Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I | Czech.Lamareschale.org

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I

Sledoval jsem vývoj kryptoměna za posledních 5 let od Satoshi Nakamoto poprvé představen jeho kreativního myšlení Bitcoin. V té době více než 300 nových Cryptos přišli na scénu, mnoho z nich mizí rychle, ani poznámky pod čarou ve větším historii pohybu šifrovací. Důvodem pro každou chybu byla jiná, a já nechci zabřednout v diskusi o nich. Místo toho bych chtěl diskutovat o nějaké nápady, které si myslím, že šifrovací komunitu jako celek musí přijmout. Některé z nich se může zdát divné, a některé mohou zdát obviňující, ale myslím, že jsem víceméně správné v mém uvažování. Aby byl můj případ, já budu muset jmenovat pár jmen a možná některé lidi urazit. To není můj záměr, je to jen bude jeden z těch nevyhnutelných případech. To není osobní, je to business, takže pojďme pokračovat s tímto porozuměním.

1. Zákony termodynamiky, nemůže být ignorována

Dvě nejdůležitější fyzikální zákony v multivesmíru jsou v 1. A 2. Zákony termodynamiky. První z nich říká, že energie nemůže být vytvořena nebo zničena, pouze ke změně z jednoho stavu do druhého. Druhá uvádí, že nakonec vše rozpadne. Je naprosto nezbytné, aby se tyto dva zákony třeba vzít v úvahu u každé mince developera, a každá mince investora. Ať už těžba s CPU, GPU, nebo ASIC horník, budete pálení elektřinu a elektřina není zadarmo. Dokud budeme řešit problém výroby a spotřeby energie, ale bude stále rostoucí faktorem při dlouhodobé životaschopnosti některého a všechny kryptografické měnám. Nemůžete dostat něco za nic. To je základní zákon, který řídí vesmír, a argumentovat, že bod je hloupost. Když Jackson Palmer vytvořil Dogecoinhe udělal to jako vtip, a všichni, včetně Palmer, byl překvapen, že to trvalo off. Je pravda, že malý Shiba Inu je rozkošný, ale nikdo nemohl tušit, že dóže by vzlétnout jako to udělal. Mnoho lidí však se správně předpovědět, že by došly páry a srážky.

Bitcoin byl navržen tak, aby téměř století zcela mine, a Nakamoto pravděpodobně nikdy předvídal, že dosažení širokého přijetí hlavního proudu. Určitě ne v prostoru desetiletí. Dóže, na druhou stranu, byl navržen pro specifické účely většinové přijetí na vytvoření „sklápěcí měna“ a byla navržena tak, aby 80 miliard jednotek. Pak bylo rozhodnuto, že k jejich výrobě na dobu neurčitou, což je situace, která pluje tváří v tvář zákonům nabídky a poptávky. Bez omezení na jejich výrobu, tam bude brzy bez ziskovost díky stále rostoucí nabídkou a konstantní nebo rostoucí, výrobní náklady. Jakmile se ziskovost spadl, motivace pokračovat v práci bude snižovat, a horníci by se přesunout na zelenější pastviny. Jak můžete vidět v následující tabulce, cena dóžete byl konzistentně dolů svahu. Všimněte si, jak dóže špičatý v lednu v reakci na komunitě odesláním jamajský bobovou tým Soči. Pak se opět špičatý v únoru před dropping.Another menší, špice výsledkem úspěšného sponzorství Josh Wise v NASCAR. Za to, že se hodnota trvale klesla. Na výše grafiky je 30 dnů snímek trhu dóžecí. Porovnáním dvou grafů můžete vidět, jak se dóže pryč z 60 milionů milionů $ do 30 $ do 90 dnů. Není náhodou, že v současné době 80 miliard dóže v oběhu, s dalším očekávaným 20 miliard do konce roku. Zatímco tam byly několik podniků, které se v poslední době začaly přijímat Doge jako způsobu platby, neočekávám, že tento trend bude pokračovat. Není žádný důvod k tomu, aby tak učinit v případě, že hodnota pokračuje v poklesu. A bude i nadále klesat as více a více dóžete přijít do existence, což vede k hyperinflaci. Proč bych měl přijmout DOGE hodnotě at.00049 ráno vědět, že to bude pravděpodobně worth.00045 pouze tehdy, když zavřu obchod? Bitcoin má těkavé cenové výkyvy, ale protože bylo známo, že by někdy být vyroben jen omezený počet bitcoins, komerční přijetí bylo vypočítané riziko vyrobeny s dlouhou pohledu v mysli. Nikdy nebude konec dodávky dóžete, a proto není důvod očekávat, že cena stále stoupá. Dokonce i když Doge byl přechod algoritmy pro POS a / nebo sloučit vytěžování, že cena je nikdy stoupat.

2. Větší není nutně lepší

Četné jiné mince, vidí úspěch dóžete, a zcela jej nedorozumění, skočil do rozjetého vlaku a rozhodl nesmyslně vysoká čísla byla ‚příští velká věc.‘ Kittehcoin (25 miliard), Infinitecoin (90 miliard), a další mince se rozhodli, že by sesadit Doge a stal novým miláčkem Internet. A všechny z nich byly neúspěšné, k velkému překvapení poměrně málo pozorovatelů, včetně mě. Pokud jste mi řekl, že v roce 2011 krypto měna se psem za maskota by naprosto rozdrtit DVA cryptocurrencies s kočičí tématikou (Kittehcoin a Catcoin) bych se smál vás. A přesto se to stalo. Důvodů je mnoho, a já jsem si jistý, že někdo bude psát „Jak Doge Beat kočkovitých šelem“ a budu rád četl ten článek, protože mě baví učit se novým věcem. Nejabsurdnější příkladem tohoto více mincí = větší popularitu závod, v mé mysli, je XXL mince, která slibuje, že k vydání „2,800 miliardy (SIC).“ Chcete-li vám referenční rámec, proč je to směšné (v případě, že to není okamžitě zdánlivý), lidská populace je 6000000000. To znamená, že každý muž, žena a dítě na této planetě mohl dostat 400 z nich XXL mincí, a tam by ještě zbylo. To do značné míry zaručuje, že nikdy stát za nic moc.

3. Méně není vždy více

Zřejmý take-away z výše uvedené lekce je, že byste měli omezit počet mincí vyrobených, ano? Koneckonců, Bitcoin je kódován pouze produkovat 21 milionů kusů, celkem. I když každá z nich může být rozdělen na 8 desetinných míst, stále zůstává Bitcoin schopen ovládat významnou sílu na trhu, a to i s počtem bitcoins, které byly nenávratně ztraceny v prvních dnech, než se ve skutečnosti měli žádnou skutečnou hodnotu. (Nemluvě o tom, Satoshi Nakamoto je obrovské podniky.) Pracující na principu vzácnosti, a pravděpodobně se snaží dokázat, že dogecoin nebyl nejhloupější nápad zasáhnout silné šifrování, někdo vytvořil 42 mince, odkaz na Douglas Adams klasické „Stopařův průvodce pro galaxie.“bylo by pouze 42 z nich někdy produkoval, což je situace, která vedla k nesmyslně vysoké počáteční hodnotě $ 800,000. Netřeba říkat, že bublina praskla téměř okamžitě a cena se krátery na $ 9,000. That strmého havárii, mimochodem, mě přivádí k dalšímu bodu... Která bude pokryta příští týden, v části druhé.

Související zprávy


Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Post Altcoin

Sex a jediný Bitcoin

Post Altcoin

Výuka: Aktualizace peněženky Reddcoin POSV na počítači Mac

Post Altcoin

Rozhovor: Brandon Kurtz z Vertcoin Athlete

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Je to o Blockchain, ne Bitcoin

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Prodáváme Litecoins s Paypal za hotovost USD nebo EUR

Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením