Rise of Potcoin | Czech.Lamareschale.org

Rise of Potcoin

Rise of Potcoin

Nebylo ještě ani měsíc, co jsem naposledy reportedon válce za srdce a duši konopí kryptoměna, ale myslím, že to je bezpečné říkat, že válka skončila. Levná copy-paste zlodějna se objevil na scéně a byl široce ignorován, zatímco Dopecoin nadále klidně existovat, číhající ve stínu pohybu šifrovací i když není ve skutečnosti nic jiného, ​​než zabírají místo dělá, ale ve skutečnosti byly tam jen dva kandidáti: Potcoin a Cannacoin.

load...

Na okamžik se zdálo, jako by Cannacoin ve skutečnosti může učinit výkon tah jako vývojový tým produkoval hladkou nové webové stránky, je však doplněna přítomnost minci k druhé výměně krypto, Bittrex, což mohly potenciálně využívat dvě místa, kde by mohly koupit cannacoins. Dokonce oznámila své první místo na trhu a dodává tolik potřebný nástroj k jejich mince. Nicméně výběr zboží bylo značně omezené, a to navzdory neustálé ujišťování, že vývojáři byli při jednání s největšími jmény na trhu Washington State MMJ.

load...

Doposud se tyto pokusy o získání důvěryhodnosti, a podíl na trhu, se nepodařilo mít požadovaný efekt. Cena Cannacoin nadále klesat, až na $.00927755 jaký byl v době psaní tohoto článku (6/21/2014 8:31) s žádný důvod očekávat, že tento trend skončí. Jak je patrné z níže uvedeného grafu, Cannacoin viděl některé ostré hroty v ceně, z nichž každá se shoduje s aktualizací výše uvedených, ale celkový trend je směrem dolů.

Potcoin, na druhé straně, byl dělat vážné, určená pohyby ve snaze stát se dominantní silou na konopí scéně, takže téměř každý den ohlášení o skutečných skutečným vývojem. Stejně jako Cannacoin, oni také přepracovány jejich webové stránky (i snaggingthe.com přípona) udržování jejich klasickou stříbrnou-bílo-zelená motiv ještě jít na skvrně, design 21. Století, který je nepopiratelně sexy.

load...

Dev tým přesunul své sídlo do Starého Montrealu a ztrojnásobil počet obchodníků akceptujících Potcoin až 22, včetně Amsterdam-založený Azarius, je pothead oblíbený od roku 1999.

Mají také spojila své síly s Potcoin přispěvatel (a kolegy krypto novinář) Bobby Gooding, lépe známý jako Ironhammer5, aby navrhlo Potfunder dav-financování webu, jehož první kampaň financovat výzkum léčení vrozené vady syndrom fragilního X. Do 3 dnů, které Potfunder byl on-line, že přidal další charitu, konopí, zdravotnictví, nezisková sídlem ve Velké Británii, a prémií pro open-source Potcoin peněženky.

Tato zpráva byla pozdravil velice příznivě na trhu, jak je vidět v níže uvedeném grafu, kde je cena Potcoin lze vidět na více či méně stabilním růstovém trendu. Cena se pohybovala jako inovátory a sobecké horníci dumpingové své podíly v reakci vzestupných klíšťata, ale všimněte si, jak poklesy jsou zřídka strmý.

Minulá výkonnost není nikdy zárukou budoucích trendů, nicméně, ale mám důvod k podezření, že Potcoin se chystá vypuknout v hlavním způsobem. A ten důvod byl představen včera, když Potcoin debutoval theirpre placených Potcoin karty, herní měnící pokrok v distribuci kryptoměna. Největší překážkou v přijetí spotřebitelském kryptoměna je přístup, a předem zaváděné karty budou rozbít tuto bariéru a zároveň urychlovat přijetí obchodníka, vytvářet pozitivní zpětné vazby cyklus, který bude řídit cenu Potcoin vyšší.

To je teorie, v každém případě. Pouze čas ukáže, jestli tato strategie bude úspěšná, ale Já za sebe bude pečlivě sledovat to. Potcoin bude zastoupena na San Francisco Cannabis Cup v červnu 28-29, kde hodlají distribuovat Potcards jako součást jejich letní propagace Potcoin.

Související zprávy


Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou

Post Altcoin

Sex a jediný Bitcoin

Post Altcoin

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Post Altcoin

6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin

Post Altcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Post Altcoin

Co je Ripple? Pohled uvnitř Crypto 2.0

Post Altcoin

Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován

Post Altcoin

Jak získat Bitcoins online zdarma: 18 webů, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč