Reddcoin odhaluje Sociální peněženku, aktualizace POSV a sociální platformu | Czech.Lamareschale.org

Reddcoin odhaluje Sociální peněženku, aktualizace POSV a sociální platformu

Reddcoin odhaluje Sociální peněženku, aktualizace POSV a sociální platformu

Reddcoinis měnu, že jsem byl po nějakou dobu, a většina z komunity byl trpělivě čeká měnu uvolňovat, a přejít na, Poof majetkové Velocity

POSV).

Včera Laudney, vedoucí vývojář Reddcoin, oznámil, že se „zítra Oznámení bude krátce po zablokování 190,000.“ Zatímco většina Očekává se, že to bylo oznámil, že se blíží vydání POSV, skutečné announcementwas něco mnohem většího.

load...

Reddcoin Social Wallet

Nejen, že je POSV blíží veřejnou beta verzi, ale také zcela nový typ peněženky, která je známá jako „sociální peněženku“, byl vyvinut. Tato peněženka je:

Vůbec první plně funkční kryptoměna peněženka, který integruje různé společenské funkce, jako IRC chat, novinek, a úřední oznámení

To byl navržen tak, aby byly snadno rozšiřitelný a mnoho dalších společenských funkcí, jako je hudba, video, hry, budou zavedeny po jednom v nadcházejících měsících. Sociální peněženka zvyšuje zapojení uživatelů, a spolu s PoSV, zvyšuje bezpečnost sítě, a zapadá do s cílem Reddcoin k získání větší sociální měnou digitálního věku.

load...

Sociální peněženka má zcela nový design, uživatelské rozhraní, které umožňuje tradiční QT UI vypadat zastaralé. To může působit jako aplikace místní plochy nebo práci s démony běží na vzdálených serverech přes šifrované volání RPC. Je to plně funkční na Windows, Linux a Mac OS X.

Sociální peněženka se již používají vývojáři Reddcoin na denní bázi. Počínaje ode dneška každý den budeme rozesílat pozvánky do Top 10 přispěvatelů of the Day se k nám připojili v beta testování. V příštích týdnech, sociální peněženka bude k dispozici všem.

load...

 Sociální platforma

Developer pokračoval neurčitě zmínil „příští generace sociální platformy“, který byl velmi omezený na to Popis:

Cílem Reddcoin je obohatit a usnadnit lidskou sociální interactions.Our příští generace sociální platforma je také pod aktivním vývojem. Výklopné napříč všemi sociálními sítěmi bude důležitou složkou platformy, ale to není všechno. V této fázi jsme záměrně velmi tajnůstkářský o podrobnostech platformy kvůli konkurenčních důvodů. V letních měsících, budete se dozvědět více o velký obraz a podrobnosti.

Osobně jsem zastáncem Reddcoin protože před tím, než je start, a dokonce investovala malou částku v původním Ipoc. Které by mohly učinit ze mě trochu zkreslené, ale myslím, že tento vývoj a obrázky hovoří samy za sebe. Pokud tým Reddcoin může vytáhnout to pryč, bude to velký krok kupředu, a ukazují inovace, které je možné v digitální měny světa. I plně očekávají, že mnoho dalších dev týmů se pokusí napodobit tyto programy a systémy, ale při rychlosti co se v současné době děje, bude tým Reddcoin vždy zůstat jeden (nebo tři) kroky dopředu.

To bude zajímavé sledovat, a můžete očekávat, že mince Stručná vás udrží aktuální informace o nejnovějším vývoji.

Související zprávy


Post Altcoin

Co je to Dogecoin

Post Altcoin

Jak získat vlastní adresu Bitcoin

Post Altcoin

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

Příručka krok za krokem k vypalování vlastního Bitcoin uzlu

Post Altcoin

Úvod do obchodu Bitcoin

Post Altcoin

Jak chránit svou peněženku Bitcoin

Post Altcoin

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Cryptocurrency bitva zelených

Post Altcoin

Mastercoin a Omniwallet Beta