Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV) | Czech.Lamareschale.org

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Včera jsme se zmínili o možných důvodů Reddcoin je priceremaining tak nízko, jak to bylo uvízl v 2 až 4 Satoshi říje po nějakou dobu. Nicméně, vzhledem k obnovenému zájmu kvůli novému vývoji Proof of Vklad Velocity (PoSV) algoritmu, důvody již zmíněné již nejsou dostatečné pro potlačení cena. - Dustin O'Bryant, zakladatel a redaktor mince Brief

Dneska, Reddcoinannounced své plány realizovat algoritmus PoSV (aktualizace: Macand Windows Reddcoin peněženka modernizaci výukových programů POSV) nahradit jeho aktuální pow jeden. Toto oznámení vedlo k obrovskému nárůstu 300% kupní ceny Reddcoin od pouhé 3 satoshis až 12. Revoluční krok od Reddcoin přijde jako žádné překvapení pro každého, kdo následuje je vývoj od zahájení Reddcoin v únoru, ale úlovek pozornost ostatních členů digitální měny světa.

load...

Reddcoin PoSV: Co byste měli vědět

Úvaha a vysvětlení PoSV vychází z informací zveřejněných vývojáři minci o jejich dílčí Reddit, a je dodáván ve dvou částech: akademický addressto nutnost zavádění nových opatření, aby zachránit úpadek dříve churavějící mince hodnoty na burzách, stejně as FAQ bookletoutlining podrobnosti o novém systému, z nichž oba jsou k dispozici ve formátu PDF.

load...

PoSV je navržen tak, aby v boji proti hrozbě vynikající ASIC miningequipment, který je v současné době ničí hodnoty mnoha dalších mincí s její schopnost drasticky outmine CPU a GPU plošinách. Jako ASIC imunitní algoritmu, PoSV chrání minci před silně těžila a hodili na burzách. Kromě toho PoSV dává podněty ke svým držitelům jen tím, že jeho peněženka otevřené a on-line, který je v poměru 5% úrokové annually-, která je vyšší než u většiny POS mince, ale ne tak vysoká, že způsobuje inflaci dostat mimo kontrolu,

Po účinnosti jejího provádění, budou horníci, které jsou v současné době získávají Reddcoins i nadále budou moci těžit Reddcoin na nějakou dobu, ale blok půlení byl zvýšen na každých 50.000 bloků, které by měla být kolem 35 dnů. Po 3 až 6 halvings, bude PoW do důchodu a systém bude přeneseno do čisté PoSV. Tato která odstraní možnost Mine Reddcoin přímo.

load...

Když nemůžu Mine Reddcoin, co kryptoměna Měl jsem Mine?

Namísto toho budou horníci, kteří chtějí těžit Reddcoin muset připojit důlní multipools, který bude nastaven na mých dalších digitálních měn. Tyto mince pak budou prodány, použity na nákup reddcoins a nakonec vyplacena horníků (podobně jako blackcoin). Výhodou je to, že se PoSV, horníci nemusí kupovat ASIC důlní výstroj, aby bylo možno držet krok, a riziko čelí zařízení končící kvůli častému používání, než návratnost jejich návratnosti investic, která byla pozorována u BitcoinASICs.

Tyto multipools lze nastavit na důlní mincí, které používají algoritmy odolné ASIC. Kromě toho, bude to odstranit konstantní prodejní tlak z bazénů, které bylo držiteli hodnotu Reddcoin je dole, a nahradí jej s nákupem tlak ze multipools kupují Reddcoin, což přispěje ke zvýšení hodnoty Reddcoin je.

Tak, jak budou nové Reddcoins být vyrobeny?

V systému PoSV, ražba nastane, když Reddcoin peněženka synchronizuje s blockchain a ověřuje transakce způsobem, který je podobný k těžbě. Přes neustálé kontroly, síť je stále bezpečnější a váš vklad reddcoins je ověřen. Thss umožňuje přijímat v průměru o 5% roční úrok, pokud peněženka zůstane online.

Současný celkový strop ve výši mincí je 109 miliard, ale PoSV, teoreticky, bude znamenat, že je nekonečná zásoba. Nicméně, jak celkový počet mincí se bude pohybovat kolem 30 miliard, když PoW zastaví a PoSV začne, bude to trvat velmi, velmi dlouho, aby mohl ještě dříve očekávaného 109 miliard.

To dříve nepochopitelné podnik do PoSV bude velmi monitorován každý jiný Scryptaltcoin. Scrypt mince, které se potýkají s dilema bytí silně těží ASIC zařízení, již nemusí být nutné zvážit možnost sloučené těžby přilákat horníků. Sloučeny těžba může zdát jako pobídka k některým, ale představuje hrozbu slabší mince jsou ‚převzaty‘ ze strany jednoho z vyšší hodnoty v dlouhodobém horizontu.

Jak se bude Reddcoin je POSV Algorithm pomáhat ostatním Cryptocurrencies?

Pokud tento nový algoritmus úlovky bez otázek, panování ASIC strojů může být velmi dobře v blízkosti jeho platnosti. Bez nutnosti nákupu těžební soupravy ASIC, které mohou často stály nahoru $ 10,000, výtěžek fandové mohou i nadále používat své samostatné sestaveny strojů pro generování hodnotný příjem.

Reddcoin není cizí inovativních myšlenek. V rozpětí několika málo měsíců, Reddcoin vyrobené vlny se zahájením své primární emise akcií, těsně následovaný vzniku platformy Reddcoin Broadcast, která v podstatě je služba pro lidi, aby rozšířil své značky nebo zprávy na sociálních médiích se značně zesíleného dosah, Nyní, s tímto novým vývojem, Reddcoin komunita na Reddit má obnovený pocit důvěry v minci, a jeho vývojáři. Hodně znepokojení bylo vyjádřeno, aby v případě, že mince se ztrácí v boji za druhou nejlepší digitální měny na trhu, vzhledem k extrémně nízkou hodnotu přivedl na chytrý investorů manipulačních Reddcoin na devizových trzích, ale nyní se odpaří.

Je jisté, že to velmi vzrušující doba pro digitální měnách obecně. Podle mého osobního názoru, že by bylo chytré, aby se vaše oči na Reddcoin

* Autor nemá žádné podíly v Reddcoins, ale bude ji milovat, kdyby mohl utopit v něm.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Dogecon SF: strana, která byla překvapivě vážná

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

Sex a jediný Bitcoin

Post Altcoin

Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Post Altcoin

Jak koupit Zcash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig

Post Altcoin

Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače

Post Altcoin

Proč Reddcoin je sociální měna