Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti | Czech.Lamareschale.org

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Tento článek je můj vlastní analýzu a judg ment, co jsem pozoroval děje Reddcoinin nedávnou minulost, a nemusí být zcela přesné. Nicméně jsem strávil docela dost času obchodování tohoto měnového a dívám se na objednávkové každý den.

load...

Pokud čtete tento, jste pravděpodobně zájem o Reddcoin. Někteří z vás stejně jako já, a investovali malé množství v IPO a již pomalu koupil RDD protože. Jiní mohou mít koupil později, nebo nemusí rozhodnout, zda byste měli koupit RDD či nikoliv. Nebudu se pokoušet přesvědčit někoho koupit nebo prodat RDD, ale dávat pozor na to, co se děje.

Reddcoin je založen na velkém nápadu, a má tým velkých developerů za ním. Redd API, Reddcoin Broadcast, nádherné nové webové stránky, aktualizace a opravy až do morku kostí, špička boty, naklápěcí kampaně se Reddcoin odměňuje program a všechny další funkce, systémy a nástroje, které byly vyvinuty v jádru vývojový tým, a členové komunity, kteří pracují s nimi, byly rychle a účinně. Reddcoin má před sebou ještě dlouhou cestu k dosažení je to potenciál, a stává se „Sociální měně“, ale to je na správné cestě.

load...

Tak v čem je problém s Reddcoin?

Nicméně, mnoho lidí byli znepokojeni tím, že Reddcoin pricehas bylo objímat na 2-4 Satoshi značku pro docela nějaký čas. Všiml jsem si mnoho ustaraných příspěvků na tomto subreddit, a úzkost v celé komunitě. Nedostatek růstu tržní kapitalizace po zvýšené popularitě bylo matoucí pro většinu, a je obtížné svázat všechny faktory dohromady. Naštěstí, když vytáhl od sebe, a jsou uvedeny, se stává trochu lépe vidět.

 1. Tyto Reddcoin IPO Investors

  Velká část investorů IPO jsou okamžitě prodat část, nebo všechny mince každý den. To je pravděpodobné, že z mnoha důvodů. Vzhledem k tomu, IPO cena Bitcoinhas výrazně klesla, a někteří investoři mohou být zoufale potřebují finanční prostředky. Jiní mohou mít investováno do IPO z rozmaru, a později ztratil zájem. Jiní ještě může využili nízkých cen shromažďovat všechny RDD Starají se držet, raději mít na ruce, spíše než čekat, a nyní umožňuje finanční prostředky IPO být rozptýlen.

  load...
 2. Bitcoin Cenové

  Všechny altcoins jsou ovlivněny Bitcoin v tomto bodě. Je to smutné, ale je to pravda, skutečnost, že Bitcoin je vrátný. Když se ztratí hodnotu, ostatní mince nejsou obecně získat vs Bitcoin, ale spíše ztrácejí panika nastává, a mnozí investoři vyměnit altcoins pro Bitcoin a Bitcoin pro Fiat.

 3. Reddcoin nebo Bitcoin, velryby (y)

  Několik den obchodníků, nebo semi-denní obchodníci, včetně sebe, jste si všiml „velrybí“ (obchodníka s velmi velkým množstvím finančních prostředků) na Cryptsy který manipuluje cenu Reddcoin. Sledoval jsem s někým, nebo skupina lidí, zrušit 10+ bitcoins z buy stěně téměř 20 Bitcoin zdi, potom prodávají dost Reddcoin zrušit zbývající mince v něm následovalo uvedení nové prodejní stěnu 10+ bitcoins hodnotě of Reddcoin na své místo, a pohybovat se v nové, koupit stěnu na 1 Satoshi nižší.

  Důvod, proč to dělají proto, že nižší cena Reddcoin, tím větší zisk% mezi nákupní a prodejní stěny. Použitím pečlivě připravenou strategii, chytrý obchodník může získat kontrolu nad velkou část trhu. Tak dlouho, jak investoři IPO se prodávají na dostatečně vysoké rychlosti, tato strategie je velmi snadné dosáhnout s dostatečnými finančními prostředky. Očekávám, že jakmile distribuce IPO jsou hotové, to velryba (nebo skupina velryb) umožní cena začít volně rostoucí nebo dokonce pumpovat ji sami.

 4. Uživatelé, New Reddcoin jsou zavádějící

  To je otázka dvou částí.

  První z nich - Mnoho nových členů komunity Reddcoin nejsou ve skutečnosti investovat žádné finanční prostředky do Reddcoin. Seznámí se s Reddcoin protože byli hrotem, a jsou jen zájem o překlopení nebo upozorňován. Tito uživatelé si přidanou hodnotu, ale ne hned. Přinesou hodnoty z jiných zdrojů, jako komunita roste, tím, že se trh atraktivní pro ty, kteří jsou skutečně ochotni investovat do Reddcoin. Však nebude mít žádný vliv na Reddcoin to stojí dnes, nebo může dokonce snížit cenu tím, že prodává mince byly sklopena.

  Za druhé - počet účastníků na subreddit, následovníků na Twitteru a další mohou být nepřesné. I když si nemyslím, že vývojáři sami kupovat roboty, nebo nákup předplatitelů, někdo může být. To by mohlo být velryba již bylo zmíněno dříve, nebo nějaký náhodný uživatel, který chce vidět Reddcoin růst. Nicméně se to děje, se zdá, že čísla nejsou přesná. Složky% účastníků, které jsou na subreddit v daném okamžiku je výrazně nižší než u jiných měnách, a rychlost, s jakou novým uživatelům přihlásit se zdá obecně zvyšují při velmi lineární rychlostí. To je zvláštní, protože obvykle komunita bude obvykle rostou v proudech, a během období, která roste při konstantní rychlosti, ale také vyšší než průměrnou míru zapojení ze strany nových uživatelů.

Takže poté, co prochází možných příčin nízké ceny Reddcoin, alespoň z toho, co vidím, jsem optimistický pro budoucnost. Upřímně řečeno, cena Reddcoin dnes je přímo v souladu s cenou, kterou investoři IPO zaplatil za jejich mincí. S 168,8 Bitcoin investoval, a 5,2 miliardy mincí, které mají být distribuovány, průměrné náklady jednotlivých Reddcoin v IPO bylo 3,24 satoshis. To znamená, že někdo koupí Reddcoin dnes na 3 nebo 4 satoshis se dostat do zhruba na stejnou cenu jako původní investory IPO, které mohou být jedním z důvodů pro to držet v tomto bodě.

Co se stane s Reddcoin cena teď?

Nejsem si jist, co se stane v příštích několika týdnech, ale mám očekávat, že cena začít růst na konci distribuce IPO. Jako malý IPO investor sám (méně než BTC investované), vím, že rozdělení jdou kupředu správnou rychlostí, a měl by dokončit včas. V tomto okamžiku, kdy se inflace 60 milionů mincí za den končí, by mělo být snazší získat solidní přehled o tom, jak bude tato měna fungovat v blízké budoucnosti.

Nicméně, já mám jeden požadavek na dev týmu Reddcoin. Přesněji řečeno, mám žádost o koho má na starosti na subreddit. Prosím, aby se statistiky pro Reddcoin subreddit veřejně přístupné. Mezi další významné digitální měny mají své statistiky k dispozici veřejnosti, a Reddcoin potřebuje, aby učinily totéž. Tam byl příspěvek na subreddit zmiňovat ji v poslední době, a slyšel jsem, jiní si stěžují dříve. Bez tohoto druhu transparentnost, budoucí investoři mohou být váhají přijmout Reddcoin.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

Co je to Dogecoin

Post Altcoin

Dogecoin přijal Twitch.tv!

Post Altcoin

Systém GAW Miners je konečně odhalen

Post Altcoin

Bitcoin Scam Test - 10 nástrojů pro určení, zda je Bitcoin Business Legit

Post Altcoin

Ripple Implozion

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Rise of Potcoin

Post Altcoin

Mastercoin a Omniwallet Beta

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

16 úžasných a užitečných Bitcoin kalkulaček