Proč Reddcoin je sociální měna | Czech.Lamareschale.org

Proč Reddcoin je sociální měna

Proč Reddcoin je sociální měna

Reddcoin

Sociální měny, je relativně nový kryptoměna, ale rychle získal trakci. To má nejrychleji rostoucí subreddit, ve srovnání se všemi ostatními digitálními měnách, a tímto tempem projde litecoin během příštího měsíce. S obrovskou bloku odměnu 100.000 ve srovnání s Bitcoin's25, mince je dostatečně likvidní, aby bylo možné tipy, které mají být udělen svobodně, první gól uvedeno vývojáři, která byla.

load...

Reddcoin má aktivní Vývojáři

Vývojáři Reddcoin byly velmi tvrdě pracuje na zlepšení minci, od startu až po současnost, a pravidelně aktualizován na internetových stránkách, peněženky, a stránek sociálních médií, jako je například Reddit a Twitter, aby se zasadila o myšlenku, že Reddcoin je sociální měny. Na vrcholu se, že jim záleží, a podílí se, komunity, což je to, co dává minci je to síla.

load...

Reddcoin má obrovský společenství

Co dělá Reddcoin tak zvláštní, je sociální aspekt za ním, s rostoucím komunitou nosné cíle stanovené by to vývojářům. Byl postaven, které mají být volně sdíleny, ale uživatel přeje, a to prostřednictvím všech sociálních sítích.

Reddcoin dává Společenstvím způsob, jak být odměněn za efektivní komunikaci myšlenky, nebo podporu projektů, a zároveň zvýšit hodnotu samotného Reddcoin najednou. Vývojáři požádat o zpětnou vazbu o projektech pravidelně, a uživatelé ochotně vytvářet své vlastní projekty na poskytování podpory, nebo zlepšit použitelnost, svým vlastním způsobem. Nyní, s novým vysílacího systému, členové komunity mohou spojit své hlasy tak, že výbuchy sociální média s myšlenkami a cíli projektu, ale aniž by bylo nutné neustále spam.

load...

Reddcoin „Redd API“ Dělá Snadná integrace

Nyní s nedávným vydáním API, další lze snadno provést s Reddcoin než jakýkoli jiný mince. Reddcoin API umožňuje jednoduché a bezpečné pro všechny vývojáře integrovat platební systém, vysypávání systému nebo jiného systému přenosu, přímo do svého projektu. To mu dává obrovskou výhodu, a je klíčem k budoucímu úspěchu měny.

S nedávno vydané Android peněžence, je snadné ukládání RDD na mobilní platformě. To umožňuje uživatelům seznámit s přáteli a rodinou na digitální měně, a poskytuje uživatelům přístup k jejich mincí bez ohledu na to, kde jsou. Všech hlavních digitálních směnáren, včetně Cryptsy, Coinedup a Bittrex, se dostali na palubu s Reddcoin a měna se nyní obchoduje vs Bitcoin při relativně vysoké rychlosti.

Reddcoin je snadno ovladatelný, odesílat a přijímat

Reddcoin je skvělou volbou pro uživatele, která je nová digitální měně, nebo dokonce členem běžné populace se žádný zájem na digitální měně vůbec. Komunita je velmi podporuje a odesílání a přijímání RDD bylo dosaženo snadné, aby mohly být předávány třetím osobám na sociálních médií, a to i v případě, že přijímající strana nemá peněženku, ani žádný zájem na tom nic víc, než že umožňuje přenos.
Tak na co čekáš? Začínáme s Reddcoin dnes, a svědky tohoto revolučního měnu pro sebe.

Související zprávy


Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Kalifornie o krok blíž k legalizaci Bitcoin

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Cesta od Odeslat k příjmu

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

Post Altcoin

Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Výuka: Aktualizace peněženky Reddcoin POSV na počítači Mac

Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci