnosti. Mohlo by to být za měsíc ode dneška, nebo by to mohlo být 30 let od této chvíle. To vše závisí na vyvážení a inovace.

Nechci předstírat, že vím, jak dlouho Bitcoin se bude pohybovat kolem, nebo tam, kde je v čele. Co já vím, je, že příliš mnoho lidí zapomíná, že všechno souvisí se vším ostatním. To je pravdou, že byla v historii vyjádřil největších myslitelů od Aristotela až Einstein, a kryptoměna není imunní. Myšlení jinak je snem blázna. A blázen a jejich peníze jsou brzy rozešli.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Kickstarter pro Sluice Box Vlastní šifrovací zařízení

Post Altcoin

Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Post Altcoin

Jak chránit svou peněženku Bitcoin

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Proč Reddcoin je sociální měna

Post Altcoin

Nákup a vyřízení

Post Altcoin

Krátké aktualizace mincí: do roku 2015

Post Altcoin

Jak nárokovat svůj Bitcoin Cash a prodávat jej za Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Analýza Bitcoin proti Litecoin a Gold proti Silver