Reddcoin Social Broadcast | Czech.Lamareschale.org

Reddcoin Social Broadcast

Reddcoin Social Broadcast

Tento týden viděl oznámení ReddcoinBroadcast, sociální hlasové hromadící platformu speciálně pro Reddcoin. I když je inspirován populárním platformu hromu, je to zcela Reddcoin zaměřená a vyvinutá verze. Největší rozdíl je v ceně - zatímco Thunderclap účtuje mezi $ 100 až $ 500 za kampaň, Broadcast je zcela zdarma. Vše, co je požádán na oplátku je, že to, co se vysílá, je nějakým způsobem souvisí s Reddcoin.

load...

Jak tedy Reddcoin Social Broadcast funguje?

Zpočátku bude uživatel zaregistrovat na webových stránkách vysílání pomocí sociální účtu, jako je Twitter, Facebook nebo Tumblr. To umožňuje povolení vysílání na této platformě, takže kampaně mohou automaticky odesílat na váš účet. Jakmile jste dali svolení, můžete zobrazit kampaně.

Vykazují jako každý jiný dav-source projekt, kromě toho, že podpora se měří v sociální dosah namísto dolarů. Každá kampaň má stanovený počet příznivců, aby mohl s určitou dobu. Po dosažení tohoto počtu, Broadcast půjdou vpřed s odesláním zprávy kampaně v době určené ve výpisu.

load...

Je důležité si uvědomit, že pouze příspěvky do svého krmiva, Broadcast není nějaký nový způsob, jak sprej spam na všechny své přátele. Je to jediná zpráva odeslána na jednom určitém čase. Síla vysílání nepochází z posílání hromady zpráv na svůj účet, ale spíše v koordinaci a sjednocení, mnoho hlasů. Hashtagy jsou používány sdružit dohromady všechny příznivce, tlačí zprávu v trendy více než sólo, nebo nekoordinované snahy by mohl dosáhnout.

Jak mohu začít kampaň? Má to být příbuzný Reddcoin?

Je to jednoduché a intuitivní případ „klepnutím raketu pro spuštění“. Tam je doslova roztomilý malý raketa, nutí vás k větším věcem.

load...

Začátek procesu je vaše zpráva. Musíte podat 115 znaky, které vystihuje váš nápad, produkt nebo službu. Dalo by se použít zvratu platformu zahrnout mikrošpičky, jako byl předán v kampaních tento první týden poděkoval @bitcoinbarbie a @juergenhoebarth pro předměty, které si zveřejněných na podporu Bitcoin. Včetně tip je stejný jako na Twitteru normálně: pomocí standardního jazyka @tipreddcoin + tip @YOURTARGET a pak se výše (100 RDD, například). Nemusíš mít peníze s tipbot dostat zprávu ven ačkoli. Vaše zpráva může být cokoliv vztahující se k reddcoin. Výkřik se na kolegy bloggera, reklama, že jste nyní přijímá reddcoin ve vašem obchodě, nebo se řídit provoz na vlastní článek, příčina nebo projektu.

Dále si můžete nahrát obrázek, vyberte kategorii, a napsat krátký odstavec dává lidem představu o tom, proč by měly podporovat kampaně. Nastavte čas, který chcete vysílat, a počet příznivců, které chcete oslovit, a máte hotovo. Obecně platí, že kampaň je třeba v souvislosti s Reddcoin, ale výjimky jsou v případě, že podání je prospěšné pro společnost Reddcoin, nebo byl vytvořen aktivním členem komunity.

Má systém Reddcoin Social Broadcast vlastně funguje?

No, to je jen v plenkách, ale soudě podle stránce kampaně: Yes. Existuje pouze jedna kampaň tak daleko, že nesplnil svou kvótu příznivců, ale i tato kampaň podařilo shromáždit dosah více než 75.000 před hodiny došly. Úspěšných kampaní, nejvíce podporovaný k dnešnímu dni je prostě zvýšit povědomí o sklápěcí účtu Reddcoin. Podporovatelé zaregistrovali šířit slovo, které můžete tip Reddcoin na Twitteru, končit s celkovým dosahem více než 150 tisíc, a silné trendů s #socialcurrency hashtag.

Tam byly čtyři úspěšné kampaně tak daleko, zapojení lidí s články psali o Reddcoin a posílení profilu r / reddcoin na Reddit. Kampaně v současné době hledají podporu Vyhlašujeme soutěž Redd API zavádí zpravodajský web, a hledá podporu pro darování spoléhají freereddcoin.com baterie.

Ať už bude tým Reddcoin myslet dál?

Zatímco Broadcast je jen velmi mladý, ale již přilákal velkou podporou těchto příčin je předložila. Budoucí kampaně mohou zahrnovat technologické projekty, zprávy oznámení, inzerci pracovních míst pro Reddcoin nebo hmotnost vyklápění pro charitu. R / reddcoin cílené Twitter zvratu běhy, které byly dříve organizovány v subreddit budou dohromady rychlejší a snadnější než kdykoli předtím, a s větším smyslem pro zaostření.

Budoucí vysílání se zdají být, jak se říká, omezena pouze na vaší fantazii. Dokud že fantazie zahrnuje Reddcoin, Broadcast by rád pomůže oslovit více lidí. Koneckonců, právě pomocí této Reddcoin-exkluzivní platformu je šíření slovo o rodící se mince.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Dogecon SF: strana, která byla překvapivě vážná

Post Altcoin

Rozhovor: Brandon Kurtz z Vertcoin Athlete

Post Altcoin

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

Post Altcoin

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin

Post Altcoin

Tmavá peněženka Alpha 7 Release

Post Altcoin

Potcoin cesta

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

13 Místa ke kontrole dat trhu Litecoin

Post Altcoin

Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh