Ripple Implozion | Czech.Lamareschale.org

Ripple Implozion

Ripple Implozion

Alt mince známý jako Ripple (XRP) utrpěla velkou ránu je to hodnota, poté, co jeden z jeho vývojářů, Jed McCaleb, oznámila své plány prodat své osobní držbu Ripple v příspěvku na palubě fórum zprávy. McCaleb je známá postava ve světě šifrovací měny a počáteční vývojář Ripple, údolí křemíku projekt financovaný zvažován mnoho být top kandidátem na Bitcoindue na to masové financování ze strany právnických osob.

load...

Ve své šokující oznámení, McCaleb byl citován jako pořekadlo: „Protože mám nesmírnou úctu k členům komunity a chci být transparentní, jsem veřejně oznamovat toto, než začnu. Takže stačí pozdravem.“Členové fóra vyjádřili své zklamání a šok, a někteří dokonce pochybovali o pravost oznámení. Pan McCaleb se vrátil k soudu, aby určil, že on by udělal malou platbu od digitální peněženku s velmi velkou bilance XRP takovým způsobem, který jiní mohli ověřit pomocí podpisu. Aby bylo možné rozptýlit pochybnosti o jeho totožnosti a záměry, jak je uvedeno v poště.

load...

Ripple- Unikátní alt mince s potenciálem

Stejně jako původní decentralizované krypto měnu Bitcoin, Ripple umožňuje transakce, které mají být provedeny formou blockchain. Ale to je místo, kde podobnost končí ve srovnání. Bitcoin používá dražší a energeticky náročný proces, aby ověřila všechny transakce v jejich blockchain tím, že horníci přispět k procesu s jejich hash sazbou moci.

Zvlnění systém je diametrálně odlišná v tomto aspektu. Využitím ‚brány‘, vytvořené prostřednictvím svých partnerství s třetími stranami, jako jsou banky, peníze vysílačů a zahraničních burzách, tyto brány tvoří síť o schválení transakce ze uživatelské základny zvlnění je. Zvlnění funguje jako cestách mezi mechanismem pro své partnery a uživateli. Tyto transakce jsou ověřeny a obchodované pro IOUs označené v národních měnách, a proto jsou uživatelé na celém světě si mohou vyměňovat peníze levně bez odeslání přes obtížné a časově náročné infrastruktury mezinárodního bankovního systému. Toto nákladově efektivnější metoda byla velmi chválil za druhý nejlepší inovace ve finančním sektoru, kde jsou mnozí frustrovaný na více místech a problémových procesů s tvorbou globálních transakcí.

load...

Zvlnění je jedním z mála alt mince, které se podařilo získat podporu velkých investorů a investičních částek. Je odvolání přilákaly investory prostřednictvím rizikového kapitálu firmy jako Lightpeed Venture Partners a Google Ventures s příspěvky ve výši asi 6,5 milionu $. Nejedná se často opakuje v případě jiných alt mincí, které se spoléhají na technologických vylepšení a nových vývoje, zachytit investorship z řad průměrné šifrovací nadšence.

Kontrola poškození

Ostrý olovnice ve čtvrtek po šokující oznámení Mr.MacCaleb byl zničující 65% pokles hodnoty zvlnění je.

Tým a projektové vedoucí rozvoje na XRP touží řešit nespokojenost XRP je investors- mnoho z nich se zabývají tím, jak se zdá firemní esque struktura klesly míč při rozhodování o tom, jak byl hodně XRP distribuovány a držení klíčových členů, jako Jeb McCaleb.

Jeden z XRP je spoluzakladatelů, Mr.Arthur Britto pokusil rozptýlit situaci a rozptýlit tyto obavy pociťují investory na diskusní fórum desce společnosti vlastněné.

„Slyšeli jsme a sdílet svůj zájem o přidělení XRP zakladatelů,“ Mr. Britto napsal v příspěvku provedené jménem firmy. „Před dnes jsme pracovali na XRP zakladatelskou zamknout plán... Můžete si být jisti, že dumping událost, jako se to nestane z jiných spoluzakladatelů.“ Pan Britto také dodal, že „krátkodobé termín cena XRP nebrání naši schopnost realizovat na vizi. Naše společnost je dobře financovány. Nejsme závislí na XRP.“

Jeho je nepotvrzené v tuto chvíli, pokud jde o budoucí plány pana McCaleb, hodně hledal po talent uvnitř kryptografických světě. Kromě Ripple, Mr.McCaleb bylo známo, že pracují na unaffilated projektů pro jiné subjekty. Jestliže jeho minulé úspěchy jsou jakékoliv známky jeho obchodní prozíravost, to je bezpečné předpokládat, jeho nové snahy budou v budoucnu dobře známo, že přinejmenším. Před založením vlnění, pane McCaleb také tvořil nyní notoricky známý výměnu Bitcoin Mt. Gox v roce 2010, který byl později prodán Mark Karpeles, na beleagured CEO čelí žalobu na různé poplatky. Mt. Gox zhroutil koncem roku 2013, a žádal o konkurzní ochranu v roce 2014.

Na různé související šifrovacích dílčích reddits došlo závan XRP investorů, kteří chtějí skočit loď do jiných investic, jako jsou Reddcoin, dogecoin, Karma, a dokonce Darkcoin. Jsou to investoři, kteří mají pocit, že byli ponecháni drží tašku v důsledku dohledu ze strany vedení XRP je. Mnohé z nich jsou touží jezdit na vlnách úspěchu, který Darkcoin je obdařena. Na krypto výměně Mintpal, což představuje nárůst o 57% vedlo mnoho investorů spekulovat, jestli to je další velký podnik na šifrovací světě.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Gems přináší Crypto všem

Post Altcoin

Úvod do obchodu Bitcoin

Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Čtyři fakta o Bitcoinových peněženech, které musíte znát

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)