Jesse Powell Ripple odstoupí | Czech.Lamareschale.org

Jesse Powell Ripple odstoupí

Jesse Powell Ripple odstoupí

Po událostech z pátečního článku, předního světového krypto postavou, Jesse Powell, dominový člena představenstva, oznámil svůj záměr část cesty s neklidné alt mince.

Zvlnění je konfrontován s dalším hlavním neúspěchem po fiasku zahrnující Jed MacCaleb oznámením, pro investory na fóru, popisující jeho plány na likvidaci celistvost svých XRP podniků. Fellow člen představenstva a průkopník investor XRP pan Jesse Powell, nyní přidává k obavám investorů po jeho odstoupení z rady. Nové strasti bylo přičítáno ‚dominový efekt‘: bouřlivém poklesu hodnoty XRP je.

load...

Pan Powell dělal jeho rezignaci rozhodnutí zveřejní vyvěšením na subreddit pro Ripple. Měl vyjádřil velmi osobní hledisko likvidaci oznámení Jed MacCaleb a důvodech svého rozhodnutí odstoupit z hrací plochy:

„Dnes jsem předložil svou rezignaci z rady Ripple Labs. I když mi záleží na lidech, kteří tam pracují a přeji společnost nejlepší, nemohu osobně nadále podporovat podnikání. Domnívám se, že technologie a protokol držet velký slib, a byly od začátku, což je důvod, proč jsem byl poprvé investor společnosti. Vzhledem k tomu, Jed odchodu vedení společnosti přijalo jiný směr. Je smutné, že vize Jed a já jsme pro projekt v prvních dnech bylo ztracený."

load...

Nedostatek solidarity

Jesse Powell slova projevovala naprosté zděšení nad nedostatkem správného rozhodování zvlnění. Zejména rozhodnutí, které nechá obrovské množství XRP se bude konat v klíčových členů, jako Jed MacCaleb. Powell byl převzal držení dostaly ke klíčovým členům v pozici úřednické, a že by se vrátil na stabilitu XRP byla založena. Ale jak nyní víme všichni moc dobře, že to není případ
Jed MacCaleb.

Pan Powell domnívá, že tato likvidace podniků vedlo k němu ztratil důvěru ve směru a budoucnosti zvlnění. Pan Powell to zdůraznil zjevně s tímto prohlášením:

„Jsem už důvěru v řízení ani schopnost společnosti zotavit z matoucí přidělování zakladatelů k sobě ve výši 20% z XRP, který jsem doufal donedávna by být vrácen. Před Jed odchodu od Ripple, měl jsem požádal zakladatele vracet XRP společnosti. Jed souhlasil, ale Chris odmítl docházky do slepé uličky. To odpoledne, vrátil jsem alokační diskusi s párem a opět tam, kde bylo otevřeno Jed, Chris byl nepřátelský.“

load...

Snad jako dodatečný nápad, pan Powell dodal, že žádné nepřátelství nebo zlá vůle byla určena pro lidi, kteří pracují v organizaci zvlnění má, a že jeho rozhodnutí rezignovat byl kvůli jeho neschopnosti přijmout a odpovídají současným zaslané rozhodnutí se rozvinuly.

„Jako investor, samozřejmě doufám, že zvlnění Labs budou překonávat své překážky a dokázat svou nedůvěru na místě. Bohužel, na rozdíl od zakladatelů, nemám pruhy XRP na skládku, pokud si nemyslím, že to funguje out.“

Vlnky a vlny

S nedávnými velkých rozrušení v hlavního týmu zvlnění je, důvěra investorů a morálka je na historickém minimu. Převážná část odporu se skládá z investorů dumpingových XRP u zběsilé rychlosti a masivní množství. Hodnota XRP pokračuje sklouznout do propasti, jeden, že investoři nejsou jisti lezení zpátky ven. Zatímco malá hrstka investorů, kteří věří v technologickém potenciálu Ripple se drží na, drtivá většina se obávají, že další klíčové členy týmu v Ripple budou následovat Jed MacCaleb své vedení a přistoupit k likvidaci jejich držení v blízké budoucnosti.

Exit Jesse Powell z Ripple pouze znamená konec pracovního poměru. Pan Powell je CEO šifrovacího směnárna, Kraken. Kraken začal být populární mezi obchodníky, a to není pochyb o tom, že Jesse Powell nebude mít žádný nedostatek zapojení a nových investičních příležitostí v rámci kryptografické světě.

Skutečná ztráta náleží vlnění, investoři mohou vidět toto jako projev nestability v jádru společnosti. Pokud Ripple je přečkat tuto zkoušku, musí udělat vše proto, co může stabilizovat hodnotu XRP, zvýšit a nakonec znovu získat důvěru svých investorů, a kultivovat své dřívější postavení jako vrchní uchazeč k Bitcoin.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Fluttercoin: nová myšlenka v alternativách k Bitcoin

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Jednoduchá metoda k posílení bezpečnosti Bitcoins

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig

Post Altcoin

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

Post Altcoin

Cryptocurrency bitva zelených

Post Altcoin

Mastercoin a Omniwallet Beta

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)