Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě | Czech.Lamareschale.org

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Jako aktivní člen komunity Reddcoin, stejně jako někoho, kdo často psané články o Reddcoin a je to vývoj, I byl umožněn přístup k beta verzi této nové peněženky. Já jsem teď měl možnost používat jej na nějakou dobu, a rád bych se podělil o své názor na to, co dělá pravá, a to, co chybí.

Přehled Reddcoin sociální Peněženky Vlastnosti

Twitter v Reddcoin sociální Wallet

Jak je to docela aktivní na Twitteru Reddcoin, je to skvělý tah. V současné době existují dvě karty vztahující se k Twitteru, a každý z nich má jedinečný účel:

1. Záložka „Oznámení“, pro oficiální oznámení Reddcoin

Tato karta zobrazuje nejnovější tweety @Reddcoin, a tak poskytuje uživatelům snadný způsob, jak vidět to, co se říká, pomocí oficiálního Reddcoin týmu. Kliknutím na tweet se otevře webový prohlížeč uživatele přímo k tomuto tweetu, čímž dává možnost číst odpovědi, Retweet nebo reagovat samy. Chytil jsem sám kliknutím na tento poměrně často, a to rozhodně zvýšila objem @ Reddcoin své tweety, které jsem četl.

2. Na záložce „Zprávy“, pro obecné tweety #Reddcoin

Karta News má dvě možnosti, jeden pro Reddit, a jeden pro Twitter. Je-li zvolena Twitter, jsou zobrazeny poslední tweety, které obsahují #Reddcoin. Za sociální měnu, což napomáhá poskytnout vhled do toho, co komunita mluví, a ještě jednou se mi to tleskám.

Celkově lze říci, integrace Twitter je naprosto bezproblémové, a dosáhne přesně to, co se zdá, jako by to. Tento produkt je v beta verzi, takže jsem si jist, že tyto funkce budou ještě upřesněny, pokud jde o čas, ale jsem ohromen vývojem tak daleko.

Reddit v Reddcoin sociální Wallet

Stejně jako s Twitter, integrace Reddit poskytuje uživateli přímý přístup k Reddcoin subreddit. Tento přístup se nachází pod záložkou „News“, vedle novinek Twitter #Reddcoin. To poskytuje přístup k nejnovějším míst v subreddit a následuje spolu s tématem kartu Twitter „News“, jak Reddcoin komunita se většinou soustřeďuje na Reddit a Twitter. Tam není moc co říct o tomto tématu, protože se domnívám, pod screenshot mluví samo za sebe.

IRC Chat v Reddcoin sociální Wallet

Zdaleka největší kreslit, a nejpůsobivější rys v této peněžence je jeho integrace s kanálem freenode #Reddcoin IRC chatu. Je-li karta Chat kliknutí se zobrazí obrazovka žádající o uživateli zadat chat přezdívku. Nicméně, pokud se uživatel rozhodne přeskočit, že jeho výchozí náhodně číslované „Reddlet“ jméno.

Jakmile se připojují klepnutí, uživatel se zapustí do Reddcoin IRC kanálu, a mohou svobodně povídání. Reddcoin kanál je vždy plná lidí, ale někdy může být trochu pomalý. Nicméně předpokládám, že se bude měnit trochu jakmile tato peněženka opustí beta a stává standardní peněženka Reddcoin. S tak mnoho uživatelů jsou prezentovány s IRC chatu, aniž by bylo nutné dělat nic jiného než kliknutí dvě tlačítka uvnitř jejich peněženky, IRC pro Reddcoin je pravděpodobné, že bude docela živý.

Z různých funkcí, které tato peněženka přináší tento člověk cítí nejúplnější. Je to opravdu dává Reddcoin pocitu bytí „Sociální měnu.“

Aktualizováno Interface v Reddcoin sociální Wallet

Staří funkce Reddcoin peněženka naprosto v pořádku, ale vypadá téměř přesně stejné jako generický peněženky pro stovky dalších mincí. Nový design ve Reddcoin sociální Peněženka je elegantní a přináší některé osobnosti na Reddcoin Brand. K ilustraci toho, zde jsou některé z aktualizovaných obrazovek ve srovnání s klasickými peněženky obrazovek.

Reddcoin Dashboard

 

Reddcoin "Odeslat" Screen

Reddcoin "Příjem" Screen

0

1

Funkčně tyto aktualizace udělat jen velmi málo. Nicméně, oni jsou velmi esteticky, a mohly by být vyvinuta, aby další funkce, které nejsou přítomny ve standardním modelu peněženky.

Moje Žádosti o Wallet funkce Reddcoin sociálních

Všechny dodatky k Reddcoin sociální Wallet jsou skvělé podle mého názoru, ale některé by mohly být zlepšeny na docela dost. Samozřejmě, že to peněženka je v beta verzi, a vím, že poměrně málo funkcí jsou přidány v budoucnu, ale tady jsou aktualizace, které bych chtěl vidět:

  • Spíše než vyžadovat prohlížeč k otevření Twitter či Reddit příspěvky, měla by mít možnost otevřít stránky uvnitř peněženky.
  • Uživatelé by měli mít možnost se přihlásit do svých účtů na Twitteru, nebo Reddit přes peněženku.
  • Facebook by měla být integrována.
  • Spíše než být omezena na Reddcoin stránek, dát uživatelům možnost sledovat jiné profily, hashtagů, subreddits, atd. Vím, že to zní pult intuitivní tým, který se snaží vybudovat značku, ale jakmile uživatel používá peněženku, jsou již zájem Reddcoin. Větší volnost tímto způsobem by poskytnout uživatelům skutečný důvod jej použít jako jejich centrem pro sociální sítě, spíše než jen pro Reddcoin.
  • Sklápění musí být provedena u všech těchto sociálních sítí, a na IRC kanálu. Na IRC chatu kanál, by bylo pochopitelné, pokud zvratu byla omezena na uživatele, kteří používají sociální peněženku, protože by to dát způsob, jak svázat uživatele do peněženky, aniž by bylo nutné pro zprostředkování tipbot.

Samozřejmě, že i bez těchto příměsí, nový Reddcoin Social Wallet je ligy před konkurencí. Jsem velmi ohromen s tím, a to bude skvěle pracovat s přechodem na POSV. I když jsem mohou mít funkce, které jsem si přeje, aby dodal, že bude jen třešničkou na dortu.

Opět se Laudney, Hoppipoppipolla (tvůrce peněženky), a zbytek týmu Reddcoin tleskám ti. Skvělá práce. Neustále v pohybu vpřed, a zůstat několik kroků před konkurencí. Pokud se vám podaří, pak jsem se očekávat, že REDD po ​​nějakou dobu.

Související zprávy


Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Post Altcoin

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Post Altcoin

Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít

Post Altcoin

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Post Altcoin

Investiční strategie

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Myriads EasyMiner přináší Myriadcoin na nové trhy

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak se dostat Bitcoins - Průvodce získáním Bitcoins rychle a zdarma v roce 2018

Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners